Bajka

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Post autor: Artur_N »

gosc pisze:Na pewno cena piwa po 4 zlote przyciaga samych kulturalnych klientow w tym barze na wieczorkow. no ale zalezy kto w jakim otoczeniu chce pic. znane sa etz miejsca gdzie wino na szklanki tanio sprzedaja buhaha
Na szklanki ? gdzie ?! chetnie bym sie napił :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Drogi gościu nie wszystko co tanie jest złe i przyciąga same szumowiny. Nie każdy zarabia po 3.000zł żeby chodzić do barów gdzie piwo kosztuje 20zł. Zresztą chyba cena piwa w Płońsku jest wszędzie prawie taka sama. I jeszcze jedna ciekawostka zaobserwowana podczas trwania mojego skromnego życia to taka, że najwięcej rozrabia właśnie "elita" bo przeciętny żul po wypiciu nie będzie szalał (oczywiście są wyjątki). A taki bogacz jak wypije to myśli, że jest Bogiem.
PS mały off topic się robi :P
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Artur_N pisze:Pamietam czasy jak do bajki chodzilo sie na lody w niedziele... Ale to bylo jakies 10 lat temu. Tak wspominam milo te chwile. Teraz bajka nie jest dla mnie przyjemnym lokalem i zakaz wstepu dla dresow w tym nie pomoze. Myslicie, ze dresy nie sa cfani? Przyjda w dzinsach, a jak, mają mozgi, co prawda male ale zawsze.

Ostatnio zrazilem sie takze do 78, a wlasciwie do pani, ktora tam pracuje. Jest bardzo nie sympatyczna, nie wiem skad oni ja wzieli :| Taka kolo 50tki, krotkie kasztanowe wlosy...

Ponad to odkrylem pub, nie wiem czy nowy, ale raczej nie. Na wieczorków, mila, rodzinna atmosfera, tanie piwo (maly zubr 2,50, duzy 4 zl). Czulem sie tam jak w angielskim pubie menczesteru ;p Wlasciciel (chyba), ktory nalewal mi piwo wygladal jak 40letni prawiczek albo charyzmatyczna postac z alloallo, nie pamietam imienia;D Ogolnie smiesznie tam jest... No i pograc w pilkarzyki mozna ;D
Co do 78 to może ta Pani miała zły dzień bo dla mnie zawsze była miła. A ten bar na wieczorków to gdzie jest? Mówisz o tym Vertigo? A może o Marusi :zdziwko:
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Post autor: Artur_N »

O vertigo ;)
bywalec

Post autor: bywalec »

Mówisz o tym Vertigo? A może o Marusi :zdziwko:
Marusia sie puscila juz dawno temu , tak to jest jak sie bierze sowietke za zone :P
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

zastanawiam sie czy ktos czyta to forum bo nawet admin nie kasuje obrazy! po co kogos tu szykanowac? qltura Polakow aby komus dolek wykopac pod nogi.
proponuje zeby otworzyc jeden temat w ktorym niezarejestrowane osoby beda obrzucaly blotem innych.
po 2 beda sie ludzie bali zakladac tematy nowe gdyz ktos niezarejestrowany odpisze za chwile cos glupiego!
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

Walentynkowy wieczór w Bajce. Zapraszam na koncert zespołu 'PROHIBICJA'. Koncert nie tylko dla zakochanych;) 14.02 - o godzine 20 juz zaczynaja grac. Mam nadzieje, że Wam sie spodoba ta impreza ;)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Niestety ja tegoroczne wentylki spędzam bez dziewczyny :( ale cóż, ciekawe ile takich imprez jeszcze będzie.
A tak dodatkowo - jak cena wejściówki?
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

pebe, też mam nadzieję, że impreza wam wypali i będzie jak zawsze super atmosfera.
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

wstep jest darmowy na ten koncert
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

a może to właśnie bajka przyczyniła się C.H.A.O.S-wi !!! bym się wcale nie zdziwił jak by to Miro maczał w tym paluszki... :padam:
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

smialo mozesz sie o to zapytac mnie czy sie przyczynil ;) bo ja wiem ze chaos ma swoich bywalcow, bajka ma swoich i inni tez. nie szukaj winnego gdzie tylko mozesz. nie znam realiów zamkniecia tej kawiarni. takze nie przyczynil sie i nie rozsiewaj jakis plotek. a po drugie to na ty z nim jestes Panie Tiyo? odrobine kultury
xyz

Re: Bajka

Post autor: xyz »

Słyszałam, że Miro nie stosuje się do zakazu palenia. Nieładnie panie Mirku.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Bajka

Post autor: Piter »

Słyszałem, że xyz pisze coś bez potwierdzenia... Nieładnie droga Pni XYZ :P
gośćććć

Re: Bajka

Post autor: gośćććć »

Właściciel by mógł trochę zmienić nastawienie do ludzi bo z kim nie rozmawiam to narzeka na to i dlatego wlaśnie nie chodzi do bajki, z reszta jak i ja sam. :/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post