Kim jest dzisiejszy turysta

umojogu
Posty: 1
Rejestracja: 2017-05-22, 11:14

Kim jest dzisiejszy turysta

Post autor: umojogu »

Trzy krainy? Coś czuję, że nasza majówka upłynie pod znakiem magicznej liczby "TRZY". Numerolodzy i specjaliści od marketingu twierdzą, że tak jak każdy zna liczbę "13", która jest synonimem pecha, jak znamy liczbę "7" od szczęścia, tak warto zaprzyjaźnić się z liczbą "3", która w magiczny sposób wspomaga działania, jest symbolem intuicji, magii, sił twórczych i... ułatwia zapamiętywanie.

Nawiązania do "trójki" znajdziesz na każdym kroku: do trzech razy sztuka, Trzech Kaczorów (Hyzio, Dyzio i Zyzio), Trzy Kolory (RGB), Trójstyk Granic, Trzy Korony, Trójpodział władzy, Trzy pierwsze miejsca na olimpiadzie, Trzy Mocarstwa, Trzech Króli, Trójca Święta, Dusza - Ciało - Umysł, Trzeci Maja, Kawały o Niemcu, Rusku i Polaku, Trzy Narożniki Trójkąta Bermudzkiego, Trzy Życzenia, Lech, Czech i Rus oraz Mieszko, Leszko i Cieszko, Trzy Świnki, ..., i w końcu trzy regiony w widłach trzech rzek; Powiśle, Żuławy i Kraina Zalewu Wiślanego. Ciekawe, ile takich trójek znajdziemy przez te 18 dni? (trzy x 6? ;) )

Co jeszcze planujemy poza http://hotelowy.com.pl/ wyszukiwaniem magicznych trójek? Jak zwykle poszukamy ciekawych miejsc do zwiedzania, ludzi zakochanych w miejscu, w którym mieszkają i sprawdzimy, czy dostrzegalna jest w terenie niełatwa historia tych regionów.

Duża część przeprawy „za Wisłę” upłynie pod znakiem wody, część poświęcimy zwiedzaniu miasteczek. Czekają nas też setki przejechanych kilometrów, godziny pedałowania na rowerze, przeprawy jachtem i kajakami, zwiedzanie zabytków, próbowanie regionalnej kuchni i trunków. Liczymy na spotkania z pasjonatami i godziny przegadane w drodze. W czasie tej wycieczki chcemy też przekonać się jak żyją i czym zajmują się mieszkańcy prawego brzegu Wisły i Zalewu Wiślanego.
Awatar użytkownika
garrisongreenfelder
Posty: 4
Rejestracja: 2019-09-24, 11:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kim jest dzisiejszy turysta

Post autor: garrisongreenfelder »

Popieram powyższy post.
ODPOWIEDZ