Mechanik w Płońsku

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Tomson

Post autor: Tomson »

Ja jak większość polecam IDZIKA on z niczego zrobi auto.
Pospawa,wyprostuje,poskleja.
Jest najlepszy.
I tani :cool:
Gość

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Gość »

Zdecydowanie najlepszy mechanik w Płońsku to Żelechowscy :) tylko nie na Maja a na Skarżyńskiejjuż w nowym warsztacie super polecam :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Piter »

Może ktoś jeszcze napisać coś więcej o tym zakładzie ? Kiedyś (jeszcze w starym zakładzie) robiłem u niego silnik i byłem w pełni zadowolony gdyż okazało się że to coś innego niż inni mechanicy sądzili on to rozpoznał od razu. Dzięki temu koszt naprawy nie wyniósł 800zł tylko 200zł ale to było dawno i wtedy to on osobiście robił. Teraz niestety chyba ma uczniów a oni jak wiemy nie zawsze są w formie ;) A i jeszcze jak jest z czasem dostania się do niego ? Bo fajnie by było gdyby można było zrobić samochód na drugi dzień a nie słuchać "możemy Pana przyjąć ale dopiero za tydzień"....
Drifter

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Drifter »

Niestety jakość napraw spadła ,ceny wzrosły strasznie a czekać trzeba około dwóch tygodni.
ja a może ty

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: ja a może ty »

Ceny wzrosły bo trzeba za coś utrzymywać nowy lokal. Naprawy zaś przeprowadzają uczniowie więc co się dziwicie
Nieważne

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Nieważne »

Facet, Ty chcesz u dobrego mechanika mieć samochód na drugi dzień? Śmieszny jesteś... Skoro jest dobry, to ma dużo klientów, więc dużo roboty. To nie jest możliwe, żeby robić 2, 4 czy 40 samochodów na raz. A chyba Cie nie wsadzi na początek kolejki, a innych przesunie. Sam sobie przeczysz. Jeśli by robił sam, to byś musiał czekać jeszcze dłużej, więc się zdecyduj. Chcesz na drugi dzień, to jedź do Idzika ;D Każdy uczeń jest doglądany i pewny mechanik nie odda samochodu bez sprawdzenia, czy wszystko gra. I samochód nie może być trochę zrobiony, albo działa, albo nie. Za dobrą robotę się płaci, wiadomo. Chcesz mniej zapłacić, będziesz miał słabszą robotę. Ehh, dobra robota, samochód gotowy na drugi dzień, każda śrubka dokręcona przez majstra i najlepiej jeszcze za darmo, wtedy mechanik będzie odpowiedni dla Pitera. Co za ludzie...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Piter »

Chyba się źle zrozumieliśmy. Ja nie chce mieć autka na drugi bo zdaje się że przytoczyłeś pierwszego posta z 2007r ;) Odpowiadając natomiast na Twoją tezę
Skoro jest dobry, to ma dużo klientów, więc dużo roboty
skoro jest dobry to zarabia, skoro zarabia to powinien zatrudnić więcej mechaników/uczniów aby działać wydajniej i więcej zarabiać... ale dobra nie ważne. Chce tylko zwrócić uwagę na uczciwość mechaników. Prosty przykład. Padła mi pompa wody, pierwsze co to podjechałem do mechanika i co się okazało ? Pompa ok 140zł ale wymiana 50 -70 zł w zależności jak będzie szło. Przy tym wymienił mi tyle roboty że wyliczył jakieś 2-4godziny na naprawę. Wróciłem do domu i z ciekawości przejrzałem internet i wiecie co ? Znalazłem opis jak ją wymienić. było tam raptem 14 punktów. Postanowiłem sam to zrobić cała zabawa zajęła mi niecałą godzinę. Z odpowiednimi kluczami, kanałem i robiąc to drugi raz zrobiłbym to w 20minut. To jest prosty przykład z życia wzięty. Odprowadzając samochód do mechanika nie zawsze robimy kapitalny remont silnika. Drobne usterki potrafią się nieraz przerodzić u nich w wielogodzinne zmagania :zly: Nie twierdzę również że wszyscy mechanicy są tacy. Ja niestety na takiego trafiłem.
Gość

