internet z firmy RAXEL opinie

Wasze problemy ze sprzętem i oprogramowaniem.
marcinplonsk
Posty: 5
Rejestracja: 2010-03-29, 10:42

internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: marcinplonsk »

Witam. Czy ktoś z Płońska i okolic ma internet radiowy z firmy RAXEL z Nasielska ? Jeśli tak to czy jesteście zadowoleni z jakości usługi? Pytam bo sam chciałem podpisać umowę z tą firmą innego wyjścia nie mam , bo internet Cyfrowego Polsatu w technologii HSPA+ poza granicami Płońska niestety delikatnie mówiąc nie spełnia moich oczekiwań.
cezarynowakx
Posty: 1
Rejestracja: 2014-03-26, 07:26

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: cezarynowakx »

Jest w porządku.
Andrzejpl

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Andrzejpl »

Witam,

Ja niestety mam niemiłe doświadczenia z tym dostawcą:

1. Pingi czasami dochodzą do 3000 ms i nie zależy to od pogody.
2. Transfery rzadko kiedy osiągają max łącza, średnio udaje się wycisnąć 1/2 zamówionego łącza.
3. Problemy od ponad roku zgłaszam do serwisu, ale bez efektu
4. Częste awarie, brak prądu, konserwacja itp. kilka razy w tygodniu.

Generalnie nie polecam.
blind227

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: blind227 »

Tak samo u mnie mega pingi prędkość 0,5mb/s Kontakt do bani, mydlą tylko oczy jeżeli do końca miesiąca prędkość nie będzie taka jak w umowie po prostu przestane płacić i niech szukają innych jeleni. Z tego co piszą w necie firma na początku daje ludziom dobre łącze a potem ograniczają aby starczyło dla kolejnych klientów i tak samo jest umie. Raxel używa łącz tk telekom i one nie są złę w pracy mam 50mb/50mb i zawsze jest ok wiec wina jest po stronie raxela czytaj"chciwość"
aha

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: aha »

Mam w umowie 1/2Mb a mi w ledwie dochodzi do 1 MB w poniedziałki rano -.-, a w niedziele nawet nie da się na żadną stronę wejść.
Ouza

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Ouza »

Dramat, internet do bani, mi się kończy umowa i od nich uciekam. W najmniej oczekiwanych momentach niema internetu, czy święta albo weekendy prędkość gwarantowana leży albo po prostu net wysiada. Ostatnie ponad pół roku to jakaś kpina, nie jest to tylko moja opinia, znajomi również potwierdzają. Aero2 jest w 100% stabilniejszy od tego i da się na nim grać mimo że ma 512kb/s . Tyle kasy wywalone w błoto. Chętnym szczerze odradzam, albo niech się mocno zastanowią. W skrócie RAXEL = SYF.
Andrzejpl

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Andrzejpl »

Udało się komuś rozwiązać umowę z RAXEL ?

Ja nie mam Internetu do 4 miesięcy z faktury nadal wystawiają.
Przestali odpowiadać na reklamacje.
Generalnie żenada.

Ja na razie szukam prawnika, żeby skutecznie rozwiązał umowę.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nienajmłodsza
Posty: 27
Rejestracja: 2011-05-16, 12:37

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Nienajmłodsza »

Mam. Już od trzech (chyba lat). Nie miałam z nimi żadnych problemów. Przez ten okres dwukrotnie prosiłam ich o pomoc - "słaby" internet. Pani umawiała na godzinę, technik zjawiał się o czasie, poprawiał co tam było do poprawienia i koniec. Robili to bezpłatnie.
A, i jeszcze jedno: mieszkam na wsi i po "wywiadzie środowiskowym" wyszło mi, że jest to najlepsze dla mnie rozwiązanie (i cenowo, i "szybkościowo").
Andrzejpl

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Andrzejpl »

To masz szczęście.

U mnie serwisant też się pojawiał, ale tylko żeby odhaczyć zgłoszenie. Problem de-facto ciągnął się 1,5 roku. W moim rejonie był jakiś problem z ich siecią. Na szczęście zakończyłem z nimi współpracę.
W tej chwili używam LTE poprawa jakości jest bardzo duża, nie ma żadnych problemów.
donmateo

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: donmateo »

Witam ja od sierpnia mam internet z firmy raxel lte i naprawde polecam nie zrywa połączenia ma opóźnienie 53 ping i 20mb/s szybkość łącza za 50 pln. I do tego dostałem 3 miesiące gratis. Szczerze polecam:)
Dzajnexx

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Dzajnexx »

Ja internet z firmy raxel mam od trzech lat i internet jest bardzo słaby gram w gry i ping potrafi skoczyc do 3000.Nie polecam tego internetu jest to najgorszy internet jaki miałem w życiu .
KamilklientRaxel

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: KamilklientRaxel »

Witam macie racje z opini ludzi ktorzy maja zwykly internet radiowy od raxela slyszalem ze dziala slabo. Ja natomiast mam lte od nich 80mbps i jestem bardzo zadowolony. Pingi nie przekraczaja 50ms, Download na poziomie 78 mbps a upload 2 mbps. Nie zrywa jest stabilny wjec osobom z Ciechanowa bardzo polecam. a znalezc kontakt mozna na facebooku 4lte-szybki internet. Przedstawiciel jest bardzo sympatyczny i wszystko wytlumaczyl ze zrozumieniem. POLECAM
darek777

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: darek777 »

[quote="KamilklientRaxel"]Witam macie racje z opini ludzi ktorzy maja zwykly internet radiowy od raxela slyszalem ze dziala slabo. Ja natomiast mam lte od nich 80mbps i jestem bardzo zadowolony. Pingi nie przekraczaja 50ms, Download na poziomie 78 mbps a upload 2 mbps. Nie zrywa jest stabilny wjec osobom z Ciechanowa bardzo polecam. a znalezc kontakt mozna na facebooku 4lte-szybki internet. Przedstawiciel jest bardzo sympatyczny i wszystko wytlumaczyl ze zrozumieniem. POLECAM[/quote]


Czy jest jakiś limit w LTE?
Elżbietka

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: Elżbietka »

Interencik jest do du** to nawet nie jest internet stałe 190 pingu są takzwane scinkeczki raxalczeka internet wywala co 2 minuty tak na 5s i jest to strasznie uciążliwe jak ktos gra w paco Games i innne Onlien Games
JoberKaszan

Re: internet z firmy RAXEL opinie

Post autor: JoberKaszan »

KIepski Łinternet za 100 zł 2mb i stałę 180 pingu ścinki co 2 s
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post