Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
becia

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: becia »

a może zmieniła właściciela ? a co konkurencji żal że dobrze się wypromowała ?
ada

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ada »

becia daj spokój i się nie ośmieszaj z tą zmianą właścicieli, bo nie wiesz z kim rozmawiasz, nie jestem konkurencją i jeszcze raz gratuluję odwagi "pracy na czarno"
becia

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: becia »

a ty się nie ośmieszaj nie znasz sytuacji a pierdzieliś jak potłuczony lemiesz robotę, co ty z tą pracą na czarno masz dowody jak nie to się zamkn...............
ada

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ada »

no proszę becia jaka nerwowa, ochłoń i się nie gorączkuj, a każdy dziś może sprawdzić czy firma istnieje czy już jej nie ma, także Meblo-szyku od 14 lipca 2017 już nie ma
becia

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: becia »

a wodzyński zrobił mojej teściowej zielone meble żę klapy opadają a szuflady na kólkach , wstydz się kolego a nie innych oczerniasz
becia

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: becia »

już nie wspomne o szufladach że jak włożyła talerze to razem z hdehką wylądowały w drugiej szufladzie buuuhhhaa :]
becia

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: becia »

i kogo to obchodzi czy są czy nie do mnie nie przyjechali pomimo licznych telefonów
ada

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ada »

nie znam Wodzyńskiego i jego pracy, ale skończ becia te swoje wywody, bo niestety, ale prawda w oczy kole, a najlepszą formą obrony jest atak i to o bardzo niskim poziomie
becia

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: becia »

Fachura jak się masz nie pamiętasz jak nad lodówka był pawlacz haha teściowa do dzis ma nerwice Panie Wodzynski
ada

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ada »

przestań człowieku oczerniać innych, zacznij od siebie, strasznie niski poziom reprezentujesz, jałowa dyskusja do widzenia
klientka

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: klientka »

Pan Robert Zieliński z Targowej nie jest oszustem, ale jest człowiekiem niepoważnym i niegodnym zaufania. To człowiek pazerny na kasę, który szybko robi projekt, szybko podpisuje umowę, szybko bierze zaliczkę ALE BARDZO WOLNO REALIZUJE MONTAŻ SZAFEK. Nie polecam! W umowie wprawdzie jest określony termin, ale Pan Robert go nie przestrzega. Trzeba dzwonić, ponaglać, przypominać. Jak się płaci za regał 40 tysięcy złotych to chce się mieć kompetentną obsługę, a nie chłystka który mataczy, nie odbiera telefonów, nie oddzwania, czasem reaguje jakimiś smsami. Montaż wygląda tak - ponaglany Pan Robert w końcu przyjeżdża, montuje kilka pudeł i znika. Bo blatu jeszcze firma mu nie dostrczyła, bo frontów jeszcze ktoś nie zrobił, bo gdzies musi coś dokończyć, bo ma sprawy osobiste. Suma sumarum - montaż trwa dwa/trzy tygodnie. NIE POLECAM!
Klamra

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Klamra »

No a nie lepiej sobie podjechac np do salonu agata? Tam teraz maja mega promocje, a przeciez asortyment jest ogromny i dzieki ofercie roznych producentow naprawde kazdy moze znalezc cos dla siebie :)
Olga33
Posty: 15
Rejestracja: 2018-12-16, 21:02

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Olga33 »

Zgadzam się z poprzedniczką! Drewniane meble są prześliczne. Ostatnio nawet znalazłam takie moje wymarzone na https://www.meblewersal.pl/ Chyba pora zrobić remont! :D
MoniMil
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-13, 15:01

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: MoniMil »

Polecam internet. Dostępne tam meble kuchenne są wykonane z tych samych materiałów co te "wykonywane na wymiar" więc jeśli twoja kuchnia jest standardowa to lepiej nie przepłacać :padam:
tamaras

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: tamaras »

Meble do kuchni zrobiła firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Przyjechali, zrobili pomiary i doradzili najbardziej najlepsze rozwiązania, bo moja kuchnia raczej do olbrzymów nie należy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post