ginekolog

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
fionella

Re: ginekolog

Post autor: fionella »

kalinowa pisze: 2019-04-05, 16:42 A ja w ogóle chodzę prywatnie do ginekologa bo w przychodni niby jest ale nie zna się za dobrze na antykoncepcji, a mi zależało na dobraniu tabletek, badaniach itp. bez problemu się to udało, mam vines i jestem z tych tabletek zadowolona
Też się właśnie wybieram do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, mam nadzieję że też tak dobrze mi je dobierze, a jak już będę to zapytam o te Twoje może i dla mnie będą okey
karka

Re: ginekolog

Post autor: karka »

ja cala swoja ciaze prowadzilam w szpitalu Medicover, maja swietnych ginekologow, porod rowniez tam, oddzial ginekologiczny rewelacja, jestem zachwycona opieka i podejsciem personelu do swojej pracy
Inga

Re: ginekolog

Post autor: Inga »

W ciąży różne badania się wykonuje. Dzięki usg można się dużo dowiedzieć, czy z dzieckiem jest wszystko dobrze. Warte uwagi są też badania prenatalne, tak jak test NIFTY Wrocław https://badanienifty.pl/test-nifty-wroclaw/ jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Przyszła mama ma tylko krew pobieraną jak do zwykłego badania. Nawet online można się na taki umówić szybko i wygodnie. Też jest takie udogodnienie, że można zamówić wizytę domową i nie wymaga to dodatkowej opłaty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post