Rajd Samochodowy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Wero

Rajd Samochodowy

Post autor: Wero »

Witam wszystkich :] Z tego co slyszalem to w polowie maja ma byc rajd Płonski, tak jak co rok, Tylko niewiadomy jest jeszcze termin, moze ktos od nas bedzie startowal?? sa jacys chetni?? :super:
Artur

Post autor: Artur »

Siemka, Slyszalem wlasnie ze ma byc w maju ten rajd, ale sa problemy z naszym Burmistrzem Poniewaz niechce dac pozwolenia na ta impreze, z tego co mi wiadomo to bedzie napewno zaloga lub dwie, :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

No miejmy nadzieje, że tradycyjnie zrobią. Zdradzę wam tajemnicę. W tym roku będziemy :dance:
Pavlo Rally

Post autor: Pavlo Rally »

Hehe no a czym jedziecie ?? bo ja przesiadlem sie z maluszka na Suzuki swift 1.3 gt i jade w 2 lkasie wiec bedzie rywalizacja hehe :super:
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Wie ktoś kiedy dokładnie jest ten rajd? Może jakiś szczegółowy plan imprezy?! Ja sprawdzałem na automobilklubie centrum to wyszło na to, że rajd już się odbył:/
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

TomaH pisze:Ja sprawdzałem na automobilklubie centrum to wyszło na to, że rajd już się odbył:/
Tak to już jest w AK-CENTRUM,że wg kalendarza imprez na dany sezon,rajdy są,ale na papierze :niepewny: a w rzeczywistości to :] jak tam się uda.
Na chwilę obecną :niewiem: NIKT NIC NIE WIE.
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Super :P
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

Pavlo Rally pisze:bo ja przesiadlem sie z maluszka na Suzuki swift 1.3 gt
No nareszcie Pawełku dobry krok naprzód ;) Ogólnie to życzę powodzonka :super: no i takie tam......... Ja na razie odpoczywam i zbieram siły-wkrótce wyruszę :cool: :ok:
Pavlo Rally

Post autor: Pavlo Rally »

No Niestety niewiadomo kiedy dojdzie do rajdu w Płońsku poniewaz Prezes automobilklubu niemoze dojsc do porozumienia z naszym Burmistrzem, Wiecej Informacji bedzie sie znajdowac na stronie www.ak-centrum.pl ;) Pozdrawiam :ok:
Pavlo Rally

Post autor: Pavlo Rally »

Witam!!! z tego co sie dowiedzialem od automobilklubu to rajd Płońska odbedzie sie w 2 czesci wakacji :zalamany: Pozdrawiam
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

Pavlo Rally pisze:z tego co sie dowiedzialem od automobilklubu to rajd Płońska odbedzie sie w 2 czesci wakacji Pozdrawiam


Ale jak to w AK-CENTRUM................ wcale niekoniecznie ;) - sam wiesz jak to jest Pavlo.
Pavlo Rally

Post autor: Pavlo Rally »

Wiem Wiem ,,Mika,, ;) ze te terminy sa zawsze zmieniane, ale teraz 14 i 15 czerwca jest Rally Legionowo :) a o Płońsku nic nieslychac :( :] :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post