Małe mieszkanie i zwierzęta

iferry
Posty: 4
Rejestracja: 2022-07-12, 10:21
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: iferry »

Do małego mieszkania polecam małe zwierzątko. Są rasy niewielkich piesków, dla których mały metraż nie będzie aż tak męczący. Myślę, że warto o tym pomyśleć przed zakupieniem czworonoga i koniecznie trzeba dowiedzieć się jak o niego zadbać. Powinniśmy zwiększać świadomość dotyczącą diety oraz zdrowia pupilów. Ja na przykład dzięki temu, że pogłębiam swoją wiedzę na bieżąco, trafiłam na ten artykuł https://for-animals.pl/wrzod-rogowki-oka/ i zorientowałam się, że z moim pieskiem jest coś nie tak. Pojechałam do weterynarza i faktycznie, stwierdził wrzód rogówki oka. Dzięki wczesnej diagnozie udało się to wyleczyć.
Awatar użytkownika
homenickmelody
Posty: 4
Rejestracja: 2022-07-12, 10:34
Lokalizacja: Białołęka

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: homenickmelody »

Tak jak wyżej do małego mieszkanka to lepiej chyba coś typu chomik, koszatniczka lub jakieś rybki. Dla kota czy psa taka mała przestrzeń to może być trochę więzienie.
Awatar użytkownika
weberjonatan
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-05, 13:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: weberjonatan »

Cieszę się, że są ludzie, którzy w ogóle zastanawiają się nad tym, że małe mieszkanie może być problemem dla zwierzaka. Sama mieszkam w bloku i bardzo chciałam mieć zwierzątko, ale długo nie mogliśmy się zdecydować jakie będzie najlepsze rozwiązanie. Przeglądałam strony z ogłoszeniami, gdzie są zwierzęta i rozważaliśmy wszystkie za i przeciw. Zdecydowaliśmy się na chomika i kupiliśmy go przez tę stronę https://zwierzeta.bazos.pl/. Synek jest przeszczęśliwy, a my spokojni, że zwierzątko nie męczy się w zbyt małym mieszkaniu.
isacconroy
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-10, 23:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: isacconroy »

Też mam zwierzęta.
Awatar użytkownika
abshiretyson
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-27, 15:22
Lokalizacja: Łańcut

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: abshiretyson »

W Twojej sytuacji to może lepiej jakiegoś gryzonia lub kota
Gość

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Gość »

Moim zdaniem, osiedle Włoska to jedno z najlepszych miejsc do życia. Oferowane przez Matbet mieszkania są przemyślane i stworzone z myślą o komforcie mieszkańców. Sprawdź sam na https://matbet.com.pl/osiedlewloska/
Awatar użytkownika
bboyle
Posty: 4
Rejestracja: 2023-10-24, 23:50
Lokalizacja: Bad Laer

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: bboyle »

Małe mieszkanie, czy duże i tak na spacery wychodzić trzeba :)
Awatar użytkownika
antoneichmann
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-13, 13:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: antoneichmann »

Jak radzić sobie z utrzymaniem czystości? Posiadam drewnianą podłogę, którą chciałabym jakoś uchronić przed zabrudzeniami.
elzaa

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: elzaa »

Tak naprawdę każde zwierzęta mają swoje urok. Przykładowo zobaczcie sobie na bloga https://mysi-farma.cz - gdzie sporo dowiecie się odnośnie gryzoni? Jak o nie dbać? Kwestie pielęgnacyjne i różne inne. Blog jest naprawdę ciekawy, a nawet intrygujący.
Vict4f54
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-05, 12:49

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Vict4f54 »

jak pogodzić te dwie kwestie?
-
franczyza ubezpieczeniowa
KasjuszMag
Posty: 58
Rejestracja: 2024-02-26, 16:22

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: KasjuszMag »

Mieszkania dwupoziomowe Bydgoszcz to propozycja dla tych, którzy szukają przestrzeni mieszkalnej łączącej wygodę mieszkania z poczuciem przestronności, jakie oferuje dom. Takie rozwiązanie zapewnia wyraźne oddzielenie strefy dziennego użytku od prywatnej, oferując komfort i intymność. Dwupoziomowe mieszkania często charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi oraz doskonałym wykorzystaniem przestrzeni. Dodatkowym atutem jest możliwość cieszenia się przestronnym tarasem lub balkonem, co jest rzadkością w standardowych ofertach mieszkań.
Awatar użytkownika
fishersheridan
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-26, 13:27
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: fishersheridan »

Czy ktoś wynajmuje mieszkanie wraz ze swoimi pupilami?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post