Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
aaaaaa

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: aaaaaa »

Z tym 'bardzo duże porcje' to lekka przesada ;)) Są w dolnym zakresie wielkości porcji chinek ;P
ktostam

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: ktostam »

aaaaaa pisze:Z tym 'bardzo duże porcje' to lekka przesada ;)) Są w dolnym zakresie wielkości porcji chinek ;P

Przecież to była taka kryptoreklama, że aż oczy bolą.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: Piter »

ktostam zwróć uwagę na to, że użytkownik który to pisał jest z nami od 2012 roku. Wypowiedzi właśnie takich osób są najbardziej pomocne. Tak więc raczej to nie było celowe zagranie a wyrażenie własnej opinii.
Ja ze swojej strony dodam, że porcje są różne. Kurczak curry to w Umami jakaś porażka jeśli chodzi o ilość jedzenia na talerzu. Kurczak w pięciu smakach to już konkretna porcja. Tak więc są mniejsze i większe porcje dań.
Każdy odbiera ilość jedzenia na talerzu inaczej. Tak samo jak dla mnie ostre sosy tam to pikuś :-P ich najmocniejszy dostępny jest w MarcPolu :-P

Do kierownictwa Umami Wok w Płońsku fajnie by było gdyby do menu trafiło sushi :-)
romek

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: romek »

Byłem ostatnio Super atmosfera super jedzenie i obsługa daje 10/10
Polecam wszystkim , na pewno tam wróce :))
Katarzynna
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-03, 10:04

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: Katarzynna »

Byliśmy z rodziną tydzień temu na obiedzie - porcje konkretne, dania wszystkim smakowały. Duży plus za krzesełko do karmienia i kredki dla dzieci ;)
Wrócimy tam na pewno.
leniuch

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: leniuch »

Właśnie zjadłem!!! Zamówiliśmy Pad Thai z wołowiną, z dowozem. Jedzenie dotarło gorące i w dobrym czasie, porcje OK, cena spoko. Wkrótce na pewno zagoszczę w lokalu. Polecam.
Aaaaa

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: Aaaaa »

Byłam też kilka razy w tym barze, ale niestety jestem zawiedziona
Za każdym razem kiedy tam jestem obsługa się myli.
Trochę te kelnerki nie "ogarnięte"
Albo przynoszą zupełnie coś innego niż zamawiała, a później wmawiają, że to chciałam mówiąc numerki pod którymi jeszcze coś innego się kryje, zawsze gdy proszę o ryż smażony zamiast zwykłego dostaje zwykły pomimo tego, że stoją dwie kelnerki i słuchają.
Jeśli się wytknie błąd i przynoszą poprawione zamówienie to z wielkim oburzeniem i bałaganem na talerzu..
A Pad Thai to nawet nie przypomina Pad Thaia.. Wodnisty..

No ale to takie moje odczucia..;)
Art

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: Art »

Z tymi kelnerkami to muszę potwierdzić, jakieś takie pierdołowate są... nie wiem tylko czy specjalnie czy tak już mają.
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: Nowa azjatycka resteuracja na ul. Płockiej w Płońsku?

Post autor: czaruś »

duży plus za azjatów na kuchni. Lokal jak na Płońsk to ma najwyższy standard w naszym mieście moim zdaniem. Dania smaczne, ceny adekwatne do porcji. Co do obsługi w moim przypadku pomyłek nie było ;-)
ja polecam !!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post