zespół weselny???

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: zespół weselny???

Post autor: Traviz »

Grali u mnie na weselu - mogę z czystym sumieniem polecić :)
Tel. 505175540 - Paweł
fact
Posty: 1
Rejestracja: 2011-03-04, 12:49

Re: zespół weselny???

Post autor: fact »

ZESPÓŁ MUZYCZNY EFEKT Z sOCHACZEWA -zespół na każdą imprezę: instr klawiszowe, gitara,saksofon,perkusja oraz wokalista-wodzirej.Repertuar różnorodny , w tym pełna gama piosenek discopolo. Gramy również biesiadę za stołami podczas wesela. Z nami wszyscy goście się bawią! kom : the-fact@wp.pl
króliczek
Posty: 3
Rejestracja: 2011-12-13, 15:10

Re: zespół weselny???

Post autor: króliczek »

Witam, ja polecam zespół Jokers z Płońska :ok:
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: zespół weselny???

Post autor: paolcia »

A istnieje jeszcze ten zespół?
opal
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-15, 20:08

Re: zespół weselny???

Post autor: opal »

Chcę zwrócić uwagę, że zespół Jokers wcale nie jest z Płońska a po drugie to nie ma co go polecać istnieje wiele ciekawszych zespołów, które grają na żywo a nie udają tak jak członkowie tego zespołu( nie wszyscy oczywiście)
martin
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-23, 17:12

Re: zespół weselny???

Post autor: martin »

Polecam zespół Asters z Płońska. Fajnie grają i bawią gości. I oczywiście grają na żywo co dzisiaj jest rzadkością.
Karolinamy

Re: zespół weselny???

Post autor: Karolinamy »

Polecam dj kani naprawde dobrze poprowadził moje wesele. wszyscy dobrze sie bawili gorąco go polecam. tel 510775999
roxana35

Re: zespół weselny???

Post autor: roxana35 »

z czystego serca mogę polecić zespół muzyczny Flores dzięki nim wybawiłam się jak nigdy i to na swoim weselu. Goście też byli zachwyceni i chwalą wybór orkiestry do dziś
Arek0987
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-03, 14:51

Re: zespół weselny???

Post autor: Arek0987 »

Gorąco polecam zespół CRESS z płońska. Obecnie jest pięć osób, muzyka 100% live. Można ich posłuchać na YouTube, wystarczy wpisać zespół Cress płońsk. Naprawdę kapela godna polecenia, ponieważ byłem na weselu, na którym oni bawili gości. Jeden z nich prowadził wężyki, zabawiając wszystkich gości. Było super. Jeszcze raz gorąco polecam.
Marek1

Re: zespół weselny???

Post autor: Marek1 »

ja byłem na sylwestra w tym roku jak grał Cress w Marco faktycznie pięć osób i na żywo, ale chyba lepiej żeby wrócili do grania z dyskietki
Arek0987
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-03, 14:51

Re: zespół weselny???

Post autor: Arek0987 »

Ja też byłem na sylwestrze w Marco ze swoją paczką a było nas 18 osób i uważamy że ten zespoł Cress grał rewelacyjnie.
Piotrpiotr

Re: zespół weselny???

Post autor: Piotrpiotr »

zna ktos ANAWIM ? jakies opinie ?
Marek1

Re: zespół weselny???

Post autor: Marek1 »

Anawim gra całkowicie z playbacku, osobiście nie polecam ale jak kto lubi..

najlepsze obecnie zespoły w płońsku to chyba Prestiż, Direkt i Krakowiaki, super grają a przedewszystkim na żywo
Ania123456

Re: zespół weselny???

Post autor: Ania123456 »

ja byłam na balu, na którym grał anawim i nam się bardzo podobało. Sama myślę nad zespołem i pewnie wezmę ich albo prestige.
młodyłukasz

Re: zespół weselny???

Post autor: młodyłukasz »

Jak dla mnie - Anawim, grali u mnie i było super! Polecam każdemu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post