kierowcy z Płońska

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
kierowca

kierowcy z Płońska

Post autor: kierowca »

jakże popularny widok w Płońsku

Obrazek
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: Piter »

Mam nadzieję że dobrze poprawiłem posta ;)
Co do ulicy to jest "normalny" widok i tak jest codziennie.
A podobną sytuację możemy zaobserwować przy ośrodku zdrowia na ul. Sienkiewicza 7
kierowca

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: kierowca »

część dalsza, zdjęcia tym razem z okolic targowiska:

http://yfrog.com/4220090510002jx
Gość

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: Gość »

policja i straż miejska chodzi i wlepia mandaty za byle co a tu? wolna amerykanka :[
noniezle

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: noniezle »

no niezle
miesio

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: miesio »

uwierzcie, że samochody naprawdę nie mają możliwości zawiśnięcia w powietrzu jak helikopter
ręczę za to głową - sam mam samochód i często nie mam się gdzie zatrzymać nawet, bo tu nie wolno, tam nie wolno bo jakiś urzędas tak sobie wymyślił i tak ma być.
gdybym miał możliwość zawiśnięcia w powietrzu lub włożenia samochodu do walizki na ten czas kiedy muszę poruszać się pieszo- zrobiłbym to, ale niestety nie mogę, przykro mi
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: arturo »

moge dodac, ze teraz ogolnie motoryzacja jest mocno rozwinieta i problem parkowania wystepuje nie tylko w naszym miescie. nie chce tutaj stawac po stronie pieszych czy kierowcow (sam jezdze autkiem) ale niestety takie sa fakty.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: Piter »

Panowie ten problem z parkowaniem to chyba występuje głównie w okresie zimowym. Zresztą ta pora roku jest wyjątkowa a zwłaszcza tegoroczna. W takim przypadku policja oraz straż miejska powinna być wyrozumiała dla zmotoryzowanych. Ale pozostałe pory roku nie są tak uciążliwe i zwiększa się pole do popisu jeśli chodzi o parkowanie. Wtedy Panowie w mundurach powinni być bardziej czujni bo w końcu te znaki po coś są. Nie ważne czy chodzi o kasę, czy o nasze bezpieczeństwo (chociaż zapewne o to pierwsze) trzeba przestrzegać przepisów i już :P
Ja mam tylko żal do naszej straży miejskiej o pewną sprawę...
Jak zapewne wiecie jest pewna pizzernia na 19 Stycznia 23/24. Otóż ktoś bardzo namolny na warszawskich numerach stawia samochód na przeciwko pompy która znajduje się w tym skwerku po środku ulic. Gdy zapytałem się strażnika miejskiego czemu nie reagują dostałem odpowiedź, że gdyby trochę wjechał na "zieleń" to by mogli coś zrobić a tak to mają związane ręce. Dlaczego o tym piszę? Bo ten delikwent zawsze tam stawiał (przynajmniej w lato) samochód mimo że tuż przy wejściu miał masę miejsca aby się zatrzymać. To jakby po złości stawiał w miejscu przeznaczonym bardziej do spacerów niż do parkowania.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: MONIKAPPP »

Samochody parkują na chodnikach a matka z wózkiem slalomem musi wpakować się w trawnik albo wyjechać na jezdnię . Mam prawo jazdy , ale tak to ja jeszcze nie parkowałam . Troszkę wyobraźni , żyjemy w społeczeństwie i trzeba dostosować .
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: arturo »

wszystko rozumiem ale niektore mamy z wozkiem tez lekko przeginaja. jezeli ide sobie chodnikiem i idzie taka mamusia srodkiem, nawet nie przesunie sie 20cm "bo ona ma wozek". musze zejsc na trawe chcac uniknac bezposredniego kontaktu ;) mysle, ze mamy coraz bardziej "chamskie" i egoistyczne spoleczenstwo. kazdy mysli kategoriami "aby sobie" ale juz pomyslec o innych i miec jakis gest jest bardzo ciezko :) boje sie pomyslec, jakie bedzie pokolenie za kilka lat wychowywane wlasnie teraz przez takie "mamusie" ;) oczywiscie nie wrzucam wszystkich do jednego worka wiec prosze mi tutaj bez zgrzytow :)
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: MONIKAPPP »

Ale tylko niektóre . :D . Też to zauważyłam . A nawet natknęłam się , jak przeprosiłam bo się nie mogłam zmieścić na chodniku , to się jeszcze naburmuszyła bo przerwałam jej rozmowę z koleżanką . Pozdrawiam .
szary

Re: kierowcy z Płońska

Post autor: szary »

to się "telewizja" z płońska obudziła :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post