prawo jazdy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Krewniaczka
Posty: 12
Rejestracja: 2008-12-31, 12:24

prawo jazdy

Post autor: Krewniaczka »

Mam pytanko, u kogo najlepiej robić kurs na prawo jazdy?? i kto wydaje stosowne zaświadczenia w Płońsku?
Prosze o opinie :)
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: prawo jazdy

Post autor: Artur_N »

Witam, najlepiej robic w ciechanowie. W ciechanowie jest wiele szkol, w ktorych mozna jezdzic wiecej niz 2 godziny tygoniowo, a nawet mozna po pare dziennie jak sie ktos uprze. Dojechac tam to chwila, a od poczatku uczysz sie po ciechanowie jezdzic, tatmtejsi instruktorzy znają ludzi z wordu i ustalają wczesniejsze terminy jesli komus trzeba, cena ta sama co w plonsku, moim zdaniem bezsensem jest uczyc sie w plonsku.


Pozdrawiam.
sylwia

Re: prawo jazdy

Post autor: sylwia »

U Kopra na ZWM prawie wszystkie jazdy w ciechanowie. duza zdawalnosc za 1 zazem
daria523

Re: prawo jazdy

Post autor: daria523 »

Jeżeli chodzi o instruktora kat B z Plońska i okolic to ja moge z całą odpowiedzialnością polecić Jacka Witczaka to instruktor z powolania a takich jest mało .Potrafi dobrze nauczyć swoich kursantów ma duzo cierpliwości, nauka jazdy odbywa się bezstresowo i na luzie Ja osobiście mam porównanie bo uczyłam się u innego instruktora który nie potrafił tłumaczyć i stresował kursantów dlatego więc kolega polecił mi Jacka W i to był strzał w dziesiatki tak mnie przygotował że Ciechanów znam jak własną kieszeń i zdałam za 1 razem i dam jeszce że ma dużą zdawalność polecam !!!!!!!!!!!!!
Gość

Re: prawo jazdy

Post autor: Gość »

[quote="daria523"]Jeżeli chodzi o instruktora kat B z Plońska i okolic to ja moge z całą odpowiedzialnością polecić Jacka Witczaka to instruktor z powolania a takich jest mało .Potrafi dobrze nauczyć swoich kursantów ma duzo cierpliwości, nauka jazdy odbywa się bezstresowo i na luzie Ja osobiście mam porównanie bo uczyłam się u innego instruktora który nie potrafił tłumaczyć i stresował kursantów dlatego więc kolega polecił mi Jacka W i to był strzał w dziesiatki tak mnie przygotował że Ciechanów znam jak własną kieszeń i zdałam za 1 razem i dodam jeszcze że ma dużą zdawalność polecam !!!!!!!!!!!!! :) :ok:
Łukasz

Re: prawo jazdy

Post autor: Łukasz »

Nauka jazdy kat. B Alicja
Beata Gąsiorowska
info@naukajazdy.pl
607093701

polecam, sam chodziłem oraz poleciłem czterem znajomym i wszystkie zdaly za pierwszym podejściem
Macius135

Re: prawo jazdy

Post autor: Macius135 »

Potwierdzam Jacek Witczak jest idealnym instuktorem. W ostatnim okresie zdało u niego 7 osób pod rząd za 1 razem . Ja osobiście po drugiej jeździe na Ciechanów wiedziałem juz około 90% wiadomości potrzebnych do zdania Egzaminu. Mamy mozliwość jazdy Grande Punto i Suzuki Swift. Miałem możliwość jeźdźenia z innym instruktorem nawet nie ma porównania w nauce . Polecam go wszystkim chętnym. Jest miła i sympatyczna atmosfera. 19 września czas na mnie , miejmy nadzieje że będe jako ósmy . ;-P. Nie wspomne o jego cierpliwości kiedy mamy gorsze dni . ;)
Agnes
Posty: 9
Rejestracja: 2009-09-29, 13:02

Re: prawo jazdy

Post autor: Agnes »

możecie podać jakieś namiary na tych instruktorów
81a

Re: prawo jazdy

Post autor: 81a »

Ja teraz uczę się u Jacka Witczaka i jest super jako instruktor.Potrafi tak wszystko wytłumaczyć, że nawet największy laik zrozumie .Niestety kurs wykupiłam u innego instruktora który przez ponad 20 godz. nie nauczył mnie tyle co Jacek przez parę jazd. Wszystkich chcących zdać za 1 razem (bo trzeba nadmienić ,że ma bardzo dobrą zdawalność) namawiam do zapisania się na kurs właśnie do Jacka :ok:
Anulka1

Re: prawo jazdy

Post autor: Anulka1 »

daria523 pisze:Jeżeli chodzi o instruktora kat B z Plońska i okolic to ja moge z całą odpowiedzialnością polecić Jacka Witczaka to instruktor z powolania a takich jest mało .Potrafi dobrze nauczyć swoich kursantów ma duzo cierpliwości, nauka jazdy odbywa się bezstresowo i na luzie Ja osobiście mam porównanie bo uczyłam się u innego instruktora który nie potrafił tłumaczyć i stresował kursantów dlatego więc kolega polecił mi Jacka W i to był strzał w dziesiatki tak mnie przygotował że Ciechanów znam jak własną kieszeń i zdałam za 1 razem i dam jeszce że ma dużą zdawalność polecam !!!!!!!!!!!!!
A gdzie mogę znaleźć namiar do tego instruktora, bo nigdzie nie mogę znaleźć???...
agniecha

Re: prawo jazdy

Post autor: agniecha »

:)
Gość

Re: prawo jazdy

Post autor: Gość »

Jacek Witczak jest najlepszym instruktorem.nie ma osoby ktorej by nie nauczył.jest poprostu świetny. i ma duzą zdawalnosc za pierwszym razem,.to instruktor z powołania.polecam Jacka nie pożałujecie :) :) :) :)
danka
Posty: 3
Rejestracja: 2011-05-24, 22:40

Re: prawo jazdy

Post autor: danka »

To ja polecam Jana Cieszewskiego. Jest mega cierpliwy! Jak sobie przypomnę co ja wyrabiałam na pierwszych jazdach to... podziwiam go za tą cierpliwość :]
Powiem Wam szczerze - nie ma to jak instruktor z długim doświadczeniem w nauce jazdy. I potwierdza to dosłownie każdy z moich znajomych.
A jeśli chodzi o namiary do niego to mam telefon: 606 456 121.
Pozdrawiam! :D
Marzenna

Re: prawo jazdy

Post autor: Marzenna »

Witam
Według mnie najlepszym instruktorem jazdy w Płońsku jest Pani Beata Gąsiorowska. Jest to osoba niezwykle wyrozumiała i ma dar do przekazywania swojej wiedzy. Nie tylko uczy jak jeździć ,ale także przekazuje swoje spostrzeżenia jak wybrnąć z ciężkich sytuacji w trakcie egzaminu. Podczas egzaminu zajęłam nieprawidłowy pas ruchu i wtedy przypomniały mi się słowa Pani Beaty : "A co by było gdyby??" I właśnie wskazówki ,których udzielała mi Pani Beata pomogły mi wyjść z opresji podczas egzaminu ,który zdałam.

Serdecznie dziękuje i pozdrawiam

Marzenna F.
tola84
Posty: 6
Rejestracja: 2014-05-02, 21:49

Re: prawo jazdy

Post autor: tola84 »

A prawo jazdy na motocykl w Płońsku lub jego okolicach ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post