Fotorelacja Zdjęcia "Zbiórka Elektrośmieci" Płońsk 2011

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Fotorelacja Zdjęcia "Zbiórka Elektrośmieci" Płońsk 2011

Post autor: Piter »

Zbiórka Elektrośmieci 14.05.2011r
Od godziny 10:00 w Płońsku w następujących punktach:
- parking przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji na ul. Kopernika 3.
- Targowisko Manhattan ul. Grunwaldzka
- Parking przy supermarkecie Carrefour ul. Północna
Można było za darmo zostawić swój elektroniczny złom a w zamian dostać jeden z wielu upominków takich jak sadzonki drzew, słodycze itp. Mały gest a naprawdę cieszy.
Akcja towarzyszy imprezie "Polska biega - Płońsk maszeruje"
Fotorelacja - Zdjęcia "Zbiórka Elektrośmieci"
Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 01 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 02 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 18 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 19 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 17 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 20 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 21 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 22 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 23 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 24 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 27 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 25 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 26 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 28 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 29 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 30 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 31 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 32 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 33 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 34 title=Elektrośmieci Polska Biega Płońsk Maszeruje 35 title=
Mam nadzieję, że tego typu akcje będą prowadzone znacznie częściej. W końcu może spacerując po lesie nie zobaczymy wiewiórki która wpatruje się w rozbity telewizor. Forum jest jak najbardziej za kolejną zbiórką elektrośmieci :ok:

Pozdrawiam
Piter - "NFMP" Niezależne Forum Miasta Płońsk
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Fotorelacja Zdjęcia "Zbiórka Elektrośmieci" Płońsk 2011

Post autor: Piter »

Z tego co mi wiadomo zastało zebranych 8ton odpadów elektronicznych.
Czyli 8 ton mniej śmieci w naszych lasach!!!
Dziwi mnie tylko jedno. Widziałem sporo akumulatorów samochodowych i zastanawiam się czy nie lepiej było ich oddać do skupu złomu. Oni nawet całkiem sporo płacą za takie rzeczy.
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Fotorelacja Zdjęcia "Zbiórka Elektrośmieci" Płońsk 2011

Post autor: Leyla7 »

super akcja, szczerze popieram. Szkoda tylko, że dowiedziałam się o całej sprawie za późno bo nie zdążyłam oddać wszystkich śmieci, w każdym razie pomysł jak najbardziej udany; dodatkowe upominki za przywiezienie jakiegoś elektrośmiecia przyciągają więcej osób - nasze lasy zdecydowanie potrzebują więcej takich akcji. Czekam na następne wydarzenie :)
radio
Posty: 78
Rejestracja: 2007-03-04, 13:50

Re: Fotorelacja Zdjęcia "Zbiórka Elektrośmieci" Płońsk 2011

Post autor: radio »

Leyla nasze lasy nie potrzebują śmieci. Elektro śmieci są odpadem niebezpiecznym (ze względu na metale zawarte w podzespołach).
Mogliby tylko większą gamę gatunków oferować (np lipa, wiąz grab; jawor to w regionie płońskim nie jest gatunek naturalny no chyba że ktoś nasadzi go we własnym ogródku choć drzewa proponowane średnio się nadają (nie są to odmiany niskopienne).

Za działanie na pewno +. Niskim kosztem pozbyliśmy się pewnie kilku ton śmieci.
pppi
Posty: 5
Rejestracja: 2010-08-08, 16:10

Re: Fotorelacja Zdjęcia "Zbiórka Elektrośmieci" Płońsk 2011

Post autor: pppi »

Super akcja - trzeba sprzątać swoje otoczenie.
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Fotorelacja Zdjęcia "Zbiórka Elektrośmieci" Płońsk 2011

Post autor: dobrarada »

kiedy następna zbiórka bo mam trochę do sprzątnięcia? :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post