zespol na weslele

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Aleksandra
Posty: 1
Rejestracja: 2013-04-26, 12:05

zespol na weslele

Post autor: Aleksandra »

Znacie jakiś fajny, niedrogi zespol weselny? Zalezy mi na donrym wodzireju. Pomozoecie cos?
Isia
Posty: 1
Rejestracja: 2013-04-26, 14:13

Re: zespol na weslele

Post autor: Isia »

ja mogę polecić sprawdzony zespół z FINALISTKA BITWY NA GLOSY I SZANSY NA SUKCES :) do tego zespół nie jest wcale drogi:) wodzirej przezabawny, rozkręcił imprezę i widać było ze po prostu sam świetnie się bawi:) ludzie stworzeni i czerpiący frajdę z wesela:) mega power!! Zespół to DAKARS :)
katja

Re: zespol na weslele

Post autor: katja »

Zespół Dakars, palyback od początku do końca albo grane organ z automaów - 5000zł za wesele, nie jestem dokońca pewna czy to tanio..

W Płońsku znajdziesz mnustwo fajnych zespołów, najważniejsze jest to aby zespół grał na zywo w końcu to jedyna noc w życiu.. Zespołom typu 2+1 organy, gitara, wokalista i MP3 player dziękujemy!!
jajra

Re: zespol na weslele

Post autor: jajra »

ja Wam polecam zespół Libert z Płońska. chłopaki grają rewelacyjnie!!! a przede wszystkim mają honor!! Nasze wesele miało się odbyć w tym roku w sali Marco, niestety z przyczyn osobistych wesele się rozwiało..... Chłopaki z zespołu oddali nam zaliczkę bez żadnego alle.. czego nie mogę powiedzieć o sali u Adamuszewskich... ale zespół jest naprawdę honorowy! Polecam!
Lenox

Re: zespol na weslele

Post autor: Lenox »

Witam serdecznie. Jeżeli nadal Pan/Pani szuka zespołu weselnego poniżej wklejam link do naszego krótkiego Dema które świetnie zobrazuje wszechstronność wykonywanego przez nas repertuaru. Cena za jednodniowe wesele to 2500 zł + dojazd. Zespół składa sie z wokalisty,wokalistki, gitarzysty oraz klawiszowca.

numer kontaktowy

Janusz Gawliczek 880 521 306

link do strony:

/// ciach....linki proszę podawać do swoich dem na youtube... PITER

Pozdrawiamy serdecznie !
Majorka

Re: zespol na weslele

Post autor: Majorka »

Ja na swoim weselu miałam zespół Remedium z Radomia. Wiem, że grają na pewno w Radomiu i Warszawie, jednak na ich stronie jest info, że mogą dojechać w każde miejsce w kraju. Z mężem byliśmy bardzo zadowoleni, gdyż ludzie bawili się do samego rana i chętnie brali udział w zabawach, które prowadził wodzirej (mają go w składzie zespołu).
Nikitka

Re: zespol na weslele

Post autor: Nikitka »

U nas na weselu również grał zespół Remedium z Radomia. Byłam bardzo mile zaskoczona ich podejściem do tematu. Faktycznie dało się odczuć, że to Para Młoda i jej zdanie jest najważniejsze w tym dniu. Zabawy, które prowadził wodzirej były w dobrym guście, więc ludzie nie bali się brać w nich udziału. Ogólnie polecam, bardzo fajny zespół.
MonikaZ

Re: zespol na weslele

Post autor: MonikaZ »

Też byliśmy na weselu jak grał Remedium z Radomia. Straszna kicha! nie dość ze wszystko puszczone z playbacku to jeszcze fałszują te panny.. Panowie praktycznie nie śpiewają, a jak już coś śpiewają to lepiej żeby milczeli.. z Płońska mogę Ci polecić tylko zespoły Libert i Prestiż, fajnie graja i bawią gości! i przedewszystkim GRAJĄ a nie udają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post