jaka zmywarka?

Porady kulinarne, ksiażka kucharska, diety, wegetarianizm i wiele innych tematów odnośnie kuchni.
zlotniczanka

jaka zmywarka?

Post autor: zlotniczanka »

http://www.morele.net/zmywarka-bosch-sp ... eu-412847/ - myślę nad tą zmywarką- czy waszym zdaniem sprawdzi się w dużej rodzinie? Jakie wy macie zmywarki? zależy mi na czymś bezproblemowym.
user

Re: jaka zmywarka?

Post autor: user »

Jeżeli duża rodzina to 45 cm będzie za mała, polecam wziąć 60 cm.
spi

Re: jaka zmywarka?

Post autor: spi »

ostatnio zmasowany atak postów sponsorowanych, a admin śpi
pola

Re: jaka zmywarka?

Post autor: pola »

Mnie to się podoba zmywarka TrueSteam o klasie energetycznej A+++ Tego typu zmywarki czyszczą nawet najbardziej zaschnie resztki jedzenia, no i nie trzeba spłukiwać naczyń przed włożeniem do mycia. Moja siostra ma taką, ale ja po świętach też sobie identyczną kupię
iko
Posty: 1
Rejestracja: 2016-04-12, 10:01

Re: jaka zmywarka?

Post autor: iko »

Ja od siebie polecę taką zmywarkę Bosch SMV51E3 , to moja pierwsza zmywarka, używam jej od ok 6 miesięcy i jestem zachwycona!
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: jaka zmywarka?

Post autor: agaa »

Również rozważam zakup zmywarki- na razie nie wiem jeszcze czy do zabudowy (do kuchennej szafki) czy wolnostojąca. Na pewno będzie miała 60 cm, musi być klasy energetycznej minimum A, i nie brać więcej niż 11 litrów wody. Dobrze by było jakby miała jeszcze możliwość połowy załadunku:)
kajak1980
Posty: 1
Rejestracja: 2019-01-10, 00:01
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Re: jaka zmywarka?

Post autor: kajak1980 »

Niestety jakoś zmywarek znacznie spadła i ciężko już o jakiś sensowne urządzenie które się nie psuje. Więc albo tanio i ryzykownie albo drogo i porządnie.
Lucka25
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-05, 12:15

Re: jaka zmywarka?

Post autor: Lucka25 »

Jeżeli interesuje Ciebie właśnie ten problem to zdecydowanie przejrzyj ten materiał. Na moje oko przeczytasz w tym miejscu wszystkie najaktualniejsze informacje. Serdecznie polecam - http://udanedanie.pl .
josephine

Re: jaka zmywarka?

Post autor: josephine »

Widzę, że wyposażacie kuchnię... A może potrzebujecie również piec konwekcyjny ? Jak interesuje was takie bardziej profesjonalne wyposażenie, to najlepiej byłoby sobie odwiedzić sklep gastromania.pl. Tam spotkacie się najlepszymi markami i najkorzystniejszymi cenami.
Awatar użytkownika
moses12
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-04, 12:14
Lokalizacja: Kraków

Re: jaka zmywarka?

Post autor: moses12 »

Na pewno sprawdzę te polecenia, bo sam mam w planach zakup zmywarki.
dyziaa

Re: jaka zmywarka?

Post autor: dyziaa »

A czy wiecie do kogo się zgłosić w razie awarii sprzętu? Pytam, bo w sumie takie rzeczy warto wiedzieć... Ja ostatnio dowiedziałam się wielu pozytywnych komentarzy na temat firmy https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-bedzin/ . Ponoć oni bardzo szybko reagują na każdy problem i sprawnie też rozwiązują usterkę.
anna114
Posty: 11
Rejestracja: 2022-08-03, 10:10

Re: jaka zmywarka?

Post autor: anna114 »

Mam HotPoint. Stoję już chyba rok. Nie korzystają się bo po prostu słabe cieśnienie wody i nie zmywa dokładnie.
Awatar użytkownika
swaniawskiofelia
Posty: 1
Rejestracja: 2022-12-29, 12:52
Lokalizacja: Kalisz

Re: jaka zmywarka?

Post autor: swaniawskiofelia »

Przy zakupie zmywarki musimy się przede wszystkim zastanowić, czy zależy nam na zwykłej zmywarce domowej, czy np. potrzebujemy zakupić zmywarkę do gastronomii. Ja przy zakupie takiego sprzętu sprawdziłabym również czas zmywania w poszczególnych programach, poziom hałasu i zużycie wody. Zwróciłabym też uwagę na to, czy dana zmywarka, która nas interesuje jest energooszczędna ;). A czy wy zwracacie na to uwagę?
_____________________________
Czym różni się zmywarka gastronomiczna od domowej?
Awatar użytkownika
acormier
Posty: 8
Rejestracja: 2020-10-13, 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: jaka zmywarka?

Post autor: acormier »

Segment zmywarek do zabudowy rozwija się bardzo intensywnie. W ich wnętrzach wszelkie nowatorskie rozwiązania pojawiają się znacznie wcześniej niż w przypadku urządzeń wolnostojących i szybciej stają się obowiązującym standardem. Zastanawiam się nad zmywarką wolnostojącą z tego sklepu - https://maxelektro.pl/sklep/zmywarki-wolnostojace,503 co sądzicie? Warto?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post