Wyprzedaż garażowa ubrań

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
porzadekwszafie
Posty: 6
Rejestracja: 2013-06-20, 14:36

Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: porzadekwszafie »

Zapraszamy na wyprzedaż garażową ubrań, dziś do godziny 18, ul. M.Konopnickiej 15 (osiedle przy więzieniu).

nr telefonu 500506414

Atrakcyjne ubrania (część nowych), niskie ceny ! :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: Piter »

Szkoda, że info ukazało się tak późno :(
porzadekwszafie
Posty: 6
Rejestracja: 2013-06-20, 14:36

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: porzadekwszafie »

Nic straconego, zapraszamy jutro lub w niedziele na targowisko :) wyprzedaz bedzie trwala dopoki nie skoncza nam sie ubrania, takze mozna pisac na podany numer i umawiac sie na inne dni :)
porzadekwszafie
Posty: 6
Rejestracja: 2013-06-20, 14:36

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: porzadekwszafie »

sprzedajemy także nową biżuterię po 1,2,3 zł :)
zuza2012

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: zuza2012 »

Polecam byłam dzis u dziewczyn na małym targu i faktycznie mają ubrania fajne, modne i za przystępną cenę. Kupiłam sobie np. sukienkę za 2 zł. tylko trzeba się śpieszyć bo zainteresowanie jest spore :) ( nie jestem żądną koleżanką tych dziewczyn, i nie mam żądnego interesu w tym że ich polecam).
mala

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: mala »

A po czym mozna poznac te panie na targu?gdzie sprzedaja
porzadekwszafie
Posty: 6
Rejestracja: 2013-06-20, 14:36

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: porzadekwszafie »

Na stoisku bedzie naklejona kartka ''porzadek w szafie'', nie wiemy jeszcze gdzie bedziemy staly bo na niedzielny targ wybieramy sie pierwszy raz :)
zuza2012

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: zuza2012 »

ja szukałam po prostu ubrań :) bo tam na małym targu większość owoców, warzyw itd. akurat mialam szczescie bo weszlam od strony 19 stycznia i staly zaraz praktycznie przy wejsciu.
porzadekwszafie
Posty: 6
Rejestracja: 2013-06-20, 14:36

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: porzadekwszafie »

Wyprzedaż garażowa nadal aktualna !!! :)
anna87

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: anna87 »

A czy można jeszcze umówić się do domu czy już tylko przyjść na targ? Jeśli tak to mogą to być godziny przedpołudniowe?
porzadekwszafie
Posty: 6
Rejestracja: 2013-06-20, 14:36

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: porzadekwszafie »

jeśli Pani odpowiada zapraszam jeszcze dziś do godziny 17, ewentualnie jutro od 8 do 17 ;) pozdrawiam
Majkaa
Posty: 3
Rejestracja: 2015-11-16, 13:11

Re: Wyprzedaż garażowa ubrań

Post autor: Majkaa »

Wawira pisze:A nie lepiej kupować ubrania nowe? Przecież w internecie nawet garnitury można znaleźć tanio http://zawszemodni.pl/produkty/garnitury Nie trzeba od razu rzucać się na ubrania używane...
Tylko że sprawa wygląda mniej więcej tak: masz do wydania na powiedzmy spodnie 100 zł. Idziesz do sklepu, kupujesz nowe spodnie za 100 zł i są...okej.

Ale wkładasz w to trochę czasu idziesz szukać na takich wyprzedażasz/w lumpeksach/outletach/itd, ale za 100 zł masz porządne, spodnie, których wartość wynosi np 500 - 1000 zł. Ja nie żartuję. Mmój facet ma np spodnie z Bossa, które kupił za 64 zł, a spodnie były niemalże nowe. Ich watrość to około 700 zł..
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post