Internet LCS

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Horacy
Posty: 5
Rejestracja: 2009-08-09, 22:19
Lokalizacja: Płońsk

Internet LCS

Post autor: Horacy »

Witam.
Kończy mi się umowa na internet w Multimedia, z tąd moje pytanie do forumowiczów którzy korzystają z usług LCS-u.
Mają teraz promocję na internet 6 mega za 61 zł. Czy może ktoś napisać jak jest u nich z jakością usług, czy często są awarie itp. No i chciałbym wiedzieć czy taka prędkość jest rzeczywiście :)
1

Re: Internet LCS

Post autor: 1 »

Prędkość max 800kb/s ( chyba ze wykupisz zewnętrze ip), wewnątrz sieci b.dużo ok. 20mb . Awarii coraz mniej, ogólnie można polecić.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: Internet LCS

Post autor: Glitch »

1 pisze:Prędkość max 800kb/s
Chyba miało być 800kB/s. :?: :]
1 pisze:( chyba ze wykupisz zewnętrze ip)
A co ma piernik do wiatraka :?:
Horacy pisze:Kończy mi się umowa na internet w Multimedia, z tąd moje pytanie do forumowiczów którzy korzystają z usług LCS-u.
Ja zrobiłem niedawno zmianę w drugą stronę czyli z LCS do MM (w tamtym czasie w LCS nie było jeszcze 6Mb).
Wrażenia takie że oprócz prędkości (z LCS net'a miałem po Wi-Fi - 512kb) wzrosła przede wszystkim niezawodność, wcześniej na wspomnianym radiu przynajmniej raz w miesiącu jakaś mniejsza przerwa była, a teraz odpukać od 4 m-cy na razie ani jednej.

Przy tej samej cenie mam teraz dużo szybszy internet zresztą wystarczy zerknąć poniżej.

Obrazek
Horacy
Posty: 5
Rejestracja: 2009-08-09, 22:19
Lokalizacja: Płońsk

Re: Internet LCS

Post autor: Horacy »

Dzięki z odpowiedzi. Dziś dzwoniła do mnie Pani z multimedii zaproponowała w miarę rozsądne warunki za telewizję i internet 6 Mb więc zostaję. Cena podobna jak w LCS więc nie będę ryzykował :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post