Hobby - pasja - praca

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
spicyt
Posty: 1
Rejestracja: 2022-03-21, 10:17

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: spicyt »

Mam małe hobby, związane jest z wideo. Założyłem kanał na YouTube i aktywnie go rozwijam. Nie ma jeszcze wielu subskrybentów, ale staram się zrobić wszystko, aby ich zwiększyć. Teraz zaczął tłumaczyć swoje filmy na język angielski, korzystając ze strony internetowej VIDBY. Planuję, że zagraniczni widzowie również dołączą do mojego kanału.
adam22
Posty: 8
Rejestracja: 2022-03-18, 08:51

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: adam22 »

Ostatnio postanowiłem spróbować nowej aktywności będąc nad wodą. Skusiłem sie na pływanie na desce sup. To całkiem nowa aktywność w naszym kraju, ale powiem że zyskuje coraz większe grono pasjonatów. Już widziałem, że powstają nawet specjalne sklepy ze sprzętem do nauki płyania na desce jak ten https://supmania.pl gdzie znajdziecie wszystko nieważne czy jesteście na początkowym etapie przygody czy już trochę bardziej zaawansowani.
wodna12
Posty: 6
Rejestracja: 2021-11-10, 10:50

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: wodna12 »

Ja zawsze chciałam prowadzić własny, nieduży biznes. Uwielbiam robótki ręczne więc planuję niedługo otworzyć sklep internetowy z moimi wyrobami. Na początek zacznę od świeczek sojowych. Największym problemem dla mnie było to jak założyć sklep internetowy jednak jest już to za mną więc powoli do przodu. :)
Awatar użytkownika
lharris
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-17, 16:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: lharris »

Staram się połączyć hobby z pracą.
Awatar użytkownika
arvillaschuppe
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-11, 20:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: arvillaschuppe »

Każdy z nas ma swój ulubiony film lub serial, który może oglądać wielokrotnie i którego bohaterów zna niemal jak własnych przyjaciół. Dla wielu polskich widzów będą to krajowe produkcje, które mogą pochwalić się ogromną rzeszą fanów w Polsce.


____________________________________
Polskie filmy i seriale w sieci - oglądaj je online
Awatar użytkownika
akoss
Posty: 3
Rejestracja: 2022-11-07, 18:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: akoss »

Obecnie po wykupieniu stosownego abonamentu na dowolnie wybranej platformie otrzymasz dostęp do najpopularniejszych hitów kina oraz seriali z kategorii: miłość i romans, komedia, melodramat, horror, thriller lub bajki.


_______________________________
Co warto obejrzeć w 2022 roku na serwisach streamingowych?
Awatar użytkownika
lesly78
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-24, 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: lesly78 »

Nie mam jakiś szczególnych pasji, które mógłbym codziennie rozwijać, ponieważ poza pracą nie mam zbyt wiele czasu. Lubię za to często wchodzić na portale z wiadomościami, ponieważ znajduje się na nich wiele ciekawych informacji na temat aktualnych wydarzeń w naszym kraju. Pochodzę z Warszawy, dlatego najbardziej przypadła mi do gustu ta strona: https://warszawa-wiadomosci.pl
brittany57
Posty: 5
Rejestracja: 2023-03-02, 22:58

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: brittany57 »

Wiele osób ma swoje hobby lub pasję, które traktują jako sposób na relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków. Jednakże, w niektórych przypadkach, hobby i pasja mogą stać się źródłem utrzymania i przemienić się w biznes lub pracę. Jednakże, warto pamiętać, że przemiana hobby w pracę nie jest łatwym procesem i wymaga dużo pracy oraz samodyscypliny.
Awatar użytkownika
loniedubuque
Posty: 1
Rejestracja: 2023-03-17, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: loniedubuque »

Stolica województwa śląskiego słynie z rozwoju różnych branż. Jednym z bardziej atrakcyjnych sektorów, który rozwija się bardzo prężnie w całym kraju, jest IT. Nowe aplikacje, strony internetowe, bezpieczeństwo danych, gaming – te i inne zagadnienia są aktywnie rozwijane przez zatrudnionych w lokalnych firmach specjalistów.


_________________________
W jakich dziedzinach i sektorach można znaleźć pracę w Polsce?
Gość

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: Gość »

Chciałam się podzielić z wami moim odkryciem - planerem podróżnika. Korzyści z jego posiadania są ogromne! Po pierwsze, to doskonały sposób na organizację i planowanie podróży. Możesz w nim zebrać wszystkie ważne informacje, takie jak daty, miejsca do odwiedzenia, bilety lotnicze i rezerwacje hotelowe. Po drugie, planer podróżnika pomaga utrzymać porządek w dokumentach podróżnych, takich jak paszport, wizy czy ubezpieczenia.A jesli chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej poczytajcie ten art: https://businesstraveller.pl/wiadomosci ... a-przygode
Awatar użytkownika
olafspencer
Posty: 8
Rejestracja: 2023-07-04, 12:07
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: olafspencer »

Jeśli hobby staje się zawodem to na pewno jest sie maksymalnie szczęśliwym!
doboszdanielo3003
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-28, 20:33
Kontakt:

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: doboszdanielo3003 »

Ja też łącze hobby z pracą, ponieważ uwielbiam kitesurfing i jestem jego instruktorem
Gość

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: Gość »

Ja od dziecka uwielbiałam rysować i projektować. Dzisiaj pracuję jako UX designer, nie dość, ze praca sprawia mi satysfakcję to jeszcze można całkiem dobrze zarobić :cool:
Awatar użytkownika
andrewmmerata
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-17, 15:43
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: andrewmmerata »

Pasja jest ważna. Ważne jest by cieszyć się życiem :)
Gość

Re: Hobby - pasja - praca

Post autor: Gość »

Planujesz zakup rękawic bokserskich na początek swojej przygody z tym sportem? Dowiedz się, jak dobrać odpowiednie rękawice na www.zabrze.com.pl/is,jak-dobrac-rekawic ... 52762.html
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post