Srodki na potencję

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
Maciej

Srodki na potencję

Post autor: Maciej »

Co sądzicie o środkach na potencję?
Robert36

Re: Srodki na potencję

Post autor: Robert36 »

Najlepszym środkiem na potencję, jest kobieta nie mająca zahamowań jeżeli chodzi o seks, najlepiej każdego dnia inna i IQman by sprostać ich wymaganiom
BARTEK22

Re: Srodki na potencję

Post autor: BARTEK22 »

Kobieta może nie mieć zahamować, ale co zrobisz jak masz zwis? Totalny brak erekcji?
Łukasz

Re: Srodki na potencję

Post autor: Łukasz »

Przeciez napisał ci wczęsniej, ze aby je zaspokoic to IQman potrzebny
Marcel

Re: Srodki na potencję

Post autor: Marcel »

W takim przypadku naprawdę trzeba pomyśleć o zastosowaniu jakiegoś środka w stylu IQman? Choc akurat moim zdaniem nie ma lepszego od IQman
Tomek33

Re: Srodki na potencję

Post autor: Tomek33 »

Moim zdaniem lepszego środka jak IQman po prostu nie ma. A to że są problemy? Nie ma się czego wstydzić.
Dawid

Re: Srodki na potencję

Post autor: Dawid »

ja akurat w tym zakresie miałem pewne problemy i mi bardzo pomogło zastosowanie IQman, W każdym razie dzisiaj jeżeli chodzi o te sprawy, to jestem chyba bardziej sprawny jak za młodych lat (a dobiegam obecnie 50-tki)
Mateusz

Re: Srodki na potencję

Post autor: Mateusz »

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na rozwiązanie problemu jeżeli jest nim słabnąca erekcja, jak zastosowanie IQman. Jak dla mnie to najlepszy sposób z możliwych jakie tylko są.
MichałC

Re: Srodki na potencję

Post autor: MichałC »

Jeżeli są tak skuteczne jak IQman to nie widze powodu by je stosowac. W każdym razie ja stosowałem i jestem bardzo zadowolony z tego jak obecnie wygląda moje życie seksualne
Szymon23

Re: Srodki na potencję

Post autor: Szymon23 »

Jeżeli chodzi o środki oparte o natulanych składnikach i legalnie dostepne w Polsce, to jestem jak najbardziej za. Zresztą sam stosowałem IQman i nie ukrywam, ze bardzo mi pomógł
Sławek33

Re: Srodki na potencję

Post autor: Sławek33 »

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawę erekcji jak IQman. U mnie poprawa nastąpiła juz po pierwszej tabletce a z każdą następna było tylko lepiej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post