Czy warto stosowac Slimunox?

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
BożenaK

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: BożenaK »

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam stosując Slimunox, w moim przypadku środek spisał się znakomicie. 14 kg mniej
DanutaS33

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: DanutaS33 »

W moim przypadku to drugie podejście do Slimunox. Za pierwszym razem kupiłam i praktycznie zanima zaczęłam stosować okazało sie, ze jestem w ciązy... a to raczej nie jest stan w jakim należy się odchudzać... Teraz skoczyłam karmienie dziubaszka, bo skończył mi sie pokarm. mogę więc wrócić znów do tematu odchudzania.
Bożena32

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: Bożena32 »

Stosowałam Slimunox ponad rok temu, Od tamtego czasu nie mam problemów z wagą, a w czasie odchudzania pozbyłam się 14 kilo nadwagi
WeronikaKL

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: WeronikaKL »

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimuinox podczas odchudzania i uwazam, ze było to najlepsze co mogłam zrobic by pozbyc się nadwagi
Urszula22

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: Urszula22 »

Ja też zdecydowalam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z osiągniętego efektu
JustiU

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: JustiU »

Moim zdaniuem Slim,unox to jeden z najlepszych środków na odchudznaie
Azja

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: Azja »

Ja schudłam dzięki współpracy z Slimunox aż 14kg w 3 miesiace1 Dla mnie to ogromne osiągniecie, polecam wam ten preparat z całego serca
Justysia

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: Justysia »

Moim zdaniem opłaca się kupić i stosować do diety slimunox, ja sama po nim schudłam po miesiącu 3,5-4kg wiec why not go brać?
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: Proalfa »

Patrząc na efekt jaki uzyskała moja siostra, to wypada mi powiedzieć, ze jeżeli chodzi o Slimunox, to zdecydowanie warto go zastosować.
NataszaW

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: NataszaW »

AngelikaGF pisze: 2019-03-01, 02:59 Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, 12 kg mniej w 3 miesiące...
JA też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i moim zdaniem lepeij nie mogłam dobrac suplementu do diety.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post