Chata u Górala

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Marek83

Chata u Górala

Post autor: Marek83 »

Hej. Jak myślicie co się dzieje z chata?? Kiedyś w weekend zawsze się coś tam działo pełno ludzi a teraz wchodzę i pusto, nie ma do kogo gęby otworzyć. Ktoś się tam zatruł czy co?? :dobani:
Awatar użytkownika
Miś Kolabor
Posty: 37
Rejestracja: 2009-04-05, 14:06
Lokalizacja: kwadrat
Kontakt:

Re: Chata u Górala

Post autor: Miś Kolabor »

odpowiedz jest prosta:
rozcienczane piwo i wodka z lewych dostaw w tych czasach nie przejdzie! niech wlasciciel chla to sam

i wszystko w tym temacie...
Marek83

Re: Chata u Górala

Post autor: Marek83 »

N :/ o nie wiem na alkohol to tam jeszcze nie narzekałem, prędzej bym pomyślał ze chodzi o ceny lub o żarcie
grel

Re: Chata u Górala

Post autor: grel »

piwo lipa wg mnie,,, ale żarcie nie wiem, tylko słyszałem ze placek zagłoby jest git!
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Chata u Górala

Post autor: Piter »

A ja zawsze byłem dziwnie nastawiony do tego miejsca. Może to za sprawą "dzianych" małolatów i ich opowieść jak to oni się tam bawili i ile kasy wydali. W sumie lokal ok tylko nie w weekend ;) przynajmniej dla mnie bo z natury wolę spokojniejsze miejsca.
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: Chata u Górala

Post autor: Iwona »

Na temat alkoholu się nie wypowiadam, bo się nie znam ;) Jedzenie ok, nawet fajnie było tam wpaść w tygodniu, jak jest mniej osób. W weekendy jak dla mnie za głośno, nie ma miejsca do tańczenia ale muza wali na cały regulator, że człowiek ledwo własne myśli słyszy a co dopiero kogoś kto siedzi obok.
Zbyt ciasno, ale to ogólny problem knajp w Płońsku, małe pomieszczenia, a stolików trzeba wcisnąć ile się da.
ania

Re: Chata u Górala

Post autor: ania »

w każda sobotę teraz jest jakis dj ostatnio byłam i było super ludzie sie bawili, tańczyli polecam :piwo:
ODPOWIEDZ