Dzień Dawcy Szpiku w Płońsku inponujące wyniki

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Dzień Dawcy Szpiku w Płońsku inponujące wyniki

Post autor: Piter »

11.11.2012 to data wyjątkowa dla wszystkich płońszczan. Tego dnia po raz pierwszy Gimnazjum Publiczne Nr 2 oraz fundacja DKMS Polska zorganizowały (mam nadzieję, że cykliczną) akcję, która w Płońsku wywołała spore zainteresowanie: "Dzień Dawcy Szpiku w Płońsku"
Do płońskiego gimnazjum przyszło łącznie 127 osób! Jest to niewątpliwie znakomitym wynikiem, jak na nasze małe miasto. Przypomnę, że w podobnej akcji w Ciechanowie zapisało się 105 osób.
Jak podkreślają organizatorzy, cała akcja wypadła bardzo dobrze. Korzystając z okazji pragnę podziękować w ich imieniu wszystkim osobom związanym z dzisiejszym dniem, czyli wszystkim wolontariuszom, wolontariuszkom, władzom szkolnym oraz personelowi medycznemu, który bezinteresownie pomagał w badaniach.
A były to Panie pielęgniarki:

- Bożena Nowakowska (Poradnia Rodzinna Zdrowie w Płońsku)
- Katarzyna Cendrowska (Poradnia Rodzinna Zdrowie w Płońsku)
- Ewa Karwowska (SPZZOZ w Płońsku)
- Iwona Drążkiewicz (SPZZOZ w Płońsku)
- Justyna Stankowska (SPZZOZ w Płońsku)
- Agnieszka Długoszewska (SPZZOZ w Płońsku)
oraz lekarze:
Pan Adrian Drapała i Pani Doktor która woli zostać anonimowa.
Prawie zapomniałem. Serdeczne podziękowania również przesyłane są w stronę Doktora Zbigniewa Szarocha za ogólną pomoc.

Ja ze swojej strony pragnę podziękować organizatorom za tak pożyteczny pomysł oraz tym 127 osobom zapisanym jako potencjalni dawcy szpiku, bo dzięki nim może gdzieś na świecie ktoś wygra ŻYCIE.

01
04
08
06
Galeria z tego wydarzenia
Zdjęcia z Dnia Dawcy Szpiku Kostnego Płońsk 2012
mat
Posty: 7
Rejestracja: 2011-06-12, 16:54

Re: Dzień Dawcy Szpiku w Płońsku inponujące wyniki

Post autor: mat »

Byłem, zostałem zapisany i mam nadzieję, że będę mógł komuś pomóc. Ludzi na prawdę było sporo, mimo iż byłem przed zamknięciem.
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Dzień Dawcy Szpiku w Płońsku inponujące wyniki

Post autor: dobrarada »

Zarejestrowany :) Czekamy na info czy możemy być dawcami a może za jakiś czas uda się komuś pomóc...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post