hurtownia-pustaki

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
monikaaaaa
Posty: 50
Rejestracja: 2011-06-17, 18:14

hurtownia-pustaki

Post autor: monikaaaaa »

która nasza hurtownia budowlana jest godna polecenia? materiały do budowy domku; dzięki z góry
pcplus
Posty: 7
Rejestracja: 2010-07-05, 11:04

Re: hurtownia-pustaki

Post autor: pcplus »

Witam

polecam hurtownię Bud-Rol ul. Wyszogrodzka 100A na przeciwko skrętu na Bońki
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: hurtownia-pustaki

Post autor: Hubert »

A ja wręcz przeciwnie odradzam tam kupno cokolwiek,gdyż osobiscie mam niemiłe wrażenia,oraz znajomy tez miał niezbyt miłą sytuację.Jedyne wyjście to w samochód i wszystkie odwiedzić.A nie ma ich wiele.
monikaaaaa
Posty: 50
Rejestracja: 2011-06-17, 18:14

Re: hurtownia-pustaki

Post autor: monikaaaaa »

czy pustak 7,50 z transportem to znośna cena?
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: hurtownia-pustaki

Post autor: Iwona »

To zależy jaka jest w tej chwili średnia cena za dany pustak, czy to jest pustak solbet, czy Ytong, czy H+H. Najlepiej to podzwonić po hurtowniach w okolicy i się zorientować, popatrz w necie w jakich cenach mają różne hurtownie i dzwoń.
I szukać i jeszcze raz szukać. Nie bierz wszystkiego w jednej hurtowni, każda hurtownia ma różne ceny na różne rzeczy, opłaca się podzwonić, bo w jednej pustak będzie tańszy a w innej zaprawa, jeszcze w innej cement itd. I przy większych zamówieniach walcz o rabaty ;)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: hurtownia-pustaki

Post autor: trader »

Nie polecam Bud-Rolu. Miałem z nimi zgrzyt. Dopóki było dobrze, to było dobrze, ale gdy zaczęły się schody, skończyła się jakakolwiek chęć współpracy.

Większość materiałów kupowałem w Domu i Wnętrzu (na początku), oraz Pro-Domie. Tak, jak pisano wcześniej, trzeba było sprawdzać i ewentualnie negocjować ceny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post