Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Kate

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Kate »

Znajomi tez mówili żebym nie szła do radmaru bo są drodzy ale po dzisiejszej wizycie stwierdzam że już wiem dlaczego to wszystko tyle kosztuje.po pierwsze pani która nas obsługiwała jest mega doświadczona i powiem więcej wie babka co mówi pełen profesjonalizm i zaangażowanie w to co robi. Wiele firm odwiedziłam i nikt mi nie doradził i nawet nie wymyślił tego co ona .nie wiem jak się nazywa ale taka wysoka . jeśli nawet wycena będzie duża to bez zastanowienia tam zrobię. Jak będę miała zrobione meble to napisze jak moje odczucia jak na pierszwa wizytę mega szacun
bajeczna

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: bajeczna »

polecam tych z szyku megaaaa profesjonalni tylko nie wiem czy są z radzymina czy nowego dworu mazowieckiego
ania34

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ania34 »

potwierdzam z przedmówcą tylko Panowie z szyku
życzliwy

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: życzliwy »

JoannaAnna pisze:Budowałam dom i zamawiałam wszystkie meble , zaczęłam od szaf w Kamarze z Ciechanowa i coś okropnego, nie polecam, 5 osób uczestniczyło w moim zamówieniu, ktoś inny przyjechał na pomiar, ktoś inny robił projekt zresztą fatalny jak się później okazało, ktoś inny montował i to nie najlepszej jakości a cena powiem szczerze wysoka. Realizacja 2 tradycyjnych szaf wnękowych trwała 4 miesiące - porażka. Każdemu odradzam Kamar bo kiedyś to była solidna firma dziś to masakra.
Natomiast kuchnię i meble do łazienki zamówiłam w firmie z internetu, nie znani na płońsku Meble Fromex i tu był strzał w dziesiątkę w porównaniu do wcześniej firmy to dzień a noc. Panowie łukasz i Jacek najpierw wstępnie oszacowali koszty bym mogła zweryfikować czy cena mi odpowiada, póxniej przyjechali na pomiar, wykonali projekty mebli , fantastyczne bo wyglądały jak zdjęcia mojego domu, wybrałam sobie materiały z których mają być wykonane, i tu mnie zaskoczyli bo zrobili wszystko w 4 tygodnie a trochę tego było. Samo wykonali montaż i jakość przerosła moje oczekiwania a cena prawie o połowę niższa niż w Kamarze gdzie robiłam sobie porównanie. Bardzo gorąco ich polecam. 690 000 262
.....................................
W odpowiedzi na Pani opinię ;) nie wiem gdzie Pani zamawiała te meble, i kiedy ,a może daty się pomyliły ,a może , no właśnie...życzliwość :) - ale firma Kamar z Ciechanowa o , której Pani napisała nie istnieje od kilku lat o ile mi wiadomo- kilka lat temu nastąpiła zmiana właścicieli , nie jest też możliwe, żeby 5 osób uczestniczyło w Pani zamówieniu- bo jest podział pracy i każdy pilnuje swojego tematu :) - tylko jedna osoba prowadzi projekty i tylko jedna nadzoruje zamówienia i prace u klienta i są to właściciele stojący krok za pracownikiem - także temat wykonania Pani mebli dalece dyskusyjny i mało realny - jeśli chodzi o firmę Kamar z ul Płońskiej w Ciechanowie
biedronka

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: biedronka »

życzliwy co się tak spinasz przecież meble fromex reklamuje się obrażając innych stolarzy przecież to dno i metr mułu jeśli są tacy fachowcy znający się na obgadywaniu ale chyba nie na robocie bo piszą takie bzdury chyba nie mają zleceń akt desperacji. FROMEX OGARNIJ SIĘ PLEASE!!!!
kama

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: kama »

nie polecam krzysztofa nowaka oraz waldemara wodzyńskiego meble miały być lakierowane od piekarnika ściągnęła się folia połyskowa uważajcie na nich !!!

ps Folia to nie lakier !!!!!!!!!!!!
violkaviolka
Posty: 4
Rejestracja: 2016-11-28, 14:14

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: violkaviolka »

Ja też miałam zamawiane przez internet bo na miejscy nie znalazłam niczego ciekawego
MagdaMlawy

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: MagdaMlawy »

Ja polecam Tomasz Naguckiego. On jest z Mławy. Namiary dostalam od znajomych. Mam od niego szafę i kuchnię , a znajomym robił łóżko do sypialni. Terminu dotrzymal, meble super solidne. Ma konto na Facebooku. Ale jeśli trzeba to mogę podać namiary.
Zwyczajna

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: Zwyczajna »

Jeśli mowa o firmie meblo - Szyk z Radzymina, nazwiska nie podam z grzecznosci ale coś z podrobów :) Jeśli ktoś poważnie ich chwali to albo znajomy albo oni sami. To jakaś porażka, ceny z kosmosu, bałagan, błędy, olewanie klienta, wykonanie do d... I termin realizacji, szopka do potęgi, jedyne co mają opanowane to wciskanie farmazonów aby tylko podpisać umowę. Nigdy nikomu ich nie polecę, szkoda czasu i pieniędzy.
klient12345

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: klient12345 »

Jak powyższa opinia może być wiarygodna , brak przykładu znajomi chwalą tych z szyku mam kuchnie w lakierze na blum i zajomi też są zachwyceni jak też tylko ten blat troche niedopasowany kolorystycznie.
becia

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: becia »

Dzwoniłem do tych z szyku ale widocznie mają mnóstwo pracy bo się nie można było doprosić przyjazdu na pomiar , wiec zamówiłam u wodzyńskiego co zrobił to woła o pomstę do nieba nad lodówką pawlacz gł 30 cm , podnośniki gazowe co chwila opadają , może głową trzymać , szuflady kulki , uchwyty pomalowane odchodzi farba , żałuje że miałam z tym człowiekiem kontakt
ada

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ada »

Każdy kto czyta te komentarze, to od razu może zauważyć, że te super opinie o meblo - szyku pisze jedna osoba. Panowie dajcie spokój z tym reklamowaniem siebie, a oczernianiem innych co robią meble.
ada

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ada »

A sprawdzając w CEIDG to firma meblo-szyk z Radzymina została zamknięta.
becia

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: becia »

opinie o meblo-szyk zapewnie są podrabiane na forum , faceebooku nawet ludziom zapłacily żeby mówili o nich dobrze , ada skończ to żendę jak robią na blumie i w lakierze to co się ma dziać , ludzie się cieszą i tyle
ada

Re: Meble kuchenne/szafy - kogo polecacie?

Post autor: ada »

szara strefa, firma Meblo-szyk zgodnie z przepisami już nie istnieje, a zlecenia wykonuje dalej, gratuluję odwagi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post