Czytanie książek

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
ewelka873
Posty: 1
Rejestracja: 2013-05-16, 13:10

Czytanie książek

Post autor: ewelka873 »

Chciałabyś poznać tajniki świata erotycznego?
M. Nowicka w książce „Piąta fala pożądania” w niekonwencjonalny sposób opisuje życie seksualne kobiet w różnym wieku. Autorka przenosi Cię w zmysłowy świat fantazji seksualnych. Historie przepełnione romantycznymi historiami z nutką pikanterii.
cathy001
Posty: 1
Rejestracja: 2013-05-16, 13:29

Re: Czytanie książek

Post autor: cathy001 »

W odpowiedzi na ten watek moge rowniez polecic inna ksiazke w formie elektronicznej dostepnej za darmo i legalnie w sieci.. Wioleta Ostrowska wprowadza nas w historie seksualnych przygod wspolczesnych polakow - wiec bardzo na czasie.. Jak sam tytul mowi, mozna znalezc tam cos dla siebie a moze nawet odzwierciedlenie wlasnych przezyc i znalezienie inspiracji.. Polecam goraco, bo bardzo dobrze sie czyta - idealna na letnie wypady w polske i nie tylko..
free

Re: Czytanie książek

Post autor: free »

NIe jest za darmo! Cena książki 9 zł.
szyszyszka

Re: Czytanie książek

Post autor: szyszyszka »

Hej dziewczyny!! Ja także mogę polecić książkę "Piąta fala pożądania". Porusza wyobraźnię i skłania do zmian!!
Awatar użytkownika
Mariuszw
Posty: 87
Rejestracja: 2012-08-09, 11:46
Kontakt:

Re: Czytanie książek

Post autor: Mariuszw »

Ja w ostatnim czasie przeczytałem świetną książkę - hotel babylon ! Fajnie napisana, bardzo szybko się czyta tak więc mogę polecić każdemu ;)
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: Czytanie książek

Post autor: Picx »

Z książek nowych - polecam Błysk Rewolweru - książka poświęcona twórczości Szymborskiej. Nie znajdziemy tu jednak dostojnych wierszy, opisujących świat, znajdziemy za to drugą twarz poetki :) Pani Wisława była istotą inteligentną i złośliwą. O ile cecha druga, bez pierwszej czasami występuje, o tyle inteligencja bez złośliwości się nie pojawia. Książkę można pochłonąć przez jeden wieczór. Jest okraszona wspaniałym humorem poetki, takim uśmiechem zza okularów. Są limeryki, żartobliwe listy i "nekrologi" - także osób, które jeszcze żyją np. Tu leży Michał Rusinek, to był jego jedyny dobry uczynek. Ciekawostką jest także dość osobliwa lista wyrazów obraźliwych. Jest to swoisty "słownik" własnoręcznie przez Szymborską spisany. Oprócz wyrazów takich jak menel, obesraniec, czy dupek, znajdziemy tu także muzułmanina i Wałęsę. Ot... ciekawostka.
fimarek76
Posty: 3
Rejestracja: 2013-06-01, 21:40
Kontakt:

Re: Czytanie książek

Post autor: fimarek76 »

ja uwielbiam czytac ksiazki przygodowe i trzymajace w napieciu i takie, gdzie na poczatku czyttania nei bede wiedzial co sie stanie tylko doczytam ja do konca :):):) nic mnie od nich nie odciagnie :)
igaiga

Re: Czytanie książek

Post autor: igaiga »

bardziej wolę książki Anais Nin, jestem teraz po lekturze jej książki Delta Wenus i mogę Wam ją szczerze polecić
kassy
Posty: 8
Rejestracja: 2015-01-19, 09:13

Re: Czytanie książek

Post autor: kassy »

ja też uwielbiam czytać książki, a szczególnie te science- fiction
Titusbajdus
Posty: 41
Rejestracja: 2017-04-05, 11:22

Re: Czytanie książek

Post autor: Titusbajdus »

ja lubię czytać książki, to dla mnie sposób na odstresowanie i forma przeniesienia się do innej rzeczywistości.
Makumba18
Posty: 3
Rejestracja: 2017-10-21, 00:56

Re: Czytanie książek

Post autor: Makumba18 »

xDDDDDD Nie chcę poznać tajników świata erotycznych fantazji autorki
Iskierka
Posty: 3
Rejestracja: 2017-10-26, 15:14

Re: Czytanie książek

Post autor: Iskierka »

Osobiście sto razy bardziej wolę książkę od telewizji, stymuluje szare komórki i pobudza wyobraźnię. Obecnie są też audiobooki dla tych którzy nie lubią skupiać wzroku na literkach i inne opcje. Fajna stronka poświęcona czytelnikom i literaturze https://www.granice.pl/ksiazka/pan-tadeusz/160605 , każdy może znaleźć coś dla siebie .
jurasek
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-28, 11:38

Re: Czytanie książek

Post autor: jurasek »

Czytanie mnie relaksuje, zazwyczaj sięgam po książki historyczne, zainteresowanie z dzieciństwa dalej we mnie siedzi :)
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Czytanie książek

Post autor: agaa »

Ja tam wolę kryminały i thillery:) Ostatnio zaczytuję się w książkach Tim Weaver'a - świetne thillery, zaskakujące zakończenia, ani jedna książka jego autorstwa mnie jeszcze nie zawiodła.
rosettabosco
Posty: 3
Rejestracja: 2019-09-13, 13:11

Re: Czytanie książek

Post autor: rosettabosco »

Czytanie książek jest dla mnie najlepszym zajęciem.
ODPOWIEDZ