nowy kebab w pawilonie

Mati S

nowy kebab w pawilonie

Post autor: Mati S »

Co sądzicie o nowym kebabie otwartym w pawilonie?
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: nowy kebab w pawilonie

Post autor: Piter »

Jeśli lubicie "egzotyczne" kebaby to możecie tu wpadać. Dlaczego piszę "egzotyczne" bo w Płońsku panuje moda na kebaba z baraniny lub z kurczaka a w Sochocinie... jest nieco inaczej bo w tym lokalu zjemy kebaba z mięsem z karkówki. Warto dodać, że lokal otwarty jest stosunkowo niedawno przez co mogą być pewne problemy z doborem składników ale i tak nie jest źle. Szkoda tylko że pomieszczenie jest takie małe Kebab w Sochocinie
Najlepszy w "mieście" :ok:


Przy okazji kebabów jakie się tu znajdują warto dodać pierwszy bar jaki oferował taki smakołyk. Znajduje się on podobnie jak poprzednik na ulicy Sienkiewicza (chyba). Lokal jest większy niż u konkurencji ale... kebab o wiele gorszy. Robiony z kurczaka z dodatkiem wielu chrząstek tak tak chrząstek :dobani:
Ogromny minus za to co praktycznie przesądza o jego walorach smakowych.
mieszkaniec sochocina

Re: nowy kebab w pawilonie

Post autor: mieszkaniec sochocina »

hee...kebab w pawilonie to totalna porażka...byłem tam raz i więcej nie pójdę(wszystkim odradzam chodzenie tam)nie dość że dostałem zimnego kebaba to jeszcze z "exstka"dodatkiem... z sierścią psa!!!!:[
to prosi o pomstę do nieba żeby taki lokal jeszcze funkcjonował!!!ODRADZAM CHODZENIE DO TEGO"EXSTRA"KEBABA!!!!
Pozdrawiam mieszkaniec Sochocina:)
ciekawski

Re: nowy kebab w pawilonie

Post autor: ciekawski »

powiedziałeś im o tej sierści ? jeśli tak to jak zareagowali
TOMEK

Re: nowy kebab w pawilonie

Post autor: TOMEK »

ZWYKŁE GADANIE ZAZDROSNEJ KONKURENCJI :krzeslem:
ktos

Re: nowy kebab w pawilonie

Post autor: ktos »

co do kolegi pod pseudonimem"mieszkanie sochocina" ja równinież sie zgadzam... jednego danie dostałam kebaba z sierscia a nastepnego juz był wezwany sanepid...
ODPOWIEDZ