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Gość »

Piter pisze:Może ktoś jeszcze napisać coś więcej o tym zakładzie ? Kiedyś (jeszcze w starym zakładzie) robiłem u niego silnik i byłem w pełni zadowolony gdyż okazało się że to coś innego niż inni mechanicy sądzili on to rozpoznał od razu. Dzięki temu koszt naprawy nie wyniósł 800zł tylko 200zł ale to było dawno i wtedy to on osobiście robił. Teraz niestety chyba ma uczniów a oni jak wiemy nie zawsze są w formie ;) A i jeszcze jak jest z czasem dostania się do niego ? Bo fajnie by było gdyby można było zrobić samochód na drugi dzień a nie słuchać "możemy Pana przyjąć ale dopiero za tydzień"....
A co pisac? najlepiej jedz i zobacz sam to się przekonasz jak idzie robota perfekcyjnie. Ja jeżdże od kilku lat do Zelechowskiego i jestem bardzo zadowolony z jego napraw.Warsztat pierwsza klasa obsługa miła mechanik z wiedzą : :super:
Laseczka
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-16, 16:34

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Laseczka »

Znam takiego jednego w Płońsku psełdo_mechanika Darka Sz. :( Czyści wszystko co popadnie(ha ha)na końcu kieszenie. :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
Jurek80

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Jurek80 »

powiem tak:
sikora to zdzierca, prusak złodziej i partacze - udają profesjonalnych a pojęcia o niczym nie mają, oby tylko naciągnąć na kosztowne naprawy, auto wyjechało w gorszym stanie niż przyjechało, a koszt naprawy prawie połowa wartości auta. I tu nie mowa o 200-300 zł tylko typu 1700zł za naprawę układu zawieszenia :dobani:
nie potrafią nawet poprawnie zmienić amorów
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: rafal194 »

Witam to w końcu jakiego mechanika polecacie chodzi mi o ustawienie zbieżność kół i sprawdzenie silnika.Akurat te czynności można wykonać od reki.
Sebastian

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Sebastian »

Tylko Idzik.
On zrobi wszystko na dodatek za rozsądną cenę i tak jak potrzeba.
Reszta to partacze,którzy naciągają na kasę w pięknych warsztatach nie mając o niczym pojęcia.

TYLKO IDZIK ! ! !
POLECAM

400metrów za stacją Orlen po lewej stronie jadąc trasą nr 10 w kierunku Bydgoszczy

TYLKO IDZIK ! ! !
608-747-835
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Piter »

Chyba jakiś fan Idzika nam się trafił ;)
gnom

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: gnom »

Miałem już kilka samochodów, które naprawiałem u różnych mechaników. Kiedyś wstawiałem do Rudego z Szerominka, a na lakier do tej pory wyłącznie do Bojary. Naprawy bieżące wykonuję aktualnie u Wodzyńskiego, gdyż robi szybko, sprawnie, skutecznie i niedrogo. Na warsztacie Prusaka się zawiodłem, gdyż po naprawie wpakowali wszystko pod maskę, aby się tylko zamknęła i oddali mi samochód. Za kilka dni zaniepokojony dzwiękmi z okolic silnika zobaczyłem, że większość elementów, które były demontowane przy naprawie, nie została poskręcana i dziwne, że nie zgubiłem tego po drodze.
Kokuś11
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-14, 13:27

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Kokuś11 »

Podobnie jak Laseczka, nie polecam Pseudo mechanika Dariusza Sz. Mnie też wyczyścił kieszenie, trzeba do niego po dwa razy jeździć. Za każdym razem coś wymienia, a z twojego auta robi się szrot. Bierze coraz więcej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post