stare ciuszki

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
zuza
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-18, 13:21

stare ciuszki

Post autor: zuza »

Hej dziewczyny, ten post jest głównie do was, ponieważ to my jako kobietki mamy najwięcej ciuszków :)
Ostatnio przeglądając szafę wpadłam na pomysł, zeby zorganizować tzw. kiermasz a mianowicie sprzedawać za niewielkie pieniądze ciuchy których już nie potrzebujemy, nie używamy lub są jakieś inne powody na ich pozbycie się. Zastanawiam się tylko jak można by było to zorganizować, może któraś z was ma jakiś pomysł.
adept7
Posty: 5
Rejestracja: 2012-07-10, 00:22

Re: stare ciuszki

Post autor: adept7 »

W internecie jest kilka tego typu stron z ciuchami. Wymiany ubrań, kupno, sprzedaż.
ArtyAsia
Posty: 69
Rejestracja: 2011-07-06, 19:43

Re: stare ciuszki

Post autor: ArtyAsia »

Na swoim osiedlu jakiś rok temu próbowałam zorganizować tak "szfing" z ubraniami dla dzieci
niestety odzew zerowy.
Mam nadzieję że Tobie może lepiej się powiedzie...

Ja nadal byłabym zainteresowana wymianą/sprzedażą ubranek dziecięcych (choć ze swoich też napewno by się coś znalazło)
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: stare ciuszki

Post autor: Leyla7 »

ja jestem jak najbardziej za! ale wolałabym kiermasz ciuszków dla dorosłych, dla dzieci są komisy, w których można wystawić nie tylko zabawki i urządzenia, ale także ubranka. Brakuje mi natomiast takiego komisu dla dorosłych, jestem jak najbardziej za tym pomysłem, sama chętnie wzięłabym udział :)
zuza
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-18, 13:21

Re: stare ciuszki

Post autor: zuza »

dokładnie, fajnie by było coś takiego zorganizować. Ja sama mam kilka sukienek w które już się nie mieszcze a miałam je na sobie tylko raz, szkoda mi je wyrzucać, a za darmo oddawać też troszkę przykro, tym bardziej, że to sukienki weselne.
julia
Posty: 5
Rejestracja: 2011-07-06, 13:06

Re: stare ciuszki

Post autor: julia »

Jest w Płońsku Pani, która skupuje ubrania z tzw. wietrzenia szafy :), płaci od 1zł do 3zł za sztukę, (suknie balowe pewnie inaczej, nie wiem), podam Wam dziewczyny nr telefonu (za zgodą tej Pani) 511-822-290. Dzwońcie polecam.
dominika321

Re: stare ciuszki

Post autor: dominika321 »

adept7 pisze: 2012-07-10, 00:53 W internecie jest kilka tego typu stron z ciuchami. Wymiany ubrań, kupno, sprzedaż.
To prawda, też się z tym spotkałam.
Ja stare ubrania dla dzieci oddaję potrzebującym, a nowe kupuję tutaj https://ubrania-dla-dzieci.com.pl/pl/blog
hanulka

Re: stare ciuszki

Post autor: hanulka »

Stare ciuszki to zawsze można sprzedać, jak są w dobrym stanie. Niektórzy tak robią... A gdzie planujecie teraz kupować nowe ubrania? Macie już coś na oku? Ja znalazłam przykładowo sklep Luxury Fashion , który nawet fajną ma ofertę... Tam można znaleźć ciuszki już z bardziej wyższej półki, także możecie sobie sprawdzić...
ODPOWIEDZ