Transport międzynarodowy

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
juliabos
Posty: 57
Rejestracja: 2021-01-08, 16:10

Transport międzynarodowy

Post autor: juliabos »

Jak najlepiej zaplanować transport? Jak wydajnie organizować dłuższe trasy?
Awatar użytkownika
bechtelard
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-29, 14:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: bechtelard »

Jeśli zależy nam na wydajniejszym transporcie, warto pomyśleć o dodatkowym zbiorniku paliwa. Zazwyczaj pojemność fabrycznych baków wpływa na konieczność dość częstego tankowania w długich trasach. Dlatego rozwiązanie w postaci nowego zbiornika zapewni łatwość planowania trasy, ale też zmniejszy koszty transportu.
milenamaj
Posty: 26
Rejestracja: 2021-02-08, 16:13
Kontakt:

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: milenamaj »

Z mojej strony polecam busy z polski do danii z firmy http://przewozydodanii.pl/
Awatar użytkownika
jonathan6
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-12, 11:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: jonathan6 »

Taki transport musi być z logistycznego punktu widzenia dobrze zaplanowany.
Awatar użytkownika
chaim48
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-27, 10:46
Lokalizacja: Toruń

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: chaim48 »

Wyjazdy zagraniczne w dzisiejszych czasach są bardzo powszechne. Cele turystyczne, zawodowe czy rodzinne – w każdym z tych przypadków osoby wyjeżdżające liczą, że podróż odbędzie się szybko i komfortowo, bez niepotrzebnych przestojów. Dlatego też często wybierane są przejazdy busami – ponieważ posiadają one wiele znaczących zalet, które czynią przejazd wygodnym, bezpiecznym i korzystnym cenowo. Jadąc do niemiec z województwa lubuskiego zdecydowałem się na tą stronę https://iprzewozy.pl/bus-do-niemiec-lubuskie/.
Awatar użytkownika
clemensmorar
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-04, 15:19
Lokalizacja: Kielce

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: clemensmorar »

Transport międzynarodowy wiąże się z długimi trasami. W dzisiejszych czasach odpowiednie wyposażenie pojazdów jest standardem. W ostatnim czasie spotkałam się z ofertą zabudowy autobusów, przez co można zwiększyć komfort jazdy. Jeśli podróżujący nie śpią w trasie, to czytają książki lub korzystają z urządzeń elektronicznych. Warto więc pamiętać o gniazdach USB bądź Wi-Fi. Oczywiście nie może zabraknąć klimatyzacji, bez której wyprawa byłaby męczarnią i oświetleniu, które przydaje się zwłaszcza w nocy.
Awatar użytkownika
clinton45
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-15, 12:46
Lokalizacja: Katowice

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: clinton45 »

Duże znaczenie ma też to, czy firma transportowa zapewnia magazynowanie.
grzesiumalina12
Posty: 5
Rejestracja: 2021-10-15, 17:40

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: grzesiumalina12 »

Ostatnio było mi dane przeczytać niesłychanie atrakcyjny tekst. Jest on czytelny i ma ogromną ilość informacji. Polecam zapoznać się ze wszystkim co jest na tej stronie, a dowiesz się trochę więcej odnośnie -magazyn i magazynowanie .
Sylwin1505
Posty: 1
Rejestracja: 2022-01-24, 12:57

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: Sylwin1505 »

Właśnie mnie interesują busy do Niemiec łódzkie ale nie moge znaleźć firmy, która jeździ przez to województwo. Jeśli ktoś z Was zna taka firmę to koniecznie mi zostawcie namiary, ponieważ do tej pory nikogo nie znalazłem kto by się takimi rzeczami zajmował.
Awatar użytkownika
oboehm
Posty: 4
Rejestracja: 2022-05-03, 21:50
Lokalizacja: Prochowice

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: oboehm »

Dziękuje wszystkim za polecenia firm.
Awatar użytkownika
mckenzieanne
Posty: 4
Rejestracja: 2023-05-29, 12:49
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transport międzynarodowy

Post autor: mckenzieanne »

Wiele osób może zadawać sobie pytanie, naczepa firanka – co to jest właściwie? Za tą niepozorną nazwą kryje się jeden z najpowszechniej wykorzystywanych typów naczep. Popularność tego rozwiązania wynika z jego wszechstronności, dobrej wytrzymałości przy stosunkowo niedużej wadze oraz szeregu innych zalet. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w naczepę standard firankę Wielton tj. https://omega-rental.com.pl/naczepa-wielton-firanka/.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post