Problem z zasięgiem Orange

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
mater

Problem z zasięgiem Orange

Post autor: mater »

Witam
Czy ktoś może potwierdzić ostatnie problemy z zasięgiem Orange w Płońsku? Mieszkam blisko rynku i często za 5-6 razem udaję do kogoś dodzwonić, do mnie także mało kto może się dobić jeśli jestem w okolicach centrum. Próbowałem z innym aparatem i jest dokładnie to samo.
zainteresowany

Re: Problem z zasięgiem Orange

Post autor: zainteresowany »

tak ja tez to mam,ale pisze do orange e-meila ze mam problemy zasiegiem,a oni ostatnio mi 10 zwrotu dali
niko

Re: Problem z zasięgiem Orange

Post autor: niko »

ja mieszkam na kolbego i generalnie jest problem caly czas. W pokoju od strony miasta to raz sie dogadam, raz nie, ale w kuchni od strony połnocy to już TRAGEDIA. Zasięg zero i jak ktoś dzwoni to jakbym bym z kilometr pod ziemią - o ile w ogóle się dodzwoni:(
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Problem z zasięgiem Orange

Post autor: Adam1208 »

Mieszkam 5km od Płońska i również nie idzie się dogadać i zależy gdzie położe telefon bo nieraz nie można się do mnie dodzwonić. Orange strasznie się zepsuło, w lutym kończy mi się umowa i zamierzam przejść do play.
Abisia

Re: Problem z zasięgiem Orange

Post autor: Abisia »

Czy tylko orange tak ma ? bo juz nie da sie wytrzymac, chce zmienić siec, która bedzie miała najlepszy zasieg ?
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Problem z zasięgiem Orange

Post autor: dobrarada »

U mnie kilka km od Płońska tylko Plus a pozostałe sieci w budynkach w tzw. wybranych miejscach.Ostatnio właśnie wróciłem do Plusa po eksperymentach z Orange, Play i kilka lat temu z jeszcze istniejącą Erą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post