Przecięcie wstęgi - zakończenie projektu drogowego 2012

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Przecięcie wstęgi - zakończenie projektu drogowego 2012

Post autor: Piter »

Przy okazji obchodów 11 listopada w Płońsku byliśmy świadkami "uroczystego" przecięcia wstęgi, która symbolizowała zakończenie jednego z ważniejszych projektów, czyli modernizacji Płockiej. Miód ze słów odpowiedzialnych za projekt lał się litrami, jednak czy naprawdę remont jednej z ważniejszych ulic w Płońsku wyszedł tak idealnie....?
9
16
1
[/center]
Więcej zdjęć w galerii
Przecięcie wstęgi - projek drogowy 2012 ukończony
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Przecięcie wstęgi - zakończenie projektu drogowego 2012

Post autor: Artur_N »

Rozumiem, że ostatnim zdaniem chciałeś nakłonić forumowiczów do rozmowy :D

Czy idealnie? Oczywiście, że nie, wiele rzeczy zwyczajnie zostało spier*olonych ale jak na Polskie a tym bardziej płońskie warunki to i tak w sumie jest nieźle, zawsze mogło być gorzej tak jak np. sprawa metra w stolicy :lol:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Przecięcie wstęgi - zakończenie projektu drogowego 2012

Post autor: Piter »

Niom chciałem, chciałem ;)

Dla mnie Płocka ogólnie jest ok. Wnerwiają mnie tylko te pseudo ronda. No może poza tym koło MCK gdzie rondo wygląda i funkcjonuje jak rondo. Drugie, czyli te koło baru Mili, jest już raczej rondo-pochodnym tworem. Rondo jadąc od strony wolności wygląda jak skrzyżowanie, wszystko przez to dziwnie krzywe umiejscowienie środka ronda. I tak jadąc Wolności w stronę rutek, możemy sobie przejechać lekko tylko skręcając kierownicą :P Co może być kuszące dla lubiących szybka jazdę i zgubne dla jadących Płocką w stronę rynku. Trzecie "rondo".... koło biedronki. Jeśli drugi przykład był rondo-pochodnym tworem to ten czym jest...? Zagadkę pozostawiam do przemyślenia każdemu z Was ;)

Zachęcam też do odwiedzenia wcześniejszego tematu o tej ulicy:
Fajna ta Płocka nie
ODPOWIEDZ