DPH Szerominek

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
ja

Re: DPH Szerominek

Post autor: ja »

ona pisze:co ty gadasz za glupoty jak jestes glupia jak but to nic dziwnego ze dominik tak cie traktowal.jestescie wszyscy bezbledni najpierw na marka wesliscie teraz na dominika to wam w koncu praca nie odpowiadala czy kierownictwo piszecie joz takie glupoty ze sie niechce az czytac
masz racje ONA.ale praca tam to totalne DNOOOOOO
wiktoria13

Re: DPH Szerominek

Post autor: wiktoria13 »

Praca jest dobra tylko jak ktoś się opiepsza to i dla niego praca jest bezdenna.Tam dużo siedzi się na d...e i klei kartony,to chyba praca jest lekka :)
nika

Re: DPH Szerominek

Post autor: nika »

Ja zgadzam się z niektórymi postami tam pany mało włosów nie powyrywają sobie żeby tylko Mareczek podszedł do niej ,a ty pamcia to tylko patrzysz za nim mało nie skoczysz na niego jak byś mogła to byś go zjadła dziewczyno gdzie ty masz oczy.
Kika
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-02, 17:52

Re: DPH Szerominek

Post autor: Kika »

Dziewczyno widzę, że nic w tej pracy nie robisz tylko obserwujesz co się dzieje i tworzysz jakieś plotki. Na lepsze Ci to wyjdzie jak zajmiesz się pracą i swoją d...To jest forum na temat pracy, a Ty wylewasz tu jakieś swoje smutki normalnie żal.
okmijn

Re: DPH Szerominek

Post autor: okmijn »

Ciekawie u was niczym w LU .... tam ostatnio cisza . więc choć u was można się pośmiać :)
ktoś

Re: DPH Szerominek

Post autor: ktoś »

:)
ktoś

Re: DPH Szerominek

Post autor: ktoś »

A za podpierdalanie to i stawka szybko rośnie i umowę normalną się dostaje, bąki można zbijać, nikt cię nie op***doli,po prostu kablem trzeba być. A co do tego obozu pracy to prawie tak jest i kapo na miejscu :dobani:
ktoś

Re: DPH Szerominek

Post autor: ktoś »

albo jakiś cwaniak podpierdalacz zrobi ci zdjęcie telefonem(którego w sumie nie można używać na terenie podczas pracy) jak chwilę się odpoczywa, albo ugryzie baton czy kanapkę i poleci do kierownika i mu pokaże to ty zbierasz op***dol a jemu za używnie telefonu oczywiście nic nie powiedzą :krzeslem:
wiosna

Re: DPH Szerominek

Post autor: wiosna »

świat jest mały i każdy , każdego zna..... więc nie róbcie problemów kto donosi a kto wynosi bo sami jesteście sobie winni.... wszystko z pracy wynoszą a potem pretensja że ktoś coś wie tylko nie zdają sobie sprawy że to idzie jak droga pantoflowa czy zabawa w głuchy telefon hehe przekręcą i co innego wychodzi.....BEZNADZIEJA :mlotek:
ja

Re: DPH Szerominek

Post autor: ja »

nikt z miłości do pracy w niedzielę nie pracuje tylko z potrzeby. Pewnie nikt też się nie podlizuje do kierownictwa z miłości tylko też ma w tym jakiś cel. No chyba że jest się blondyną o wielkich oczach i ślini się na punkcie główno-dowodzących, to co innego!
Kika
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-02, 17:52

Re: DPH Szerominek

Post autor: Kika »

Ach teraz to już nie można być blondynką...A co do pracy w niedzielę to zawsze narzekacie, że w tygodniu tyle godz.się pracuje a i tak przychodzicie w niedzielę. Przez waszą głupotę to niedługo się nie będzie wychodziło z tego zakładu.
olek

Re: DPH Szerominek

Post autor: olek »

Nie no, boki zrywać. Chyba nie chciałbym z wami pracować. Z jednej strony podlizujecie się komu się da, z drugiej obrzucacie gównem jeszcze innych. Małe piekiełko. :krzeslem: Co do niedziel, to ja też czasem pracuję w niedziele i nikt się nie rzuca na mnie jak u was. Jak mi zapłacą to innemu nie odbierają, więc o co to halo?
Antyfasola

Re: DPH Szerominek

Post autor: Antyfasola »

zgadzam się z paroma postami, podlizywaczy pełno, kapusiów też mnóstwo, stawka fatalna jak na tą pracę, szef produkcji całkowicie do bani, nie mówi nic wprost tylko idzie do zwierzchnika na frajera. Kierownictwo z wykształceniem zawodowym lub średnim (max) sory jeden z brygadzistów ma wyższe, po za tym żaden z nich poligraficznego wykszt. Totalny żal:/
Ja8
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-07, 18:01

Re: DPH Szerominek

Post autor: Ja8 »

W tamtym roku pracowali tam ludzie z byłej drukarni SNN,to mieli zakaz kontaktu z osobami z dph żeby się nie wygadać że pracują za 12-15 zeta za godzinę. Pracowali krótko bo jak ktoś popracuje w normalnej drukarni czy introligatorni to długo w tym bałaganie nie wytrzyma.
agusia
Posty: 1
Rejestracja: 2011-08-23, 11:38

Re: DPH Szerominek

Post autor: agusia »

hej dziewczyny bylam z tym waszym mareczkiem 3 lata i mowie wam ze wogole zaluje ze poswiecilam mu tyle swojego zycia.jest nic nie wart,zdradzal mnie a ja mu wybaczalam.zastanowcie sie o kogo sie bijecie bo on nie jest wart spluniecia.pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