Na basen w Płońsku z niemowlakiem

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Monikappp

Na basen w Płońsku z niemowlakiem

Post autor: Monikappp »

Czy ktoś się może orientuje czy na basenie w Płońsku są zajęcia dla niemowląt. A może nasz basen się nie nadaje dla takich maluchów . Jakie macie opinie na ten temat.
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: Na basen w Płońsku z niemowlakiem .

Post autor: Iwona »

Żadnych zajęć dla dzieci młodszych niż około 6-7 lat nie ma. Przychodzą czasem pojedynczy rodzice z maluchami tak po prostu, ale tylko na część rekreacyjną, bo tylko tam woda jest ciut cieplejsza. I raczej nie siedzą zbyt długo. Na małym i na dużym basenie woda ma około 27-28 stopni, więc jest za zimna. Ogólnie to u nas basen nie ma zaplecza dla rodzin z malutkimi dziećmi.
majek

Re: Na basen w Płońsku z niemowlakiem .

Post autor: majek »

ja w tym roku chodziłam z niemowlakiem na basen. Da się to zrobić. Mój synek ma coś ponad rok i dało się go spokojnie rozebrać, wsadzić do wody, popływać i z powrotem ubrać.
Co do wody, to chyba wiadomo, że się z dzieciakiem nie będzie siedziało godzinę w wodzie. Jak było nam zimno to siedzieliśmy chwilkę w jacuzzi.
No i polecam matkom zabrać ze sobą koleżankę to wtedy da się to wszystko ogarnąć w szatni.

Dziwi mnie tylko, że dziecko nie ma zniżki
Awatar użytkownika
irish
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-31, 21:25

Re: Na basen w Płońsku z niemowlakiem .

Post autor: irish »

To za dziecko placi sie tyle samo co za dorosłego? ja sie niedawno pytalam i powiedziano mi, ze jak sie przychodzi z dzieckiem to placi sie TYLKO za dziecko i to polowe normalej ceny... Opiekun dziecka za siebie mial niby nie placic. a wiec jak to jest?
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: Na basen w Płońsku z niemowlakiem .

Post autor: Iwona »

Jest zniżka dla dziecka, że wychodzi około 5,90 za godzinę, dorosły płaci 7,50 chyba. Takie same zniżki mają wszystkie dzieci, uczniowie i studenci. Na niemowlę i dziecko do 2 czy 3 r.ż. nie ma większych zniżek. Połowa ceny to była dla uczniów w wakacje. A wakacje się już skończyły.
Opiekun dziecka nie płaci tylko i wyłącznie jeśli nie wchodzi na basen, a tylko odprowadza dziecko na zajęcia i potem je odbiera, to wtedy może na parę minut wejść do szatni by dziecku pomóc się ubrać i wysuszyć. Każdy dorosły, który wchodzi korzystać z basenu płaci pełną stawkę.
hahnpenelope
Posty: 3
Rejestracja: 2020-02-29, 09:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na basen w Płońsku z niemowlakiem

Post autor: hahnpenelope »

Wydaje mi się, że niestety nie ma takich zajęć.
Awatar użytkownika
boreralexie
Posty: 3
Rejestracja: 2022-02-01, 16:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na basen w Płońsku z niemowlakiem

Post autor: boreralexie »

Zastanawiam się także nad zainwestowaniem w basen rozporowy do swojego ogrodu - https://www.baseny-warszawa.pl/baseny-rozporowe-c-71.html. Lato to okres, w którym duża część osób odczuwa potrzebę spędzenia czasu nad wodą. Nie zawsze jednak jest to możliwe – na przeszkodzie stoją obowiązki, finanse, a czasem po prostu niepewna pogoda. Każdy, kto woli nie ryzykować, może zdecydować się na alternatywę – przydomowy basen rozporowy.
bessa

Re: Na basen w Płońsku z niemowlakiem

Post autor: bessa »

Nie wiem jak w Płońsku ale jak szukałam szkoły pływania to widziałam, że w 123plywamy.pl mają zajęcia dla niemowląt. To w Warszawie na basenie są prowadzone zajęcia, już od 3 miesiąca dla maluszków. Daleko nie ma do stolicy to można sobie na ich ofertę zerknąć na pewno.
KasjuszMag
Posty: 58
Rejestracja: 2024-02-26, 16:22

Re: Na basen w Płońsku z niemowlakiem

Post autor: KasjuszMag »

Basen ogrodowy to idealna opcja dla osób poszukujących sposobu na orzeźwienie podczas gorących dni lata. Niezależnie od rozmiaru Twojego ogrodu, możesz znaleźć basen, który idealnie wpasuje się w dostępną przestrzeń, oferując jednocześnie miejsce do relaksu i zabawy dla całej rodziny. Dostępne modele różnią się między sobą nie tylko wymiarami, ale także głębokością, co pozwala na dostosowanie wyboru do potrzeb użytkowników w różnym wieku. Instalacja basenu ogrodowego to również świetny sposób na zwiększenie atrakcyjności Twojej przestrzeni zewnętrznej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post