DPH Szerominek

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
Pamcia

Re: DPH Szerominek

Post autor: Pamcia »

Hej.Ja tam nie narzekam mam blisko do pracy,pensje na czas, wykonuje swoją robotę i mam spokój.Wszędzie trzeba robić dlatego to się nazywa robota :P .Niech ktoś napisze gdzie jest inaczej to może i ja się przeniosę.
PS.Fajni chłopcy tam pracują ;)
żaba

Re: DPH Szerominek

Post autor: żaba »

sasza pisze:co do tego zakładu pracy to prawdziwy obuz pracy zero rozmowy miedzy soba bo kat nad toba stoi jezeli kos ogladał jakies filmy z cholokałstu niemieckiego to wie o co chodzi, godziny przepracowane nie sa adekwatne co do pieniedzy ktore otrzymujesz bo wyrabiasz dwa etaty to sa kpiny a ludzi ma sie za niespelna rozumu :krzeslem: zenada... :dobani:
Jak tak się przykładałeś do roboty jak do napisania tego postu to nie dziwne że nie zarobiłeś.Chyba wiem kim jesteś :) Na cały zakład była polewka z twojej gadki. he he he he ....
logo

Re: DPH Szerominek

Post autor: logo »

no ale powiedzcie byli pracownicy ile się dam dostaje na rękę, bo jedni piszą 5,5 drudzy 6 zł, czyli ile wychodzi na miesiąc - 160 h się pracuje? jakiś system zmianowy??? da się tam przezimować?
A czy orientuje się ktoś jeszcze z was czy przyjmują np do elandersu? Bezpośrednio czy przez jakąś firmę tymczasową?
pozdrawiam
AdamH

Re: DPH Szerominek

Post autor: AdamH »

no właśnie ja też jestem ciekawy, czy ktoś obecnie pracujący orientuje się jak tam jest ze zmianami po ile godzin sie pracuje i jakie zarobki dla kobiet i mężczyzn?
CZARNA

Re: DPH Szerominek

Post autor: CZARNA »

Czytajac te wypowiedzi wszystkie to co niektorzy nie maja racji.Praca to jest praca a nie podworko lub dyskoteka.Do pracy chodzi sie pracowac a nie wyglupiac :zawstydzony: :] .Pensje sa na czas.A jako brygadzista P.Marek jest wporzo Caluski dla P.Marka
maleńka

Re: DPH Szerominek

Post autor: maleńka »

CZARNA pisze:Czytajac te wypowiedzi wszystkie to co niektorzy nie maja racji.Praca to jest praca a nie podworko lub dyskoteka.Do pracy chodzi sie pracowac a nie wyglupiac :zawstydzony: :] .Pensje sa na czas.A jako brygadzista P.Marek jest wporzo Caluski dla P.Marka
jak mu się dupę liże to pewnie że jest miły tylko niech się w końcu zdecyduje na którąś bo jak na razie to nie jedna go pod stołem za tyłek łapie.:)
pracuje się na dzień po 10 h a na noc po 9 h chyba że trzeba zostać na nadgodziny. ale stawka jest różna dla kobiet i mężczyzn, zwykle faceci na start dostają więcej. kobietki zaczynają od 5,50 w górę ale to nie tylko zależy od stażu pracy ale też od innych rzeczy ale to już niech sobie każdy sam oceni ;) ale stawka dla kobiet nie przekracza 6,50 jak na chwilę obecną. nie płacą nadgodzin ani nocnych, a godzin w miesiącu wychodzi zwykle ponad 200 a i co druga sobota pracująca oczywiście za tą samą stawkę tylko za niedzielę płacą setki.
ja

Re: DPH Szerominek

Post autor: ja »

zgadzam sie z maleńką i ja popieram. nie ma płaconych nadgodzin ani nocnych... Żal. i to jest szanująca się firma. starają się o różne certyfikaty a pracownika traktują jak murzyna. same to ze w gazecie prawie co tydzien jest ogłoszenie że przyjmą do pracy mówi że ludzie nie chcą tam przychodzić... szkoda słow
pozdro dla maleńkiej ;)
jestem z Tobą;)
maleńka

Re: DPH Szerominek

Post autor: maleńka »

