Fotoradar w Płońsku?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Post autor: arturo »

Na ogół rozkładają go między mostem a terenem hali sportowej.
Dokładnie tak jak piszesz. Ustawili radar za latarnią przy piewrszej furtce od rzeki, sami zaś stali na parkingu w Mondeo. Dowiedziałem się jeszcze, że czasami wystawiają drugi z Vectry C. tylko ten jest podobno komendy wojewódzkiej.
parafianin_z_plockiej

Post autor: parafianin_z_plockiej »

Witam!
Mam garść niezbyt dobrych wiadomości.
Po 1 Policja w Płońsku dorobiła się własnego fotoradaru! Już nie wypożyczamy z komendy woj.w Radomiu, a sami robimy fotki. Podobno na Płońsk ustawiony jest na 70 km/h, zeby panom Policjantom opłacało się pisać mandaty.
Po 2 niedługo będzie w Płońsku 2 fotoradar - tym razem dostanie go Straż miejska. Będzie także dodatkowych 2 strażników i drugie auto.
po 3 ... jak wiadomo korupcja jest złaaaa... w Płońskiej drogówce są wolne etaty... jeśli ktoś wie co to oznacza..to dobrze..jeśli nie...
to wyjaśniam... ze starego składu drogówkowego zostało 2 policjantów. Reszta zastała poprzerzucana/powyrzucana. W płońskiej drogówce pracują młodzi, ambitni i pełni wyuczonych zasad... ostrzegam przed próbami "Panie władzo może bez pisania"...a na pewno przed wciskaniem banknotów... Może się to skończyć nawet #. Moze chłopaki się zaaklimatyzują, ale póki co... lepiej zdjąć nogę z pedału... samochodom założyć ograniczniki, lub przynajmniej podłapać kontakty u samej policyjnej góry.


Parafianin_z_plockiej
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Właśnie najbardziej się obawiam tych młodziaków:/ młode wilki hahha a raczej lisy:P A wie ktoś jaki kolor tej Vectry C?
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Post autor: arturo »

no własnie nie wiem jaki kolorek Vectry :( zgadza się, że mamy swój fotoradar ale ten drugi też podobno może się trafić. potwierdzam również, że jest rzekomo ustawiany na 70km/h. ja niestety miałem jakieś 75 :/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post