Zdrowa dieta?

keyonschmeler
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-21, 13:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Zdrowa dieta?

Post autor: keyonschmeler »

Myślicie, że warto udać się do dietetyka?
Awatar użytkownika
reichelselina
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-02, 13:35
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Zdrowa dieta?

Post autor: reichelselina »

Czy suplementy są zdrowe dla naszego organizmu? Warto je brać?
Awatar użytkownika
cjohnson
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-08, 15:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Zdrowa dieta?

Post autor: cjohnson »

Moim zdaniem zdrowa dieta polega na liczeniu kalorii. Stąd moje pytanie, jak liczyć kalorie? Jak powinno robić się to poprawnie? Często osoby, które chcą walczą z dodatkowymi kilogramami, szukają w sieci cudownych specyfików czy suplementów, które zrobią to za nich. Później zawiedzeni, że nic nie działa najczęściej się poddają. W sieci znalazłam ciekawe porady na https://piotrpardus.pl/blog/trening/jak-liczyc-kalorie.
juliala11
Posty: 26
Rejestracja: 2022-08-31, 13:06

Re: Zdrowa dieta?

Post autor: juliala11 »

Zdrowa dieta to ważna sprawa, pamiętajcie o tym! I uważajcie na to, jak wybieracie te pudełkowe, bo różnie można trafić i tylko pogorszyć sprawę.
juliala11
Posty: 26
Rejestracja: 2022-08-31, 13:06

Re: Zdrowa dieta?

Post autor: juliala11 »

Przede wszystkim zacząć jeść 5 posiłków dziennie i małe posiłki! Lekkie rzeczy, dużo warzyw, owoców i będzie wszystko dobrze.
Awatar użytkownika
jrolfson
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-20, 11:28
Lokalizacja: Koszalin

Re: Zdrowa dieta?

Post autor: jrolfson »

Ja też ograniczyłam mięso i pomału odstawiam tłuszcze zwierzęce - czuję się dzięki temu zdecydowanie lepiej.
radomskaa

Re: Zdrowa dieta?

Post autor: radomskaa »

Od siebie mogę wam podrzucić na ciekawy catering dietetyczny a mianowicie Wygodna Dieta. Zobaczcie sobie bo wybór diet jest ogromny, mają też dietę z wyborem menu a to dla mnie najlepsza opcja bo jestem strasznie wybredna :D
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: Zdrowa dieta?

Post autor: Henio26 »

Dietetyk to super sprawa, ale ja również polecam kateringi, które mają naprawdę fajne oferty i dania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post