Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
olal

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: olal »

Wandal pisze:Nie wiem jak leczy teraz ale od młodej Niewińskiej zacząłem dzieci trzymać z daleka już dawno, polecam Panią Michalak z Eskulapu dla której mam szacunek po ostatniej wizycie widząc, ze przyjmuje wszystkie chore dzieci jakie zjawią sie u niej przed gabinetem nawet te bez numerków na godzinę, stąd pewnie ten pospiech opisany przez któregoś czytelnika powyżej, napewno łatwiej byłoby przyjąć np 8-10 dzieci a następną 10 odesłać do domu, myślę, że jak w każdym zawodzie po przepracowanych nastu latach można bez pomiarów np odmierzyć 200 g mąki określić wielkość śruby czy w tym przypadku podać wage dziecka tym bardziej jak ogląda się ich kilka codziennie.
Pani dr Michalak to wspaniały lekarz, godny naśladowania.
roball

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: roball »

Co do dr. Niewińskiej się nie wypowiem bo do niej nie chodzę z moimi chłopcami, Natomiast mogę się wypowiedzieć co do Pediatrów z Eskulapie
Dr. Olszewska owszem jest miła i na tym się kończy i zgodzę się i innym że nadaje się do wypisywania recept. Natomiast zupełnie inne zdane mam co do Dr. Michalak - nigdy nie zdarzyło się aby dr. nas nie przyjęła nie ważne czy byliśmy zapisani na godzinę czy nie, z tego co wiem to przychodzi przed godzinami przyjęć a wychodzi długo po nich. Nie zgodzę się z opinią iż szybko bada dzieci moim zdaniem jest to lekarz godny zaufania i powierzenia jej dziecka, a przy tym miła i serdeczna. Moi chłopcy wychodzą uśmiechnięci przesyłając buziaki. Zawsze gotowa do pomocy w razie potrzeby wystarczy telefon i dokładnie powie ci co masz zrobić. Oby więcej takich lekarzy w Płońsku.
Do dr. Michalak:
Dziękuję Pani za pomoc. Jest Pani jedną z ulubionych cioć moich synów.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: trader »

Czy może mnie ktoś uświadomić, jak wygląda zapisywanie dzieci do pediatrów w Eskulapie? Czy jest to wykonalne przez telefon? Czy można zapisać się dzień wcześniej?

W Zdrowiu jest telefon, ale dodzwonienie się jest trudne. Najlepsze efekty daje osobiste stawienie się o 7:30 w rejestracji. O zapisywaniu się na następny dzień nie ma mowy.

A może jest ktoś godny polecenia, kto przyjmuje prywatnie? Bardzo proszę o jakieś opinie.
Onaaa

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: Onaaa »

W zdrowiu zapisanie sie do pediatry czy jakiegokolwiek lekarza to zarty. Od godz 7.30 tel jest ciagle zajety,a gdy juz ktos odbierze to niema numerkow!
Z czystym sumieniem moge polecić dr Kornatowską na targowej,bierze 70zl za wizyte ale jest super dokladna.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: trader »

Byłem z dziećmi u Pani Kornatowskiej kilka razy. Niestety nie przekonała mnie do siebie, choć trzeba przyznać, że ma wielu pacjentów. Wydaje mi się, że zbyt lekką ręką przepisuje antybiotyki. W każdym razie w naszym przypadku te antybiotyki okazały się nietrafione i dzieci wkrótce od nowa były chore. Poza tym nas skasowała po 80zł.
ZUSSKA

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: ZUSSKA »

Witam

Ja bywałam z moim dzieckiem u Pani Kornatowskiej dość często. Rzeczywiście jest dokładna i sympatyczna, ale co do przepisywania leków mam już wątpliwości. W tym roku moje dziecko było trzy razy pod rząd chore zaraz po zakończeniu poprzedniej kuracji antybiotykami. Przy czym przy kolejnej już wizycie, na prośbę o jakieś badanie Pani doktor stwierdziła, że to normalne w tym wieku - zwykła infekcja.... (w między czasie wylądowałyśmy na ostrym dyżurze, na którym również bez badań przepisano kolejny antybiotyk!)
W końcu poszłam do innego lekarza, który odrazu skierowałam małą na badania, okazało sie ze ma kiepskie wyniki krwi, zapelenie itd. itp. - przepisała inne leki i choć też nie przeszło odrazu to teraz jest już ok.
Niestety teraz do lekarza jeżdżę 25km :(
kit

