odszkodowania

Chcesz pracowac ? Zerknij tu.
jaaaaaaaa

odszkodowania

Post autor: jaaaaaaaa »

Czy ktos posiada jakies informacje na temat firmy Meditor zajmującej sie odszkodowaniami? Przedstawicielem jest pani z Raciąża. Bardzo prosze o informacje
Hania

Re: odszkodowania

Post autor: Hania »

W sprawie odszkodowań polecam kancelarię automobile expert. Kompleksowo, na jasnych warunkach, jeśli chodzi o prowizję, pomogą zlikwidować szkodę. Korzystałam z ich porad w ubiegłym roku po wypadku komunikacyjnym i byłam bardzo zadowolona z przebiegu likwidacji mojej szkody oraz kwoty, jaką udało się uzyskać z towarzystwa ubezpieczeniowego. Pełen profesjonalizm w podejściu do szkody i Klienta. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
jamaalfadel
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-16, 10:50

Re: odszkodowania

Post autor: jamaalfadel »

Odszkodowanie jest trudno uzyskać?
Gość

Re: odszkodowania

Post autor: Gość »

Droga do uzyskania godziwego odszkodowania może być trudna i zawiła i zwykły "Kowalski" sam nie da rady. Pomóc może poznańska kancelaria eventum która od lat specjalizuje się w w dochodzeniu odszkodowania po wypadku, odszkodowania za błąd medyczny oraz odszkodowania z umowy ubezpieczenia.
Lidka

Re: odszkodowania

Post autor: Lidka »

W pojedynkę na pewno jest trudno poradzić sobie z odzyskaniem odszkodowania. Jest o co walczyć, bo zyskać można naprawdę wiele! Na przykład kancelaria Codex wygrała już mnóstwo spraw, w których poszkodowani pócz zadośćuczynienia wywalczyli również rentę! Działają całkowicie online na stronie https://online.codex.org.pl/strona-glowna, dzięki czemu z poziomu swojego biurka będziesz mógł dowiedzieć się czy Twoja sprawa kwalifikuje się do dopłaty, ile możesz zyskać i podjąć pierwsze działania.
ODPOWIEDZ