DJ na wesele!

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
yoyekk

Re: DJ na wesele!

Post autor: yoyekk »

Bardzo dziękuję za polecenia. Ogólnie to pieśni na ślub mam już wybrane, ale faktycznie, dobry DJ musi być... bez tego wesele nie będzie idealne. Posprawdzam sobie tych których poleciliście i mam nadzieje, że uda się w dobrej cenie załatwić profesjonaliste, który wie jak rozkręcić imprezę :D
daniel36Wilk12

Post autor: daniel36Wilk12 »

Witam ja polecam bardzo fajna firmę, która zajmuje się oświetleniem https://ventus.radom.pl/o-nas można zobaczyć ich wykonania na stronie.
jessycakeeling

Post autor: jessycakeeling »

Jakiego DJ-a polecacie?
JoKoSzo

Post autor: JoKoSzo »

Jak DJ to najlepiej również jako konferansjer na imprezę i koniecznie z doświadczeniem. Taki będzie wiedział jak dobrać zabawę do gości w każdym wieku i ma własny sprzęt. Osobiście miałam przyjemność brać udział w imprezie którą prowadził DJ Imperator.
maciek2011

Post autor: maciek2011 »

Jeśli chcesz zorganizować fantastyczne wesele to polecam sprawdzić sobie ofertę w tym miejscu http://grandchotowa.pl/wesela/ . Na pewno nie będziesz zawiedziony, bo sala wpisuje się w aktualne wymagania Par Młodych i można liczyć na nowoczesną organizację wesela. Wybór sali ma ogromny wpływ na to, czy wesele jest udane.
Norb

Post autor: Norb »

No właśnie na co lepiej sie zdecydować DJ czy zespół muzyczny?
casanowa41

Post autor: casanowa41 »

Polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi dodatkami na wesele, w tym np. ciężki dym podkarpacie . Jest to oferta, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z wyboru.
OlszarKa

Post autor: OlszarKa »

Ważne by muzyka i jedzenie były dobre. Zresztą sala i obsługa też jest ważna. Wszystko musi współgrać ;)
ODPOWIEDZ