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: kit »

czy może ktoś polecić pediatrę nawet z poza płońska który potrafi leczyć?? jestem załamana... poprostu zaden pediatra w plonsku nie jest dla mnie godny zaufania!
onaamala

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: onaamala »

A byłas u pani dr. Krysiak ?przyjmuje prywatnie na ul wolnosci. Jest dokladna i za dwojke dzieci zaplaciłam 50zl. Na pierwszej wizycie antybiotyku nie przepisała.ale po 3dniach dzieciom nie przechodziło i przyjeła nas po 21 i nie wzięła za wizyte nawet złotowki. Super pediatra. A przyjmuje na NFZ w naruszewie.
poczta
Posty: 5
Rejestracja: 2012-12-12, 13:24

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: poczta »

A czy możesz podać numer tel . do owej pani . Przyda się na pewno wielu rodzicom . :)
adamo

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: adamo »

kit a co się z dzieckiem dzieje może poproś o jakieś skierowania na badania lub prywatnie wykonaj
gość54

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: gość54 »

Czy Olszewska to może dawniej Dyksińska? Tak słyszałem. Jeśli tak to odradzam. Polecam dra Gierczyka -doświadczony, rzeczowy, jesteśmy zadowoleni.
Magdalenka

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: Magdalenka »

mamak pisze:Ja z całym przekonaiem polecam Panią Michalak z ESCULAPU. podchodzi do dzieci z sercem i zawsze są do niej tłumy ludzi. podziwiam Ją za cierpliwość i jest to jedyny pediatra z Płońska, która ma powołanie do tego zawodu. mój syn obecnie 10 lat trafił do niej 5 lat temu (przeniosłam ze ZDROWIA). Dzieki tej Pani Doktor naprawdę przestał chorować a antybiotyk miał 2 lata temu (ostateczność). Może mój post kiedyś dotrze do Pani Michalak bo jestem JEJ za wszystko naprawdę wdzięczna i powiem każdemu że to NAJLEPSZY LEKARZ W PŁOŃSKU. :-))))))
Tylko doktor Michalak to lekarz z wiedzą i SERCEM!!!
amelia32

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: amelia32 »

Ja byłam u dr Kornatowskiej stanowczo.ODRADZAM!!! Dziecko.dostalo goraczki 39st nie mialo kaszlu ani kataru osluchowo Pani dr stwierdzila czysty i przepisala Antybiotyk! Po trzech dniach maluch dostal wysyplki okazalo sie ze to trzydniowka. Czwartgo dnia wysypka zniknela. Pani dr kazala odstawic antybiotyk bo to pomylka byla przepisanie go! MASAKRA ODRADZAM DZICKO OSLUCHOWO CZYSTE BEZ KASZLU I KATARU A TA ANTYBIOTYK !!!! To nie pierwszy raz ta Pani niemal na sYSTKO ANTYBIOTYKI ZAPISUJE alb pomoze albo nie! Dziekuje za takiego lekarza NIGDY WIĘCEJ!!!!
ketesh31

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: ketesh31 »

Ja polecam Panią dr. Paszkowską. Zawsze pomaga, choć stricte nie jest pediatrą. Bez podstawy nie przepisuje antybiotyku.Leczę dziecko (teraz 3 -letnie) od ponad 2 lat i tylko raz miał antybiotyk. Zawsze bez większego problemu udało się wyleczyć lekami przeciwwirusowymi. Można się do niej dostać bez problemu.
sowa

Re: Najlepszy PEDIATRA w Płońsku .

Post autor: sowa »

polecam dr Mikołajewską
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post