przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
ona

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: ona »

Witam
Ostatnio pojechaliśmy do GRODU MAZOWIECKIEGO zapytać się o wesele dla córki i wczesniej zamowilismy sobie tam obiadek ,aby sprawdzić wszystko :
-jedzenie smaczne bardzo nawet
-ale gdy poprosiłem o 2 talerzyk pani kelnerka mi nie przyniosła,a jak zwrociłem 2 raz uwagę to przyniosłą z wielkim bolem
-a gdy poprosiłem kogoś z szefostwa chciałem porozmawiać o weselu,przyszła szefowa kuchni i jak rozmawialiśmy była bardzo niemiła dlanas jak zaczelismy pytać o inne potrawy,to nas spłąwiła powiedziałą ze ona niem czasu.
PANI WŁAŚCICIELKO
Chcieliśmy tam wyprawić u pani dla córki wesele ,bo nie powiem jedzenie super ,lokal tez piękny i fajne miejsce ,ale obsługa fatalna i szefowa kuchni strasznie byłą niemiła jak zaczelismy rozmawiać ,prosze o zmianę personelu i szefowej ,bo w takiej sytuacji nie wyprawie tam wesela w 2011,zajrze niedługo zobacze co się zmieniło.
-JEDZENIE PYSZNE
-LOKAL TEZ PIĘKNY
Gość

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Gość »

Ja mam tam za rok wesele i już się boję...moi znajomi byli tam ostatnio i mówili, że jedzenie to porażka...do kotleta były podane dwa malutkie ziemniaki, leczo nie miało nawet kawałka papryki, natomiast ryba po grecku była właściwie bez ryby. Już wiem czego na pewno nie zamówię...Tak to jest wyprawiać wesele w lokalu, o którym się wcześniej nic nie słyszało.
skirczuk
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-02, 13:24
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: skirczuk »

Hmm... ja ostatnio tam fotografowałem i nie dostrzegłem żadnych znacznych niedociągnieć, choć z obsługą nie miałem bardzo doczynienia bo zajmowałem się swoimi zadaniami;)

Moje wrażenia (lokalizacja, jedzenie) - zdecydowanie pozytywne.
Horacy
Posty: 5
Rejestracja: 2009-08-09, 22:19
Lokalizacja: Płońsk

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Horacy »

Byłem tam na weselu dwa tyg. temu i mogę powiedzieć że nie jest źle. Jedzenie niczego sobie, na obsługę też nie narzekam.Jeśli kiedyś rzeczywiście było kiepsko to chyba wyciągnęli jakieś wnioski bo ja się nie mam do czego przyczepić.
gość

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: gość »

BARDZO DZIWNE TE OPINIE ,ORGANIZOWALIŚMY TAM WESELE I JESTEM ZACHWYCONA JA I CAŁANASZA RODZINA ,ZNAJOMI .TAK,SŁYSZELIŚMY WIELE RÓZNYCH OPINI ,ALE WYCHODZĘ Z ZAŁOŻENIA ,ŻE JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ .OGROMNYM ATUTEM JEST PIĘKNY OBIEKT ,WYJĄDKOWY ,UROCZY WYSTRÓJ ,JEDZENIE PYSZNE ,DOMOWE ,DUŻE PORCJE ,MIŁA OBSŁUGA NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM .DOSTALIŚMY TEŻ PIĘKNY PREZENT TELEWIZOR SUPER :super:

// użytkownik pisał w tym temacie kilka postów z tego samego IP pod kilkoma nazwami :czytaj:
// Piter
asik

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: asik »

pracowałam tam i mogę zaręczyć ,nie ma żadnych kombinacji z jedzeniem ,szefostwo kładzie duży nacisk na to zeby wszystko było na wysokim poziomie ,nie chcę mowić bo nie wiem jak z obsługą ,ale każda bardzo się stara i wiele dobrego mówili klienci ,zarówno na weselach ,jak i na codzień a ludzie są rózni ,konkurencja też tu dokłada ,wiem to...

