Zdjęcia z XVIII Finału WOŚP w Płońsku w kinie "Kalejdoskop"

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Zdjęcia z XVIII Finału WOŚP w Płońsku w kinie "Kalejdoskop"

Post autor: Piter »

Ojjjjjj będzie się działoooo. Tak zawsze mówi Jurek Owsiak jego słowa odzwierciedlają to co działo się w Kinie Kalejdoskop w Płońsku podczas osiemnastego już finału WOŚP. Fotek mam mało ale mam nadzieję, że te co przedstawię komuś wpadną w oko.

Tego dnia można było zobaczyć na ulicach dziewczyny oraz chłopców z masą czerwonych serduszek....
To był znak dla wszystkich, że Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy właśnie się rozpoczął. Nasze wolontariusze gromadzili się głównie przy kościołach, sklepach itp Nic dziwnego gdyż tam zawsze ktoś ma parę zbędnych groszy które może przeznaczyć na szczytny cel. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w starym kościele panowała przyjemniejsza atmosfera. Podejrzewam, że spowodowane to było gęstą zabudową oraz to coś co ma rynek w sobie :)


Kościół na Kolbego 1 title=Kościół na Kolbego 2 title=

Kościół na Płockiej 1 title=Kościół na Płockiej 2 title=Kościół na Płockiej3 title=Kościół na Płockiej 4 title=

Po tych fotkach pojechałem do Sochocina aby i tam uwiecznić ten dzień. Akurat tak się złożyło, że tam impreza trwała od 13 więc była przed Płońskiem ;)
W Płońsku pojawiłem się znowu ok 17 i natychmiast skierowałem się do Kina kalejdoskop
Na początku jednak jedna z pierwszej wpadki organizatorów a mianowicie parking.
To coś na zdjęciach nie jest przygotowane na przyjęcie gości chcących być w tym szczególnym dniu razem z nami. Niestety za to duży minus.

Parking Kalejdoskop 1 title=Parking Kalejdoskop 2 title=Parking Kalejdoskop 3 title=Parking Kalejdoskop 4 title=

Z przyjemniejszych rzeczy które należy wymienić to możliwość skosztowania za symboliczną złotówkę smaczną grochówkę. To co mnie bardziej interesowało znajdowało się w sali kinowej. Nie będę ukrywał, że widok wejścia mnie trochę przestraszył gdyż z niego "ulewały" się osoby niemieszczące się w sali. Otóż rozwiałem swoje wątpliwości podchodząc bliżej. To wszystko było "sztuczne" w środku tak naprawdę było sporo wolnych miejsc siedzących. Podejrzewam, że ludzie przychodzili tylko na chwilę zobaczyć co się dzieje i tak już zostawali w przejściu ;)

Grali i występowali dla nas:
  • - Szkoła Podstawowa nr 2
    - Szkoła Podstawowa nr 3
    - Gimnazjum nr 1
    - Szkoła Muzyki i Tańca "NUTKA"
    - Open To The Public
    - Fourth Dead
    - Lemon Grass

Grochówka title=WOŚP w Płońsku title=HeHe title=
Fourth Dead Fourth Dead title=

Open To The Public Open To The Public 1 title=Open To The Public 2 title=Open To The Public 3 title=

Lemon Grass Lemon Grass 1 title=Lemon Grass 2 title=

Z powodu późnego przyjazdu niestety wszyscy artyści nie zostali uwiecznieni :/ Oczywiście to tylko część zdjęć, chciałem po prostu jak najszybciej zamieścić info o WOŚP na forum. Resztę fotek postaram dodać przy okazja wstawiania do temu linków z youtuba gdzie będziecie mogli zobaczyć na własne oczy jak się prezentowali artyści.

Ps oczywiście było też "światełko do nieba" które mam w formacie mov. Niestety światełko pozostało na ziemi gdyż zapomniało napić się red bula ;) za to mogliśmy podziwiać pokaz fajerwerków.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Zdjęcia z XVIII Finału WOŚP w Płońsku w kinie "Kalejdoskop"

Post autor: Piter »

Zgodnie z obietnicą dodaję filmy z XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płońsku w sali kina Kalejdoskop :hurra:

Przedstawię je w nietypowy sposób bo podam linka do nich. Były nagrywane z daleka i przy ciemnej scenie więc jakość jest słaba i trzeba je oglądać na pełnym ekranie.
Fourth Dead "Konie"

Fourth Dead "Sweet Dreams"

Fourth Dead XVII WOŚP w Płońsku

Lemon Grass - finał WOŚP w Płońsku

Open To The Public - "Globalna Kontrola"
Na deser coś co musiałem jednak wstawić ;)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GSJVBFR7Y98[/youtube]
Światełko do nieba, które jednak nie wzbiło się w powietrze...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H9WEZ3nbEUQ[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AXQxVV86TLc[/youtube]
Pokaz tańca w wykonaniu najmłodszych artystów ze szkoły "nutki"
Na zakończenie wypada dodać, że podczas tegorocznego finału w Płońsku udało się zebrać - 27.957,40
:mbounce:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post