Warto stoswać Slimunox?

Joanna30

Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Joanna30 »

Chciałabym w końcu pozbyć się nadwagi, w związku z tym zastanawiam się nad zakupem Slimunox. Jak myślicie warto?
Krystyna43

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Krystyna43 »

Stosowałam i to jeszcze w czasach gdy nie był dostępny w Polsce i przywiozła mi go koleżanka z Wielkiej Brytanii. W sumie to nie mam do niego praktycznie żadnych zastrzeżeń. Z wyników jestem zadowolona i nadwagio nie mam do dzisiaj
MonikaH

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: MonikaH »

Ja również stosowałam Slimunox i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się pozbyć nadwagi, to raz. A dwa, to fakt, że o dziwno tym razem odbyło się to bez specjalnych komplikacji jeżeli chodzi o dietę
AnetaR

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: AnetaR »

Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące. Schudłam 15 kg. Dla mnie to na pewno jeden z lepszych tego typu środków
Gość

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Gość »

AnetaR pisze: 2019-08-13, 23:46 Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące. Schudłam 15 kg. Dla mnie to na pewno jeden z lepszych tego typu środków
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, W końcu trafiłam na srodek, który jest naprawdę skuteczny i dzięki któremu udało mi się pozbyć nadwagi
Jola22

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Jola22 »

Ja akurat jestem bardzo zadowolona ze Slimunox. U mnie zadziałał idealnie
Nikola26

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Nikola26 »

Ja kupiłam Slimunox na Allegro Biorę go od miesiąca i schudłam 5 kilo, ale nie ukrywam, ze już dzisiaj mogę stwiedzic, ze jestem bardzo zadowolona
MarcelinaO

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: MarcelinaO »

Ja akurat ze Slimunox jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się pozbyć całej nadwagi i to tylko dzięki zastosowaniu tych tabletek
Klaudia30

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Klaudia30 »

Moim zdaniem to obencie jeden z najlepszych środków tego rodzaju jakie są dostępne w Polsce, ja w każdym razem jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po jego zastoswaniu
DominikaR

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: DominikaR »

Uważam że tabletki Slimunox spełniają swoją role w procesie odchudzania.Nie czuję się po nich głodna ,skutecznie radzą sobie z chęcią sięgania po słodycze regulują przemianę materii.Po miesiącu stosowania schudłam 5 kg.
Julita

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Julita »

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków na odchudzanie
RenataW

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: RenataW »

Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć
Małgorzata22

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Małgorzata22 »

Slimunox to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że suplement diety może być aż tak skuteczny.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 16 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.
Ulka32

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Ulka32 »

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu. W czasie 4 miesięcy moja waga zmniejszyła się o 15 kilo
Honorata22

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Honorata22 »

Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze ra
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post