LINIA PRÓBNA jako zapowiedz taniej komunikacji miejskie

Piszemy tu o wszystkim co dotyczy wyborów samorządowych.
nooblista
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-14, 02:48

LINIA PRÓBNA jako zapowiedz taniej komunikacji miejskie

Post autor: nooblista »

W najbliższy piątek po mieście będzie kursował „specjalny autobus miejski”. Autobus będzie jeździł przez cały dzień, z większą liczbą kursów w godzinach porannych i popołudniowych. Ułożenie kursów uwzględnia harmonogram dnia pracowników dużych płońskich firm m.in.: Lu i Hortex. „Linia próbna Stolpy” będzie miała „pętlę” przy Banku PKO obok Kościoła Św. Maksymiliana Kolbe. Pasażerowie będą mogli bezpłatnie podróżować na trasie: Kopernika – Płocka – Mazowiecka – Przemysłowa – Wyszogrodzka - Wojska Polskiego - Warszawska – Plac 15 Sierpnia – Grunwaldzka - Rondo „Solidarności” - ks. Jaworskiego. Autobus będzie jednocześnie zabierał około 20 osób. Pierwszy kurs zaplanowano na 5.45 a ostatni o 16.15
misio
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-10, 19:46

Re: LINIA PRÓBNA jako zapowiedz taniej komunikacji miejskie

Post autor: misio »

super!! przedni pomysł tak jak i reszta waszych wyborczych obietnic(mam na myśli wszystkich kandydatów). Ciekaw jestem skąd znajdą się na to wszystko pieniądze w dobie ogólnego kryzysu i zadłużenia naszego miasta, bo o redukcji kosztów generowanych przez ratusz nikt nie myśli. Wasze kampanie skierowane są do ciemnej masy, która żyje obietnicami i nadzieją lepszego jutra. To co reprezentujecie swoimi programami prostu jest żenujące.
sylwekm
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-11, 12:26

Re: LINIA PRÓBNA jako zapowiedz taniej komunikacji miejskie

Post autor: sylwekm »

Super pomysł, a jaka bedzie odpłatnośc za przejazd?
No i pierwszy kurs o 5.45 o tej godzinie to w LU trzeba byc na stanowisku przebrany i gotowy do pracy, więc stanowczo za póżno, przynajmniej o 5.30 i to pod warunkiem że sie nie spóżni pojazd,
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: LINIA PRÓBNA jako zapowiedz taniej komunikacji miejskie

Post autor: trader »

Pomysł super, ale to niestety kiepskiej jakości kiełbasa wyborcza, po której wkrótce nie będzie śladu. Podobnie jak drogi remontowane w ostatniej chwili przed wyborami.

Mdli mnie, delikatnie mówiąc, na widok wszechobecnych reklam kandydatów na burmistrza.

Bliski jestem pójścia na wybory i skreślenia ich wszystkich.
ODPOWIEDZ