Mały remont w salonie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
moso
Posty: 1
Rejestracja: 2020-01-09, 12:23

Mały remont w salonie

Post autor: moso »

Planujemy sobie mały remont w salonie i może dodatkowe wybudowanie wnęk na ledy w sypialni. Zastanawiam się tylko jak sobie maxymalnie tą robotę uprościć i ułatwić. Nie lubię robić konstrukcji samodzielnie bo dużo czasu to zajmuje więc planuję wypróbować właśnie w sypialni gdzie mniej widać takie gotowe elementy - zamówię na https://flexgips.com/ i jak się sprawdzą to tak samo zrobimy w salonie.
aneczka

Re: Mały remont w salonie

Post autor: aneczka »

Na pewno pomyśl o zamontowaniu rolet w oknach. A może zdecydujesz się na żaluzje? To już jest Twoja decyzja - ale ja polecam Tobie wizytę na blogu https://rolety-fakro.com.pl/. Znajdziesz tam wiele ciekawostek na ten temat.
Awatar użytkownika
xraynor
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-13, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mały remont w salonie

Post autor: xraynor »

Bardzo chciałabym również zacząć remontować mieszkanie. Zacznę od rolet zewnętrznych.
emse

Re: Mały remont w salonie

Post autor: emse »

maly remont a sprzatania na bank duzo :) ja to tego wlasnie najbardziej nie lubie w remontach, chociaz musze przyznac, ze jak czlowiek sie zaopatrzy w solidny sprzet to wszystko idzie jakos sprawniej, ja tak zrobilam, przygotowalam sie :) kupilam myjki do okien, dobry odkurzacz i mopa elektrycznego w karchercenter-ocean.com i poszlo jak z platka, w ogole to maja tam praktycznie wszystko co moze sie przydac do utrzymania porzadku w domu
Julianna
Posty: 4
Rejestracja: 2020-04-01, 14:10

Re: Mały remont w salonie

Post autor: Julianna »

niestety tak to bywa przy remontach, że później mnóstwo bałaganu..
Awatar użytkownika
arielle85
Posty: 4
Rejestracja: 2020-04-01, 21:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mały remont w salonie

Post autor: arielle85 »

Marzy mi się wcale nie taki mały remont :) Może w lato lub na jesień.
lilly
Posty: 12
Rejestracja: 2020-05-19, 06:47

Re: Mały remont w salonie

Post autor: lilly »

A my robimy jednak mały remont i aż tak wiele sprzątanie może nie będzie. W każdym razie chcemy tylko odświeżyć ściany, zrobić jakieś przemeblowania i dokupić parę dodatków nowych. No tak i chyba najważniejsze czyli oświetlenie. Dokładnie planujemy tylko kupić nową lampę wiszącą i nawet wiemy już, że wybierzemy ją u nich https://www.superwnetrze.pl/lampy-wiszace,k3951.html . Wybór ogromny ale mam nadziej, że szybko nam to pójdzie.
Awatar użytkownika
istiedemann
Posty: 4
Rejestracja: 2020-06-06, 14:11
Lokalizacja: Strawczyn

Re: Mały remont w salonie

Post autor: istiedemann »

Mały remont bardzo często przeradza się w wielki, a to już jest męczące.
Awatar użytkownika
rippinjovany
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-01, 09:13

Re: Mały remont w salonie

Post autor: rippinjovany »

Jeżeli posiadamy doświadczenie w majsterkowaniu, to może podjąć się samodzielnych prac remontowych. Ostatnio szukając informacji odnośnie majsterkowania trafiłem na stronę https://erykpeplinski.pl/kategoria/majsterkowanie/ Co sądzicie na temat informacji, które są prezentowane na tej witrynie internetowej?
Awatar użytkownika
scorwin
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-17, 13:05
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Mały remont w salonie

Post autor: scorwin »

Czasem mały remont przeradza się w remont generalny, który trwa kilka tygodni i zmieniony jest wystrój całego wnętrza. U mnie trzeba było tylko pomalować, a skończyło się na wyrównaniu ścian przy pomocy płyt osb. Jeśli kogoś interesuje cena płyt osb Cieszyn ma świetny sklep - https://materialybudowlane.cieszyn.pl/sucha-zabudowa/ w którym można zamówić wszystkie potrzebne materiały w dobrych pieniądzach.
Awatar użytkownika
valentinabahringer
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-19, 19:42
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Mały remont w salonie

Post autor: valentinabahringer »

Tylko uważaj żeby mały remont nie przerodził się w olbrzymi.
ścigaj
Posty: 3
Rejestracja: 2020-09-19, 17:26

Re: Mały remont w salonie

Post autor: ścigaj »

nienawidze remontów.... jakos nie mam do tego cierpliwosci. w zamian za znoszenie pyłu gładzi przez kilka tygodni mąż kupił mi generator pary philips :P jak cos to kobietki korzystajcie z patentu ;)
Awatar użytkownika
mariane18
Posty: 4
Rejestracja: 2020-09-28, 11:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mały remont w salonie

Post autor: mariane18 »

Prace remontowe wymagają odpowiednich narzędzi oraz wiedzy jak dobrze z nich korzystać.
Awatar użytkownika
lionelhessel
Posty: 4
Rejestracja: 2020-09-28, 13:06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Mały remont w salonie

Post autor: lionelhessel »

Strasznie podobają mi się wnętrza industrialne.
JoKoSzo
Posty: 10
Rejestracja: 2021-01-06, 20:38

Re: Mały remont w salonie

Post autor: JoKoSzo »

Przed remontem warto poszukać inspiracji na portalach. Mnie urzekł Sferion.pl Fajne porady i inspiracje. Dzięki nim zrobiłam tanim kosztem wyspę kuchenną... dokładnie to mój uparty facet, co zanim przeczytał artykuł, twierdził że się nie da :D Dało się
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post