Artykuły do kuchni

agatadys
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-03, 17:57

Artykuły do kuchni

Post autor: agatadys »

Witam wszystkich, gdzie najczęściej kupujecie akcesoria do kuchni? chodzi mi o miski, garnki, patelnie, sztućce, ale też np szklanki do latte itp. Chciałabym wszystko w jednym miejscu kupić, a nie biegać za wszystkim oddzielnie :D Dlatego szukam takiego sklepu, może być nawet w sieci, jak mozecie mi coś podpowiedzieć to będę bardzo wdzięczna.
Titusbajdus
Posty: 41
Rejestracja: 2017-04-05, 11:22

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: Titusbajdus »

ja takie rzeczy kupuję w IKEI i jestem zadowolona. To bardzo dobrej jakości artykuły które służą mi już wiele lat.
MichałZ
Posty: 17
Rejestracja: 2019-03-13, 13:46

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: MichałZ »

agatadys pisze: 2016-04-02, 11:23 Witam wszystkich, gdzie najczęściej kupujecie akcesoria do kuchni? chodzi mi o miski, garnki, patelnie, sztućce, ale też np szklanki do latte itp. Chciałabym wszystko w jednym miejscu kupić, a nie biegać za wszystkim oddzielnie :D Dlatego szukam takiego sklepu, może być nawet w sieci, jak mozecie mi coś podpowiedzieć to będę bardzo wdzięczna.
Tego typu wyposażenie kupuję przeważnie w sklepach online, zazwyczaj z uwagi na cenę. Ostatnio np. zamówiłem na https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowan ... w/szklanki zestaw szklanek do serwowania napojów zimnych oraz gorących. Takie artykuły są niezbędne w każdej kuchni. Bez nich raczej ciężko byłoby nam w niej funkcjonować. Jak tylko skompletuje wszystkie naczynia oraz sztućce, to chciałbym zakupić też trochę sprzętu kuchennego takiego jak mikrofala, czy robot kuchenny.
luba

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: luba »

W sumie, to za takimi rzeczami najlepiej się rozglądną na stronie gastromania.pl. Tam możecie kupić praktycznie wszystko od specjalistycznych sprzętów, przyborów kuchennych, po drobnostki typu pojemnik na reczniki . Dzięki ich produktom wasza kuchnia będzie funkcjonalna i prkatyczna.
Awatar użytkownika
bulah71
Posty: 3
Rejestracja: 2021-01-19, 13:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: bulah71 »

Wolicie artykuły silikonowe czy drewniane?
ami90

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: ami90 »

A o firmie Gerlach https://gerlach.pl/bloki-nozy-kuchennych ? No, bo tam właśnie warto się rozglądnąć za różnymi artykułami do kuchni. To, co warto zaznaczyć, że oni posiadają naprawdę artykuły najwyższej jakości i mają zróżnicowaną ofertę. Zobaczcie sobie chociażby na te bloczki z nożami, czy nie są super?
fiołek88

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: fiołek88 »

Super... Wiadomo, że bez takich artykułów nie idzie się obejść. Ja ostatnio też odkryłam firmę https://elhandel.pl/pojemniki-kuchenne-c-1_47.html , która ze swojej strony też ma sporo do zaoferowania w wolnej chwili możecie sobie sprawdzić. Ja tam przykładowo planuje zakupić pojemniki kuchenne, bo zawsze mi czegoś takiego brakuje.
Awatar użytkownika
vwest
Posty: 1
Rejestracja: 2021-05-26, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: vwest »

Sam ostatnio szukałem różnych akcesoriów, które przydałyby mi się w kuchni. Ostatecznie zdecydowałem się na komplet szklanek wraz z karafką kryształową do whisky, które sprawdzą się podczas rodzinnych imprez.

________________________________
szklanki do whisky
Awatar użytkownika
eleanorekeebler
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-26, 19:52
Lokalizacja: Hubun

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: eleanorekeebler »

Wolicie korzystać z silikonowych czy drewnianych akcesoriów kuchennych?
Awatar użytkownika
pasqualebecker
Posty: 6
Rejestracja: 2021-05-27, 10:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: pasqualebecker »

Ja gadżety do kuchni kupuję jedynie w IKEA
Awatar użytkownika
turner1
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-28, 15:53
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: turner1 »

Takie akcesoria można dostać w wielu sklepach internetowych, wybór jest naprawdę spory.
Awatar użytkownika
teresa76
Posty: 3
Rejestracja: 2021-06-11, 12:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: teresa76 »

A gdzie polecacie kupić do kuchni silikonowe artykuły?
orsu
Posty: 10
Rejestracja: 2021-07-01, 15:04

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: orsu »

Gdzie najlepiej szukać mebli do kuchni?
Florian76508
Posty: 3
Rejestracja: 2022-04-07, 10:47
Kontakt:

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: Florian76508 »

Każdy kupuje to co potrzebuje do kuchni.
marzena12
Posty: 8
Rejestracja: 2022-04-13, 16:15

Re: Artykuły do kuchni

Post autor: marzena12 »

Super... Wiadomo, że bez takich artykułów nie idzie się obejść. Ja ostatnio też odkryłam firmę https://aquamelior.pl/k/artykuly-kuchen ... -prozniowe , która ze swojej strony też ma sporo do zaoferowania w wolnej chwili możecie sobie sprawdzić. Ja tam przykładowo planuje zakupić pojemniki kuchenne, bo zawsze mi czegoś takiego brakuje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post