Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
mozarella
Posty: 1
Rejestracja: 2010-08-20, 21:36

Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: mozarella »

Witam.Czy urządzaliście wesele w Hetmanie w Bońkach? Może byliście jako goście weselni albo słyszeliście opinie?
Martstudio
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-25, 12:43

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: Martstudio »

Ja byłam. Fotografowałam tam wesele 10.04.2010 :)
Sala elegancka i jedzenie przepyszne. Sam właściciel bardzo sympatyczny, rozmawiałam z nim przy okazji planowania swojego wesela.
w razie pytań można do mnie napisać na gg.9159157
calineczka
Posty: 1
Rejestracja: 2010-09-12, 19:28

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: calineczka »

Witam kochani byłam w sobotę na weselu w Hetmanie.OCENA-NEGATYWNA.Sam lokal ok ale kelnerki to coś okropnego. Bez zorganizowania, chodzą damy po sali naburbuszone aż strach się odezwać .Myślę że miła obsługa to połowa sukcesu więc apel do właściciela ZMIEŃ PERSONEL bo ten co jest to porażka
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: MONIKAPPP »

Byłam gościem we wrześniu i moje wrażenia są bardzo pozytywne . Wystrój gustowny elegancki , układ pomieszczeń wygodny , jedzonko smaczne i w wystarczających ilościach , personel ? Nie mam zastrzeżeń , kulturalny i uprzejmy . Właściciel co jakiś czas pojawiał się i kontrolował sytuację . W ciepłe wieczorki można posiedzieć w ogrodzie przy stoliczku . Polecam .
edytaa
Posty: 1
Rejestracja: 2010-09-30, 20:04

Odstąpię termin 20.08.2011 wesela w zajeździe Hetman

Post autor: edytaa »

Odstąpię termin 20.08.2011 wesela w zajeździe Hetman w zamian za zaliczkę.Polecam,bo to piękny lokal.Kontakt tel. 695885586.Najlepiej dzwonic po 20.
Sylwia12345
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-06, 19:52

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: Sylwia12345 »

Fenomenalna obsługa, jeszcze lepsze jedzenie, wspaniały wystój, fantastyczni ludzie. Mieliśmy ogromne szczęście uczestniczyć na weselu w Hetmanie. Wszystko było idealnie i z najwyższej polki. Nikt tam nie robi nic na pól gwizdka, wszystko tip top. Gorąco polecam wszystkim przyszłym Parom Młodym!!! :super: :super:
jolaczek85
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-07, 21:58

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: jolaczek85 »

Witam
dla mnie to najgorsza sala, w jakiej byłam na weselu! Nigdy w życiu więcej. Dostaliśmy nawet wódkę z przerwaną banderolą, śmierdzącą wręcz spirytusem!!!! Musieliśmy się upominać o wódkę- ani razu kelnerki same nie wpadły na genialny pomysł, żeby nam donieść alkohol, choć np soki donosiły regularnie. poza tym na naszą 8-osobową grupę mieliśmy do wyboru sałatkę jarzynową, wędliny oraz ogórek i pomidor, 8osobowa grupa dalej miała zupełnie inny zestaw przystawek i gdyby ktoś nie skomentował śledzi, nie miałabym pojęcia, że są dostępne. Na jedno z dan ciepłych przyszła fasolka szparagowa- szkoda, że dla jakichś 16 osób jedna mała miseczka. Oczywiście, u pary młodej było wszystko cacy- mieli pełen zestaw przystawek, nieśmierdzącą wódkę. ba, mieli nawet takie przystawki jakich inni nie mieli na stołach, jak np kurczak w galarecie oraz jakieś takie ciekawe roladki, chyba ze szpinakiem. A cena za talerzyk wcale niemała- 210 zł. Nie polecam!!!!
Masertiger
Posty: 2
Rejestracja: 2012-01-26, 09:12

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: Masertiger »

Dlaczego są tutaj tak różne opinie. To w końcu fajnie tam jest?
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: Artur_N »

Z weselami jak jest to nie wiem, ale znajomy organizował obiad dla wiekszej liczby osob. W skrócie napisze, ze wstyd mu później było. Jedzenie do du**, podane w temp pokojowej, jedni zjedli drudzy czekali itd...
miszka
Posty: 15
Rejestracja: 2011-07-20, 11:44

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: miszka »

Ja organizowałem tam przyjęcie po chrzcie dziecka i jestem bardzo zadowolony, dania gorące smaczne, właściciel i kelnerki sympatyczni.
Jeśli organizowałbym jakąś imprezę jeszcze raz zdecydowałbym się również na ten lokal.
Pozdrawiam
jolaczek85
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-07, 21:58

