księgowy do prowadzenia firmy

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
marekpodatkowy
Posty: 1
Rejestracja: 2018-11-29, 08:14

księgowy do prowadzenia firmy

Post autor: marekpodatkowy »

Kiedy poszukiwałem biura księgowego w Poznaniu, to zależało mi niesłychanie na profesjonalizmie i poufności moich danych. Odnalazłem to w biurze księgowym Ephemeris, gorąco polecam. A czy Wy macie ksiegowych wartych polecenia? Dawajcie przykłady, na pewno inni na tym skorzystają.
Awatar użytkownika
tinabernier
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-29, 15:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: księgowy do prowadzenia firmy

Post autor: tinabernier »

Wydaje mi się, że samemu nie ma co ingerować w księgowość nie znając się na tym.
Awatar użytkownika
myrna08
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-22, 16:17
Lokalizacja: Poznań

Re: księgowy do prowadzenia firmy

Post autor: myrna08 »

Znajoma polecała mi ostatnio biuro rachunkowe z Poznania, które świadczy usługi z zakresu obsługi ksiąg handlowych, KPiR, a także działu z kadrami i płacami. Właśnie sprawdzałam ich stronę https://megalex.pl/, żeby szerzej poznać zakres ich oferty. Realizują działania przy ścisłej współpracy radcy prawnego, adwokata oraz biegłego rewidenta. Może zdecyduję się na ich usługi, zwłaszcza, że znają specyfikę obsługi zarówno małych jak i dużych firm polskich i zagranicznych.
Małgosia34

Re: księgowy do prowadzenia firmy

Post autor: Małgosia34 »

Muszę powiedzieć, że obsługa księgowa we Wrocławiu przez firmę Inpensa przerosła moje oczekiwania. Świetna, rzetelna firma, która naprawdę poważnie podchodzi do klienta. Wszystkie dokumenty, zestawienia itd. mam nareszcie na czas. Nie muszę się przejmować też kontrolami, bo wiem, że w dokumentach jest porządek i nie będzie żadnego problemu.
PawełMM
Posty: 21
Rejestracja: 2022-04-24, 17:11

Re: księgowy do prowadzenia firmy

Post autor: PawełMM »

Polecam zdecydowanie ze swojego doświadczenia RafSoft 2022 https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ i warto też go przetestować sobie przez miesiąc, żeby przekonać się czy działa zgodnie z naszymi potrzebami. Posiada szereg funkcji, dostępne są trzy wersje w zależności od wielkości firmy i też od początku sprawnie działająca obsługa klienta. Mam nadzieję, że będziecie mogli się co do niego w odpowiedni sposób przygotować na nowy rok wyzwań w biznesie.
PatrycjaTe
Posty: 8
Rejestracja: 2022-03-22, 12:27

Re: księgowy do prowadzenia firmy

Post autor: PatrycjaTe »

Warto też ogłaszać się na grupach na Facebooku czy na portalach pracowniczych ;)
adriennejohnston
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-17, 13:37
Lokalizacja: Poznań

Re: księgowy do prowadzenia firmy

Post autor: adriennejohnston »

Zgadzam się z Wami całkowicie, na takich sprawach nie ma co oszczędzać. Znalezienie dobrego biura rachunkowego to podstawa, a jak już takie znajdziemy, to warto nawiązać z nimi współpracę na lata. Ja korzystam z usług tego biura w Poznaniu https://megalex.pl/ i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Dobrze jest zrobić wcześniej porządne rozeznanie i poczytać opinie o danym biurze, zapoznać się z ich ofertą i zobaczyć, czy zajmują się takimi sprawami, na jakich nam zależy. Potem można zadzwonić lub umówić się na omówienie szczegółów współpracy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post