// użytkownik pisał w tym temacie kilka postów z tego samego IP pod kilkoma nazwami :czytaj:
// Piter
gość
Posty: 3
Rejestracja: 2009-09-27, 21:33

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: gość »

Byłem na weselu w tym miesiącu w Grodzie,było super. Pyszne jedzenie,duże ilości,przemiła obsługa. Gorąco polecam!!!! :super:
gość
Posty: 3
Rejestracja: 2009-09-27, 21:33

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: gość »

Czasem jadam tam kolacje i to co moge powiedziec to to ze jedzenie jest przepyszne, porcje olbrzymnie wręcz nie do zjedzenia. A co do obsługi to: bardzo miłe,kulturalne panie.Polecam :)
Gość

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Gość »

[quote="darek"]-Uwaga organizują tam wesela ,miejsce fajne ,dobry punkt ,jedzenie smaczne bardzo , nawet od lokalu młodzi dostają telewizor LCD jako prezent ,to są plusy tego lokalu
-Ale minusy tego lokalu są takie że obsługa fatalna. niezgrana ,niemiła i troche lepsze strojenie sali na weselach
- Pani WŁAŚĆICIELKO zmieni pani obsługę ,bo naprawde fajny lokal ,jedzenie dobre ,ale z tą obsługą daleko pani e zajedzie ,a moze pani tam przecież zrobić dobry biznes na tych weselach .POZDRAWIAM :)[/quo bzury byłam tam obsługa suer ,miła i kompetentna ludzie trochę luzu

// użytkownik pisał w tym temacie kilka postów z tego samego IP pod kilkoma nazwami :czytaj:
// Piter
gość
Posty: 3
Rejestracja: 2009-09-27, 21:33

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: gość »

Super miejsce, super jedzenie, super obsługa!!!! Nie bardzo rozumiem te negatywne komentarze. Było tam moje wesele i nie mam żadnych zastrzeżeń. :oklaski: Gorąco polecam :super: I mamy piękny prezent od właścicieli
JOANNA BUDZISZEWSKA

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: JOANNA BUDZISZEWSKA »

Ja z czystym sumienie gorąco polecam ten lokal ,robiliśmy tam córki wesele .pod każdym względem jestem zadowolona ,jedzenie pyszne ,ogromne porcje ,pięknie przyozdobione ,goście najedzeni ,zabawa super ,lokal duży ,pięknie ozdobiony , super scenerja , obsługa do przesady troskliwa ,miła ,dziewczyny i chłopcy .super pod każdym względem dekoracja taka o jakiej córka marzyła ,włascicielka otwarta ,przemiła ,każdy nasz pomysł ,czy wizję realizowała ,nie wiem skąd te przykre opinie ,myślę ze bardzo niesłuszne ,nasi znajomi po weselu mówili ,że na tak wspaniałym weselu jeszcze nie byli ,mam jeszcze 2 córki i wesela będą tylko tam .GORĄCO POLECAM
MAŁY

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: MAŁY »

BYŁEM NIE JEST ŻLE ,NAPRAWDĘ OK

// użytkownik pisał w tym temacie kilka postów z tego samego IP pod kilkoma nazwami :czytaj:
// Piter
beat

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: beat »

ktoś tu kłamie pisząc te negatywne opinie. tam nie ma leczo w menu.NIEŁADNIE
muzyk

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: muzyk »

Ale jazda z tymi zarzutami ?grałem tam z chłopakami miesiac temu a wesele mamy co tydzien ,szczerze na lepszym nie byłem ,wiem ze lokal jest od niedawna i dlatego jest tak dobrze ,bo jest naprawdę dobrze. Jedzenie smaczne ,duzo ,często ,dziewczyny z obsługi dbały o nas i o gości ,nie mozna nic zarzucić ,ładna sala nie widziałem tak ciekawego budynku ,niepowtarzalne miejsce ,duzo kwiatów ,słyszałem jak młoda chwaliła wystrój ,dla mnie fajnie, mogę tam mieć wesele i jeszcze prezent dają.

// użytkownik pisał w tym temacie kilka postów z tego samego IP pod kilkoma nazwami :czytaj:
// Piter
alka

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: alka »

Głupoty wypisują!!! Wesele na którym byłam tam było świetne, jedzenia dużo i bardzo smaczne. Dekoracja wykonana ze smakiem(masa kwiatów), obsługa dba o gości wręcz do przesady. Gratuluje umiejętności organizowania tak wspaniałych imprez!!! :oklaski:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post