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: jolaczek85 »

Masertiger: może pozytywne opinie wydają osoby związane bezpośrednio z Hetmanem. Dla mnie to jakaś żenada była- zwłaszcza ten spirytus podany jako wódka i fakt, że o wódkę trzeba bylo się upominać. Zapomniałam dodać, ze wódka była w cenę wliczona. No cóż, ktoś tu ewidentnie chciał zaoszczędzić!!
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: Iwona »

Ja słyszałam tylko dobre opinie jak do tej pory. Brat cioteczny był tam na weselu rok temu i był zachwycony. Po ich rekomendacji zdecydowaliśmy się zrobić własne wesele w Hetmanie, będzie niedługo, więc się wypowiem po własnym przyjęciu jak jest faktycznie.
Jak ktoś nie będzie dowierzał to mogę się podpisać imieniem i nazwiskiem, nijak niezwiązanymi z nikim z Hetmana.
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: Iwona »

Jesteśmy już po własnym weselu w Hetmanie i mogę napisać same pozytywy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z miłej obsługi, z jedzenia, którego było dużo, wszyscy byli najedzeni, dania były podane gorące i smaczne. I nie tylko na naszym stole, ale też na wszystkich pozostałych, rozglądaliśmy się my i rodzice czy goście mają co jeść i czy serwowane potrawy są gorące. Wszyscy goście po weselu bardzo chwalili salę, byli zachwyceni organizacją. Jedzenia było na tyle dużo, że sporo zostało dla nas do zabrania następnego dnia. Ciasta pyszne.
Jak ktoś nie będzie wierzył, to mogę na priva podać swoje pełne dane do weryfikacji, że nie jesteśmy powiązani z właścicielem Hetmana, który swoją drogą jest bardzo miły i pomocny.
Krzysztof
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-05, 13:39

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: Krzysztof »

jolaczek85 ty na pewno byłaś w tym zajeździe na weselu? To co piszesz zupełnie mija się z rzeczywistością. Wielokrotnie byłem na imprezach w tym lokalu i jestem w 100 % zadowolony. Kuchnia jaką tam serwują jest rewelacyjna, dużo jedzenia, bardzo smaczne, bardzo ładnie podane. Niejednokrotnie byłem tam na weselach i faktycznie przekąski były różne ale tak jest we wszystkich restauracjach, są różnorodne i nie ma możliwości żebyś pod nosem ty i każdy gość miał wszystkie rodzaje przekąsek. To logiczne, pomyśl trochę a przyznasz mi rację. Wódka ze spirytusu??? Śmiech na sali! Która z restauracji na takim poziomie pozwoli sobie na coś takiego? Normalnie uśmiałem się po przeczytaniu tego newsu, jak pewnie zresztą i inni bywalcy Zajazdu Hetman. Jestem zszokowany tym co niektórzy tu wypisują bo prawda jest taka, lokal na bardzo wysokim poziomie, gustownie urządzony, dania bardzo smaczne, obsługa sympatyczna i miła, właściciel spoko gość więc czego chcieć więcej? Według mnie takie opinie wystawiają osoby z konkurencji, którzy nie wiedzą co takiego oznacza zdrowa konkurencja.
Kamcia28

Re: Wesele z zajeździe Hetman w Bońkach

Post autor: Kamcia28 »

Witam. My mieliśmy wesele w Hetmanie, wystrój lokalu jest bardzo ładny, jedzenie smaczne, właściciel wydawał się w porządku ,ale bardzo rozczarowaliśmy się w dniu wesela, ponieważ na stole brakowało owoców, które były w menu. Tort był zupełnie inny od tego który sobie wybraliśmy. W dniu wesela pyta się nas czy mamy chleb na powitanie i szampana? Chyba to co z nim omawiałam jakoś wyparowało mu z pamięci, polecam kupienie zeszytu i notowanie tego co klient chce, bo jak się mówi "Klient nasz Pan". Ślub to jest najpiękniejsza chwila w życiu, byłam przekonana że płacę i wymagam, jednak rozczarowałam się bardzo. Nie wiem czy jemu sprawiało satysfakcje jak widział że jesteśmy zdenerwowani na własnym weselu? Nie lubię nikogo oczerniać, ale jeżeli ktoś zastanawia się nad imprezą w tym lokalu, proponuję popytać innych.
Ja osobiście- nie polecam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post