CZARNA pisze:ZAJMIJ SIE NORMALNYMI SPRAWAMI/JAK NIEMASZ TALENTU TO DO SZOPY IDZ MOZE TAM DLA CIEBIE PRACA JEST BUZKA P.MARKU :padam:
:lol: to czy mam talent czy nie to akurat nie twoja sprawa. nie rozśmieszaj mnie tym swoim Mareczkiem który to ma względy tylko dla słodkich głupiutkich blondynek a jak mu tak te buziaki przesyłasz to może się zakochałaś? chciałabym zobaczyć jak ci jego Gosia włosy z głowy rwie a znam ją i charakterek to ona ma nie od parady, już mi ciebie żal dziewczyno :(
A POZA TYM TO JEST FORUM O ZAKŁADZIE PRACY A NIE LIST POCHWALNY NA TEMAT ZIELIŃSKIEGO :krzeslem:
pamcia

Re: DPH Szerominek

Post autor: pamcia »

HEJ SKORO TAK CI PRZESZKADZALA TA PRACA TO PO CO TAM PRACOWALAS.I PO CO TE GLUPIE KOMENTARZE O JAKIMS MARKU ZASTANOW SIE DZIEWCZYNO CO TY ROBISZ BO PRZEZ TAKIE ZECZY MOZESZ MIEC NIEPRZYJEMNOSCI :krzeslem:
ja

Re: DPH Szerominek

Post autor: ja »

a co prawda w oczy kole :D
maleńka tak trzymaj. powiem tak ta praca i sposób jak się odzywają kierownik i brygadzista do pracowników to jest totalne dno :dobani: ale kiedyś trafią na swojego i życze im powodzenia wtedy.
maleńka

Re: DPH Szerominek

Post autor: maleńka »

pamcia pisze:HEJ SKORO TAK CI PRZESZKADZALA TA PRACA TO PO CO TAM PRACOWALAS.I PO CO TE GLUPIE KOMENTARZE O JAKIMS MARKU ZASTANOW SIE DZIEWCZYNO CO TY ROBISZ BO PRZEZ TAKIE ZECZY MOZESZ MIEC NIEPRZYJEMNOSCI :krzeslem:
nieprzyjemności? :lol: nie rozśmieszaj mnie a niby z twojej strony :lol:
poza tym nie piszę nic poza prawdą i akurat mam gdzieś co ty lub inna panna z tej firmy o mnie myśli. a o marku to jakoś samo się rozwinęło bo jakaś zakochana stanęła w jego obronie ja tylko odpowiadam.
pracujesz tam i dobrze wiesz że ta firma pełna jest lizusów i osób które nie zajmują się pracą za to namiętnie interesują się cudzym życiem, do siebie się uśmiechają a jedna drugiej tyłek obrabia, atmosfera jest okropna bo do żadnej z was nie można mieć zaufania (z bardzo nielicznymi wyjątkami) a cała reszta to fałszywe panny których refleksja na temat pracy przypomina myślenie ameby.
ja

Re: DPH Szerominek

Post autor: ja »

widzę ze debata na temat DPH się bardzo rozwinęła a no i dobrze niech każdy się dowie jakie sa tam prawdziwe warunki pracy anie jakieś przebarwione ogłoszenia o prace w miłym i sympatycznym gronie z mozliwoscia rozwijania się , ta chyba w wstecz, człowiek o ile mi wiadomo to się tam cofa ery kamienia łupanego :dobani: oby więcej takich wpisów to jest właśnie magia internetu!!!!!!!
wiktoria13

Re: DPH Szerominek

Post autor: wiktoria13 »

Ja jestem byłym pracownikiem tego zakładu.Powiem szczerze że mi się tam dobrze pracowało :) Oczywiście pensja wychodziła mała,ale w innych zakładach też aż tak dużo się nie zarabia.Moim kierownikiem był Dominik-dla mnie spoko facet ;)
anonim

Re: DPH Szerominek

Post autor: anonim »

wiktoria13 pisze:Ja jestem byłym pracownikiem tego zakładu.Powiem szczerze że mi się tam dobrze pracowało :) Oczywiście pensja wychodziła mała,ale w innych zakładach też aż tak dużo się nie zarabia.Moim kierownikiem był Dominik-dla mnie spoko facet ;)
haha żeby był spoko to trzeba na to zasłużyć. ale nie jest taki dla wszystkich. czasami może miewa przebłyski :P ale to czasami.
ona

Re: DPH Szerominek

Post autor: ona »

co ty gadasz za glupoty jak jestes glupia jak but to nic dziwnego ze dominik tak cie traktowal.jestescie wszyscy bezbledni najpierw na marka wesliscie teraz na dominika to wam w koncu praca nie odpowiadala czy kierownictwo piszecie joz takie glupoty ze sie niechce az czytac
ODPOWIEDZ