praca w wakacje

Piszecie o sobie a może jakaś firma będzie potrzebowała właśnie was
licealistka
Posty: 3
Rejestracja: 2011-05-15, 12:50

praca w wakacje

Post autor: licealistka »

Licealistka poszukuje pracy na wakacje. Jestem zainteresowana pomaganiem w pracach domowych,udzielaniem korepetycji,opieką nad dzieckiem lub psem oraz zbieraniem truskawek,mięty etc.
kontakt: martusia17_1994@o2.pl
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: praca w wakacje

Post autor: paolcia »

Hej, a mogę wiedzieć skąd jesteś? chodzi mi o to czy miasto czy wieś, poniewaz napisałaś o zbieraniu mięty, jest to bardzo ciężka praca od rana do wieczora póżnego, dlatego nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co napisałaś, tym bardziej że jestes młodą osóbką, przejdź sie po sklepach spożywczych i na wakacje napewno chętnie przyjma kogoś.
Eliot
Posty: 14
Rejestracja: 2011-05-13, 00:13

Re: praca w wakacje

Post autor: Eliot »

A nie lepiej jako np. hostessa? dla młodej dziewczyny to jak znalazł :) tak mi się bynajmniej wydaje
licealistka
Posty: 3
Rejestracja: 2011-05-15, 12:50

Re: praca w wakacje

Post autor: licealistka »

paolcia pisze:Hej, a mogę wiedzieć skąd jesteś? chodzi mi o to czy miasto czy wieś, poniewaz napisałaś o zbieraniu mięty, jest to bardzo ciężka praca od rana do wieczora póżnego, dlatego nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co napisałaś, tym bardziej że jestes młodą osóbką, przejdź sie po sklepach spożywczych i na wakacje napewno chętnie przyjma kogoś.
Z Płońska. Tak wiem ,ze to bardzo ciężka praca ,dlatego wolałabym znaleźć coś lżejszego, ale nie jest łatwo.
licealistka
Posty: 3
Rejestracja: 2011-05-15, 12:50

Re: praca w wakacje

Post autor: licealistka »

Eliot pisze:A nie lepiej jako np. hostessa? dla młodej dziewczyny to jak znalazł :) tak mi się bynajmniej wydaje
Ciekwa jestem gdzie ?
Eliot
Posty: 14
Rejestracja: 2011-05-13, 00:13

Re: praca w wakacje

Post autor: Eliot »

Nie no, trzeba być optymistą :)
popatrz na oferty na portalach, czasem coś się trafi, albo w gazecie.
już nie aktualne ale np. http://www.wirtualnyplonsk.pl/index.php ... d=4&id=179
Według mnie niezłą kasę dawali (chyba im zależało i mieli krucho z czasem). Zależy też jaka kasa Cię interesuje :) dla jednym dużo, dla innych śmiesznie mało...
myosotis
Posty: 2
Rejestracja: 2011-07-28, 12:52

Re: praca w wakacje

Post autor: myosotis »

hej
poszukuje pracy na wakacje:mogę roznosić ulotki, zbierać owoce i warzywa...mój mail:malwa1@poczta.pl
igaiga
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-25, 11:49

Re: praca w wakacje

Post autor: igaiga »

Również zdarzało mi się wyjeżdżać w celach zarobkowych. Mogę Wam polecić fajne busy Polska Anglia
olechnatalia1000
Posty: 6
Rejestracja: 2020-10-15, 15:12
Kontakt:

Re: praca w wakacje

Post autor: olechnatalia1000 »

Ja jeździłam do pracy na wyspy w te wakację i wybierałam busy do Anglii od przewoźnika Happy Bus
Awatar użytkownika
benedictboyle
Posty: 2
Rejestracja: 2021-01-08, 16:42

Re: praca w wakacje

Post autor: benedictboyle »

Można szukać pracy w Polsce ale lepsze zarobki można osiągnąć wyjeżdżając zagranicę np. do Niemiec. Sama się kiedyś zdecydowałam na kilka miesięcy w Niemczech i udało mi się trochę odłożyć no i zdobyć sporo nowych doświadczeń. W tym roku chyba też czegoś poszukam dla siebie. Znalazłam nawet pewne ogłoszenie https://meinpersonal.pl/zbior-szparagow-niemcy/ Myślicie, że to praca dla dziewczyny?
Gość

Re: praca w wakacje

Post autor: Gość »

Moim zdaniem wybierając pracę na okres wakacyjny warto zdecydować się na wyjazd do Anglii. Dzięki wysokiemu kursowi funta można zarobić dużo więcej niż w Polsce, a przelew pieniędzy do Polski jest bardzo prosty dzięki usługom takim jak https://klik-24.com/.
Daro24
Posty: 1
Rejestracja: 2021-10-18, 20:07

Re: praca w wakacje

Post autor: Daro24 »

Bardzo polecam usługi przewozowe oferowane przez https://angliabus.pl wysoki standard usług oraz bardzo wygodne busy. Busy do Anglii kursują codziennie. Można też wysłać paczkę do Anglii bądź przewieść większą przesyłkę.
Williamobsef
Posty: 9
Rejestracja: 2021-11-19, 22:56
Lokalizacja: Iraq
Kontakt:

-

Post autor: Williamobsef »

Ok rozumiem Wasze racje ale dla mnie jest ładne tłumaczenie wyzyskiwania ludzi i zapewnienia sobie , już nawet nie taniej, a darmowej siły roboczej.

peace
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post