Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Malinkaaa
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-06, 20:15

Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Malinkaaa »

Chcę zrobić małe spotkanie dla znajomych, z okazji urodzin. Nie huczne, takie np. na pizze i to wszystko. Ważne jest to, żeby knajpa była w Płońsku. Najlepiej w okolicach centrum, ale to już mniej ważne, byle by w Płońsku, a nie w okolicach. To spotkanie chcę zrobić 15 stycznia ( mam urodziny 12 stycznia, ale w środku tygodnia nie chcę robić) Chcę zrobić to w środku dnia, bo wieczorem robię piżamaparty dla najbliższych mi :]
Moi znajomi lubią wiedzieć wcześniej, gdzie co i jak, i ja także jestem osobą która lubi zaplanować coś wcześniej, dlatego piszę-pilne. Proszę was, abyście podzielili się ze mną ciekawymi lokalami w Płońsku, bo ja kompletnie nie mam pomysłu. Liczę na waszą pomoc ;)
Malinkaaa
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-06, 20:15

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Malinkaaa »

szukałam w necie czegoś, i znalazłam jakieś pizzerie o których istnieniu nie wiedziałam. Podam wam nazwy i gdzie są, a wy wypowiecie się (jeżeli wiecie, oczywiście) czy jeszcze istnieją i czy mają swoje strony, ok?
- Tutto Bene, Płocka 39
- Sorrento, Północna 10
-Sorpresa, Młodzieżowa 3
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Piter »

Hej. Z tych trzech polecam Sorento. Lokal duży, nastrojowy. Możliwość dowolnego łączenia stołów. Robią tam pysznego kebaba z kurczaka :) Oczywiście pizza, frytki i inne takie potrawy są na przyzwoitym poziomie. Jedyny minus jaki można dać tej "pizzerni" to długi czas na przygotowanie potraw. Ale ogólnie polecam :ok:
sandra83

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: sandra83 »

Witam. Jeśli chodzi o dobrą pizze to polecam pizzerie Da Grasso na ulicy 19 stycznia 23. Smaczne jedzenie w dobrej cenie i w miłej knajpie, to ta pizzeria blisko centrum, zaś troszke dalej na Młodzieżowej obok Romexu jest Telepizza, super smak. Polecam
gosc01

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: gosc01 »

jesli mam polecać to polecam pizzerie Roma, to jest same centrum, najdłużej utrzymująca sie pizzeria w Płońsku, pizze mają bardzo smaczna. Pizzerii Sorento niestety nie polecam, nam osobiscie nie smakowła pizza w tym lokalu, tak jak w telepizzy. W romie jest wystrój taki sobie, ale tak jak pisałam pizza jest bardzo smaczna. De Grasso ma fajny wystrój, ale pizza taka sobie. Wszystko zalezy od Ciebie na czym bardziej Ci zależy.
Gość

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Gość »

W DaGrasso nie wiedzą co to jest wentylacja pomieszczenia. Jest tak duszno, że oddychać się nie da, na stołach zbiera się wilgoć, a czego się nie dotkniesz jest tłuste. Wystrój fajny, ale nie sprzątany. Podświetlane szybki w ścianach nie przetarte od miesięcy. Jak nie chcesz, żeby Twoi goście pachnieli przez tydzień pizzą, to wybierz inny lokal.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: trader »

Dla mnie najlepsza pizza w Płońsku to Roma, mimo, że jest ona ewidentnie "domowa" w smaku. Pizza z Sorrento niezbyt mi smakowała. Organizowałem tam też chrzciny. Wszystko odbyło się poprawnie, ale bez szału. Pizza z Telepizzy, którą jadłem to był jakiś żart. Składników na niej było niemiłosiernie mało. Pewnie taka była cena promocji (pizza za pół ceny), ale z drugiej strony bez promocji nigdy w życiu bym nie kupił tej pizzy za 100% ceny (około 40zł).

Czasami bywam w Malinowym bzyku. Organizowałem tam też chrzciny. Bardzo fajne miejsce z dobrym żarciem, ale niestety w tym przypadku odpada (konieczny dojazd).
Malinkaaa
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-06, 20:15

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Malinkaaa »

Coś w Romie chyba się zmieniło, bo jak ja byłam jakiś rok temu, może nie cały, to pizza była strasznie wodnista. Talerz po pizzy był cały w wodzie. Pizza dosłownie rozpadała się w rękach, i wtedy Roma nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.
gobaria

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: gobaria »

Do niedawna De Grasso była pyszna, obecnie zmieniono ser i jest paskudna. Obsługa taka sobie jak dla mnie, nie lubię jak mi sprzedawca wydaje/przyjmuje pieniądze a potem nakłada jedzenie.
Roma może byc ale wymyślne pizzy które serwują są marne. Najlepiej jak najmniej to wtedy im się nie rozpływa. Cena spora jak na jakość.
Kebabu w Płońsku nie spotkałam bo wszędzie serwują kurczaka a to nie Kebab, Na WArszawskiej na przeciwko PKSu jest marna obsługa i marne jedzenie - taki misz masz i zimne z reguły, dalej niedaleko kwiaciarni mają staroć, a na Wyszogrockiej taki sobie.
Gdzie zatem prawdziwy kebab w Płońsku można zjeść?
Gość

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Gość »

Na wszogrockiej w fatimie. Co prawda nie jest to nawet w 50% baranina, ale jest super.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Piter »

Malinkaaa gdzie ostatecznie zrobiłaś te przyjęcie?
gobaria pisze:Na WArszawskiej na przeciwko PKSu jest marna obsługa i marne jedzenie - taki misz masz i zimne z reguły, dalej niedaleko kwiaciarni mają staroć, a na Wyszogrockiej taki sobie.
Często jem na Warszawskiej i jak do tej pory nigdy nie spotkałem się z zimnym kebabem. Co do obsługi... wiesz zachowanie typowo warszawskie. Czyli masz i wypad ale czego się spodziewać skoro obsługują nie kilka ale kilkaset osób dziennie. Osobiście jednak mi to nie przeszkadza. Co do reszty Twojego postu zgadzam się.

PS. Kiedyś Prawdziwy kebab z prawdziwej baraniny był w sorento ech te czasy....
Malinkaaa
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-06, 20:15

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Malinkaaa »

Jakby ktoś chciał wiedzieć, to zrobiłam w DaGrasso. Nie było tak źle, ale jednak myślałam że będzie lepiej. W lokalu było strasznie duszno, dlatego znajomi wychodzili na dwór. Między innymi zamówiliśmy pizze kebabową, i była w niej cebula. Muszę przyznać, że łzy leciały.
Malinkaaa
Posty: 9
Rejestracja: 2011-01-06, 20:15

Re: Knajpy, pizzerie, restauracje- PILNE!!!

Post autor: Malinkaaa »

Chcę wam naprawdę podziękować za pomoc :padam:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post