zdrowa żywność

Humor - Śmieszne zdjęcia, obrazki, opisy GG, reklamy, itp.
Najlepsze dowcipy oraz kabarety w sieci Internet.
Marcel1415
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-18, 10:04

zdrowa żywność

Post autor: Marcel1415 »

Witam, ktoś z Was może mi powiedzieć skąd warto kupować zdrową żywność? Widziałem na stronie https://sklep-zdrowia.eu/ spory wybór żywności ale nie wiem co o tym myśleć. Może udzielicie mi informacji na ten temat?
Witek012414
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-27, 08:48

Re: zdrowa żywność

Post autor: Witek012414 »

Wydaje mi się, że mało osób trzyma się restrykcyjnie diety. Ludzie raczej chętniej sięgają po suplementy aby uzupełnić niedobory witamin (np. na stronie HealthLabs Pharm można znaleźć ogromny wybór naturalnych suplementów). Trzeba jednak pamietać, że dobrze ułożona dieta jest podstawą.
Dawid87147
Posty: 5
Rejestracja: 2022-06-03, 08:00
Kontakt:

Re: zdrowa żywność

Post autor: Dawid87147 »

Ogólnie to nie przepadam za zdrową żywnością.
Arek8633
Posty: 1
Rejestracja: 2022-07-29, 21:16

Re: zdrowa żywność

Post autor: Arek8633 »

Pozytywnym aspktem jest to, że zdrowa żywność interesuje coraz więcej osób. Myślę, że warto zwrócić trochę uwagi na to co jadamy, gdyż to wpływa nie tylko na szeroko pojęte zdrowie ale także na codzienne samopoczucie.
Maks42352
Posty: 1
Rejestracja: 2022-08-09, 08:17

Re: zdrowa żywność

Post autor: Maks42352 »

Ogólnie to ważne jest aby zdrowo się odżywiać dlatego też stawiam na żywność bio. Sklepów ze zdrową żywnością jest naprawdę bardzo, w szczególności w sieci, dlatego też według mnie bardzo szybko można znaleźć coś co nas zainteresuje.
Awatar użytkownika
kuphalpenelope
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-11, 20:20
Lokalizacja: Częstochowa

Re: zdrowa żywność

Post autor: kuphalpenelope »

Zdrowa żywność to jedno, ale warto również coś ćwiczyć chociaż z dwa razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
troberts
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-09, 15:04
Lokalizacja: Kraków

Re: zdrowa żywność

Post autor: troberts »

Zdrowie ma dla mnie dużą wartość, przez co zwracam uwagę na to, jak się odżywiam. Staram się jeść produkty zdrowe i naturalne. Ostatnio zainteresowałam się, jakie właściwości mają figi suszone - https://go4taste.pl/blog/suszone-figi-i ... asciwosci/. Dowiedziałam się, że przez swoją dużą zawartość błonnika mogą okazać się pomocne przy utracie wagi. Przez to polecane są dla osób na diecie odchudzającej. Poza tym zapobiegają chorobie wieńcowej, przez to, że zawierają w swoim składzie fenol i kwasy omega-3 i omega-6. To bardzo ciekawe. A czy wam zdarza się jadać figi suszone? Lubicie je?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post