Pizzeria Roma

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Pizzeria Roma

Post autor: Piter »

pilsee Verona niedługo znowu zostanie otwarta i możecie być pewni że przebije wszystko co do tej pory jedliście. Ale nie mogę zdradzić więcej szczegółów. Powiem tylko, że będziemy mieli od nich zaproszenie na pizze które możecie wygrać ale szczegóły 1 sierpnia ;)

zosia byłem jakiś tydzień temu w Da Grasso i pizza była dobra i co było dodatkowym plusem była olbrzymia. Ja z moim wielkim brzuchem i przyjaciółką nie mogliśmy jej zjeść. Co do tego jak była przygotowana nie mogę się wypowiedzieć. Jednak efekt końcowy był miodzio.

Co do Romy..... Dla mnie wielkim minusem są ich ceny może nie tyle pizzy co dodatków do niej. Jakieś soczki itp. W sumie ostatnio jest tam zawsze luźno więc to może być plus dla niektórych. Szkoda, że nie ma klimatyzacji jak w Da Grasso.

PS. A jak chcecie się spocić to zapraszam do środka do telepizzy w poniedziałek. Szok :D
zosia

Re: Pizzeria Roma

Post autor: zosia »

witam ponownie, a wiec potwierdzam moja opinie na temat pizzy z Romy, jest najlepsza, z mezem i znajomymi bylismy w Telepizzy no i masakra, pizza straszna twarda nie dalo jej sie nawet tymi ich nozami pokroić, na teren w kuchni wchodza jacys ludzie, którzy wg nas nie nalezeli do zespolu pracowników( ubrani po normalnie a nie w koszulkach telepizzy), wchodzi tam kto chce jesli jest tylko znajomym ktoregos z pracowników. Kelnerki przyjmuja zamowienie, a pozniej zapominaja podac picia i sosów, bo zajmuja sie gadka z tymi typami. W pizzerii ogólnie latały muchy, wiec napewno w kuchni tez one sa. No i na koniec w toalecie nie bylo ani mydla ani reczników papierowych do wytarcia rąk, no sorry nowo otwarty lokal, wielki balon przed wejsciem informujący o tym a tu taka kiszka. Szczerze nie polecamy, dodam jeszcze ze dla pewnosci zadzwonilam do innych znajomych, którzy tam byli i potwierdzili ze pizza jest okropna.

Wiec jak dla nas zostaje Roma, to ze dlugo utrzymuje sie na "rynku" tez chyba o czyms świadczy.
Ale kazdy ma swoje zdanie :dobani: :dobani:
ODPOWIEDZ